فرماندار: آسفالت بزرگترین دغدغه مردم گرمی است

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: آسفالت معابر شهر و جاده‌های بین شهری بزرگترین دغدغه اهالی شهرستان گرمی مغان است‌.

ابراهیم امامی صبح امروز در نشستی با شوراهای منتخب دور پنجم و شورای چهارم گرمی اظهار کرد: وضعیت موجود در این شهرستان مناسب نبوده و لازم است شورای پنجم در حوزه های عمرانی آستین خود را بالا بزنند.

وی با بیان اینکه نگرش من به شهرستان گرمی به هیچ وجه سیاسی نیست، افزود: من با اعضای منتخب همچون شوراهای گذشته همکاری همه جانبه را برای رسیدن به وضعیت مطلوب خواهم داشت.

رئیس شورای برنامه‌ریزی و اشتغال گرمی مغان اضافه کرد: آسفالت معضل اصلی شهر گرمی است و واگذاری کارخانه آسفالت به بخش خصوصی بهترین راهکار است و ما نیز اعتبار لازم از محل تملک دارائی‌ها را تامین می‌کنیم.

رئیس شورای شهر گرمی گفت: در طول چهار سال گذشته اعضای شورای شهر تمام توان خود برای بهبود وضعیت شهر گرمی را بکار گرفتند و قطعا در دور پنجم این رویه ادامه خواهد داشت.

ناصر شاهی با بیان اینکه اقدامات اساسی و زیربنایی برای بهبود وضعیت در طول چهار سال اخیر انجام شده است، افزود: در کنار اقداماتی که انجام شده است، مشکلات زیادی در شهر نیاز به همت مضاعف تری دارد.

وی اضافه کرد: در طول سال‌های اخیر فرماندار گرمی پای‌به‌پای اعضای شورا و شهرداری تلاش کردند و به نوعی یکی از اعضای شورای شهر‌ بوده و دغدغه توسعه شهری داشتند./فارس

http://uupload.ir/files/uwj7_photo_2017-07-10_11-12-13.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید