فرماندار گرمی: تنوع گیاهان دارویی زمینه توسعه شهرستان گرمی را فراهم کرده است

آزادلو : فرماندار شهرستان گرمی مغان گفت: تنوع گیاهان دارویی و اقلیم مناسب شهرستان گرمی، شرایط مناسبی را برای توسعه در این حوزه فراهم کرده است.
Related image

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ابراهیم امامی صبح امروز در نشستی که با رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل داشت، اظهار کرد: حرکت‌های علمی و عملی این مرکز علمی آموزشی که بتواند به تولید ملی و رونق اقتصادی کمک کند، در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی باید به یک اتاق فکر در سطح شهرستان تبدیل شود، افزود: توسعه ارتباطات با مردم، دانشگاهیان و نخبگان شهری جهت پیشبرد اهداف مرتبط با امور جهاد دانشگاهی باشد.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: ما قویا از برنامه‌های جهاد دانشگاهی که مرتبط با قابلیت و پتانسیل‌های گرمی بوده و منجر به رونق تولید ملی و بومی می‌شود، حمایت خواهیم کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: افزایش دوره‌های مختلف آموزشی در کنار توجه به توسعه مطالعات گیاهان دارویی برنامه اصلی ماست.

اوچی افزود: مطالعه گیاهان دارویی در سطح استان فقط در شهرستان گرمی در حال انجام است و خوشبختانه اعتبارات مناسب پژوهشی توسط مسئولان محلی این شهرستان اختصاص داده می‌شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید