فرماندار مغان: منتقدین دولت در گذشته کجا بودند؟

http://germi.ostan-ar.ir/uploads/DSC08792_27978.JPG

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: دولت تدبیر و امید جهادگونه خرابکاری های دولت قبل را سامان می دهد.

میرعلی رحیمی زاد با طرح این سوال که منتقدین دولت تدبیر و امید در دولت قبل کجا بودند، اظهار کرد: دولت سابق در تمامی عرصه ها نظام مقدس جهوری اسلامی ایران را عقب انداخت و با وجود تلاش دولت برای حفظ جایگاه نظام در دنیا منتقدین به راحتی از واقعیات چشم پوشی می کنند.

وی افزود: دولت فضای نقد را آزاد گذاشته است، اما نباید از این فضا برای سرکوب اقدامات انجام گرفته و ایجاد تفرقه میان مردم و دولت استفاده شود.

این مقام مسئول به حمایت های بی دریغ مقام معظم رهبری از تلاش دولت اشاره کرد و افزود: باید با استفاده از منویات رهبری میان مردم و دولت همدلی و همزبانی ایجاد شود، نه اینکه به وسیله ابزارهای گوناگون دولت در تیررس حملات ناجوانمردانه قرار گیرد.

رحیمی زاد با بیان اینکه کشور در موقعیت حساسی قرار دارد، تصریح کرد: رسانه ها و نشریات محلی و سراسری نباید از این ابزار فرهنگی برای ایجاد اختلاف میان مردم و دولت استفاده کنند.

فرماندار مغان ساماندهی خرابی های هشت ساله دولت قبل را نیازمند زمان و فرصت برای دولت نوپای تدبیر و امید دانست و ابزار امیدواری کرد با تلاش های صورت گرفته در عرصه بین المللی و داخلی وضعیت کشور روز به روز بهتر خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۳۶ نظر

 1. ن گفت:

  اقای فرماندار جای عکس رهبر عزیزرو با اقای روحانی عوض کنید بدنیستاااا!!!؟!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ممد گفت:

  دکتر معین: احمدی‌نژاد باب دروغ‌گویی را باز کرد

  http://www.baharnews.ir/news/93028/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. نوید گفت:

  احسن آقای فرماندار
  واقعا بجا و آتشین بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. عظیم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب فرماندار اولاً بفرمایید بگویید مثلاً دولت شما کدوم خرابکاری دولت گذشته را سامان داده است, ثانیاً شما فرماندار همه گروهها وجناحها هستید نه گروه خاص , فکر می کنم این بی تجربگی شماست که با منتقدین این طور رفتار می کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آقای خاص گفت:

   احسنت .منم قبلا نظر دادم ولی این نظر به نظر آقای قاسمیان آزادلو خوش نیامد.
   آقای فرما ندار خیلی سرعت میری جریمه نشی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   جناب آقای عظیم ، من شخصا فرماندار گرمی را نمی شناسم . اما واقعیت این است که از اولین روز شروع بکار دولت جدید تا امروز مشغول سامان دادن خرابی ها هستند که من به برخی از انها اشاره می کنم .

   ۱- دولت اصلاحات کشور را با رشد اقتصادی ۷ درصد تحویل احمدی نژاد داد و او کشور را رشد اقتصادی منفی ۶/۸ درصد تحویل روحانی داد
   یعنی ۱۳/۸ درصد رشد منفی اقتصادی در ۸سال . و این یک فاجعه عضما است که براحتی قابل جبران نیست و دولت جدید در عرض ۲ سال از منفی ۶/۸ به رشد ۲ درصدی رسانده است .

   ۲- دولت قبلی تورم را با ۱۰ درصد تحویل گرفت و با تورم ۴۵ درصد تحویل روحانی داد و دولت روحانی در عرض ۲ سال به حدود ۱۶ درصد رسانده است

   ۳- دولت قبلی صندوق ذخیره ارزی را با ۴۵ میلیارد دلار ذخیره تحویل گرفت و صندوق را خالی تحویل داد در حالی که در ۸ سال در امد نفتی ۷۰۰ میلیارد دلار بود ( بعلت گران شدن قیمت جهانی نفت )

   ۴- دولت قبلی در حالی تحویل گرفت که کشور تحریم نشده بود و با ۶ تحریم شورای امنیت و تحریم وسیع امریکا و اتحادیه اروپا در امور بانکی و مالی فروش نفت و …. که آنها را کاغذ پاره می نامید ، دولت را به روحانی تحویل داد
   و در عرض ۲ سال دولت روحانی تمام توان خود را به رفع این خرابکاری ان دولت گذاشته است

   تنها این ۴ مورد کافی است که نمره ۸ ساله آن دولت غیر قابل قبول باشد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • افشین گفت:

    این آمار درهم وبرهم را از کجادرآوردی ممدجان , نامه چهار وزیر محترم به رئیس جمهور محترم عکس اظهارات چنابعالی را بیان می کند

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     اینهایی که من عرض کردم گزارش های رسمی نهادها و سازمانهای مسئول است

     اگه آن نامه را هم بدقت میخواندی متوجه میشدی که هیچ منافاتی با این ۴ موردی که من عرض کردم ندارد

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • افشین گفت:

      من هم آقای رحیم زاد را نمی شناسم و با دولت آقای روحانی هم کاری ندارم خواستم نقدی داشته باشم به اظهارات آقایر رحیمی زاد بنابر این اظهارات ایشان را باهم مرور می کنیم ,۱- دولت فضای نقد را آزاد گذاشته است، در صورتیکه ایشان به منتقدین حمله کرده است ۲- اما نباید از این فضا برای سرکوب اقدامات انجام گرفته و ایجاد تفرقه میان مردم و دولت استفاده شود, اینکه ایشان گفته اند منتقدین در زمان دولت قبلی کجا بودند این حرف میان مردم ودولت تفرقه ایجاد می کند ما باید به منتقدین بادیده احترام نگاه کنیم ۳- رسانه ها و نشریات محلی و سراسری نباید از این ابزار فرهنگی برای ایجاد اختلاف میان مردم و دولت استفاده کنند. جناب فرماندار رسانه ها ونشریات محلی را به تفرقه افکنی میان مردم ودولت متهم کرده است , درصورتیکه رسانه ونشریات محلی شهرستان این طور نیستند

      Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  جناب آقای فرماندار نماینده محترم دولت تدبیر وامید در شهرستان گرمی حضرت عالی با طرح این سوال به منتقدین خود اضافه میکنید. اری یکی از خرابکاریهای دولت قبل در استان خودمان مسکن مهر بود که با دستان این دولت به سرانجام رسید.دولت قبل تمامی زیر گذر ها وخیابانهای استان را ویران ساخته بود که با همت این دولت مرمت شد. راه آهن استان راکد مانده بود وحالا به جریان افتاده است .وهزاران چرای دیگر.لطفا فرافکنی نکنید .به تلاشهای جهاد گونه خود ادامه دهید اگر مردم تلاشهای شما را لمس کردند وتغییراتی در وضع خود دیدند جواب ارزنده ای به تلاشهای دولت تدبیر وامیدخواهند داد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. شهدا شرمنده ایم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  در مملکت اسلامی ایران عزیز شهدا ستارگانی هستند که بخاطر خدا در راه وطن رفتند و الان یکی میگه دولت قبلی یکی میگه دولت فعلی خجالت بکشید از شعار دادن و مردم رو فریب دادند یاد بگیرید از مردان بی ادعای وطن…. هر شهید از صد تا فرماندار و استاندار و…. کار بزرگی کرده بدون دادن شهارهای دروغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. خون دل گفت:

  من کاری با دولت قبلی و فعلی ندارم ولی این را می دانم که جز اندک مسئولین باوجدان قبلی و فعلی همه و همه در روز قیامت شرمنده شهیدان هستید ……….. والله صدافسوس….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. امیدوار گفت:

  دولت قبلی هیچ خدمت اساسی به ملت نکرد همش شعارداد ولی عمل نکرد مثل راه آهن اردبیل !شاید به ۱ملیون وام مسکن داد درمقابل به ۷۰ ملیون ایرانی ظلم کرد .خزانه دولت راکاملا خالی کرد به خاطر اون وام رابانرخ ۳۰ درصد می دهند .اختلاسهای میلیاردی دردولت قبل صورت گرفت به خاطراون جهت ترمیم اون قیمت حامل های انرژی گران شد .باسیاستهای خارجی غلط کشوررادرپرتگاه قرارداده بود ……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. گرمیلی گفت:

  حیف از علایی که قدرشو ندونستیم!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایثارگران ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   علایی هر چی گفت و قول داد عمل نکردددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • منصف ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    فعلا آقای رحیمی زاد طرح های علایی را افتتاح می کنند واقعا حیف علایی که از دست دادیم علایی فعال و تلاشگر بودند ولی مثل اینکه آقای رحیمی زاد خیلی خوب به وعده هایشان عمل نکردنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 10. بنده خدا گفت:

  ممد جان سلام
  من فقط یک جمله میگویم : آتا لار سوزی(میشه چاقلسیز اولماز )دزد همیشه دزد است درهر دولتی که باشد
  دست دردست همدهیم میهن خویش را کنیم اباد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ناشناس گفت:

  خرابکاری های شما رو کی درست میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!وجدانن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. شمد گفت:

  منتقدین دولت فعلی در زمان دولت قبلی ، مشغول خدمتگزاری به اقشار محروم بودند و حتما فرصتی برای کارهای جانبی نداشتند و حالا مشغول انتقادسازنده و جوانمردانه هستند ؟؟؟ جناب فرماندار جوان !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس گفت:

  آی دیلوه قربان داش ممد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. محمد گفت:

  حاج اقا برومند:منطقه ازاداردبیل در مجلس فعلی تصویب میشود..بالاخره حاج اقا موافق شده و پیگیر اولویت هستند.!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. بنده خدا گفت:

  باسلام به همکار قبلیم جناب فرماندار
  ۱-این واقعا بی انصافی است که فرمودید دولت سابق درتمام عرصه ها ایران را به عقب انداخت (برادر فراموش نکنید سرمایه ای که دردوران هشت سال گذشته اندوخته ایم میخواهند تاراج کنند ازموشک گرفته تاسته ای …)
  ۲-بخدا فضای نقد بیشتر ازاین بود مگر فراموش کرده ایم حتی دردوره اول احمدی نژاد به او چه ها نگفتند (الان مگرکسی میتواند به روحانی بگوید درو…) جناب دکتر آنهارا به جهنم میفرستد
  ۳-خرابی ها آنقدر زیاداست که نتنها شما بلکه فرمانداران چنددوره بعدی شماهم نمی توانید آنرا جبران نمایید
  ۴- راستی آقای فرماندارتعامل بادنیا ودیپلماسی لبخند این بود که کشوری مثل امارات چند معلم زن را چندروز بازداشت کند یا سعودیهای ملعون به حاجی جوان ماتجاوز کند یا اینکه وزیر خارجه اش که همسن بچه های دکتر ظریف است بی ادبی کند؟ یا بحرین ویا ترکیه
  ۵- بنظرمن فرمانداران هرشهرستان به منزله پدر خانواده هستند باید آنها را زیر چتر خود بیاورد دیروز او بود امروز شما هستی فردا ا بن بچهای جوان ما ست این کشور را اداره میکند (پس قدرهمدیگررا بدانیم ودرپایان عرض میکنم شما فعلا با کارشناسان وکارمندان دولت هشتم کارمی کنید وخود نیز جزء کارشناسان خبره دولت درحوزه کاری خود در استان بودی…)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   سلام و درود بر بنده خدا
   دولت قبلی واقعا کشور را با عوامفریبی عقب انداخت
   ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی حیف و میل شد . براحتی میشد با ۷۰۰ میلیارد دلار در امد کشور اوج بگیرد

   فضای انتقادی وجود نداشت . نظر شخصی خودش را به نظرات کارشناسی ترجیح میداد .
   با انتقاد علمی اقتصاد دانها ، انها را تهدید میکرد
   اساتید برجسته دانشگاها خانه نشین شدند
   اختلاسهای سربه فلک کشیده در ان دوره اتفاق افتاد
   حتی معاون اول ایشان به جرم فساد مالی محکوم شده است
   تورم بالای ۴۰ درصد بود
   قرار بود پول نفت سر سفره ها بیاید ولی سفره ها خالی شد
   اشتغال جدید ایجاد نشد شغلهای قبلی هم تعطیل شد .
   شهرکهای صنعتی به ویرانه تبدیل شد
   در سیاست خارجی فرصتها را به تهدیدها تبدیل کرد
   و مهمتر از همه اخلاق را زیر پا گذاشت براحتی تهمت میزد
   این شد که اخلاق هم از جامعه رخت بربست و این مهمترین خرابکاری دولت قبلی بود که براحتی جبران پذیر نخواهد بود

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • برادر گفت:

    ممد جان اصل میدی بشناسیمد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    دوست عزیز حیف نشد
    به جیب و سفره مردم اومد
    نمونه اشمن خودم با این گرانی عمراً تا ۶۰سالگی خونه دار نمیشدم ولی الان ۲۷ سالمه هم خونه دارم از محل تسهیلات وام مهر هم ماشین هم شغل بدون هرگونه آشنا بازی وجدانن و به امام حسین قسم خدا درست کرد

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس UNITED STATES گفت:

    دستت دردنکندممداضافه اش کن این دوسال فعالیت وزمان ازدست رفته وهزینه ها راکه همگی صرف خرابکاری های دولت گذشته شده وان را همه به وضوح می بینیم عمرگرانمایه صرف می شودوای حال ما

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آق ما موشک نمیخواهیم انرژی هسته ایی نمیخواییم جنگ نمیخواییم باید کیو ببینیم؟؟دست آورد احمدینژاد در ٨سال فقط نابودی مملکت و دشمن تراشی بود باز خجالن نمیکشین ازش حمایت میکنین

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  منتقدین دولت فعلی در زمان دولت قبلی ، مشغول چپاول و اختلاسهای کلان بودند و فرصتی برای کارهای جانبی نداشتند

  حالا که دستشان کوتاه شده و فرصت کافی هم دارند مشغول انتقاد ناجوانمردانه هستند نه انتقاد سازنده

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صمد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   اولا” جناب فرماندار خدمات دولت گذشته بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه به ان اذعان دارند که بیشترین خدمات اجتماعی وکارهای عمرانی در دولت گذشته بوده.
   ثانیا” بفرمایید خود شما با کدام تجربه سیاسی و اجرایی به این پست دست یافته اید که اینگونه سنگ تدبیر به سینه میزنید؟ ایا از روی شایسته سالاری بوده یا …..؟
   ثالثا” شما بعنوان فرماندار نباید آتش بیار معرکه باشید و باید در استانه انتخابات بین گروهها تعامل و همدلی ایجاد کنید و اگر عرضه دارید شما کار کنید که این ملت هم باشعور است هم قدر دان.
   انشاالله تاریخ قضاوت خواهد کرد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • .... گفت:

   ممد اردبیلی به تو چه که درباره گرمی اظهار نظر می کنی .
   شاید این فرماندار هم از ادمای مثل شما خط می گیره که از موقع امدن تابحال به فکر تعویض روسای محبوب هستند .
   درست نماینده گرمی اصولگراست ولی اگه تحقیق درست کنید بیشتر روئسای گرمی اصلاح طلب محض هستند شاید ازاین فرماندار هم اصلاح طلب ترند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • یه نفر گفت:

    روسای تغییر یافته و در جریان تغییر همه از دولت قبل هستند و اصلاً معنی اصلاح طلبی را نمی دانند و اصولاً بفکر اصلاح امور نیستند بلکه مثل رئیس دولت قبل و وزرا و معاونین و …. بفکر آسایش خویش و چپاول بیت المال هستند و تغییر آنها از اهم واجبات است که فرماندار محترم تابحال کوتاهی کرده در این زمینه . باید افراد دولت قبل که هیچ تخصص و کارآیی ندارند و فقط و فقط شعار خوب می دهند حذف شوند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • یکی گفت:

   و همه از حزب باد هستند و در صورتی که در مسند قدرت باقی بمانند اصولاً پایبند به هیچ اصول و حزبی نیستند فقط خودشان و میزشان به هر قیمتی

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید