فرماندار: شهدا درهرمقطعی از زمان به تکلیف شان عمل کردند

آزادلو : یادواره شهدای سه ماهه سوم شهرستان گرمی با محوریت شهید اسحق عالشی با حضور خانواده شهدا و روحانیان، دانشگاهیان و جمعی از مسئولین محلی و استانی و اقشار مختلف مردم  در مسجد صاحب الزمان این شهر برگزار شد.

سرهنگ رحیمی، فرمانده سپاه ناحیه گرمی ضمن خیرمقدم گویی به جمع حاضر و تقدیر و تشکر از زحمتکشان این مراسم معنوی گفت: حماسه ۹دی نشانه بصیرت و اگاهی ملت ایران و مظهر نفوذ ناپذیری این ملت است.

فرماندارگرمی هم طی سخنانی با بیان اینکه زنده نگه داشتن راه واهداف شهدا مسئولیت مهم جامعه امروز محسوب می شود اظهار داشت: برگزاری یاد واره شهدا در واقع تلنگری ا ست برای خود ما ، که هیچ وقت از یاد شهدا غافل نشویم و فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه در جامعه زنده بماند.

وی  افزود: شهدا درهرمقطعی از زمان بر اساس وظیفه به تکلیف شان عمل کردند، گرچه در سخت ترین شرایط به شهادت رسیدند، زیر شدید ترین شکنجه ها ولی ایمان، مسئولیت و ولایت مداری خودشان را از دست ندادند.

امامی با بیان اینکه در زمان حال دشمن توجه زیادی به جداسازی ملت  ما از شهدا و انقلاب دارد و تمام تلاش خود را می‌کند تا ملت ما از جمله جوانان و نوجوانان را نسبت به هم بی تفاوت و ارزش ها را بی اهمیت جلوه دهد تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و الگوگیری ازمرام شهدا، کشور را در برابر توطئه ها و تهدیدات مصون می سازد.

فرماندارگرمی ادامه داد: دشمنان اسلام با تفرقه افکنی و هجمه های گوناگون در قالب های مختلف وبا توسل به قدرت رسانه ای  و جنگ نرم به دنبال اختلاف افکنی و دشمنی هستند و به برکت خون شهدا و با مدیریت داعیانه رهبری انقلاب تیر دشمن به سنگ خورده است.

فرماندار گرمی با بیان اینکه دشمن و در راس آن استکبار جهانی همیشه تلاش کرده فاصله بین ولایت و مردم را بیشتر کند و از این طریق به انقلاب و اسلام ضربه بزند، اظهار کرد: نیاز اساسی امروز کشور حفظ وحدت به محوریت پرچم جمهوری اسلامی و ولایت فقیه  است و در این خصوص هر قلم و قدم و نفس بخواهد به تفرقه دامن بزند حرکتی مسموم است و نه تنها مصلح نظام و انقلاب نیست بلکه به کشور هم خیانت کرده است.

وی زندگی در سایه حکومت الهی ،بصیرت و آگاهی ملت زیر سایه ولایت مطلقه فقیه ،پیشرفتهای روزافزون کشور در عرصه های مختلف علمی ،سیاسی ،تسلیحات نظامی و .. . را در سایه رشادتها ،فداکاریها و ایثارگریهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ،شهدای مدافعان حرم و از برکات الهی عنوان کرد و ادامه داد:دشمن اکنون سعی دارد با ترفندهای گوناگون تهدید جدیدی را بر علیه ملت ایران طراحی کند  که باید با هوشیاری و بصیرت وبا تکیه برایمان راسخ  وتاسی از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی توطئه های شوم آنان را خنثی و آنان را مایوس کنیم.

پخش کلیپ و مداحی از دیگر بخشهای این مراسم بود/سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید