فرماندار: ۶۳۱ واحد تولیدی و اقتصادی کوچک و متوسط درگرمی فعال است

آزادلو : با حضورکارآفرینان، کارگران واحدهای تولیدی و اقتصادی  و مسئولان شهرستان وبه همت جامعه بسیج کارگری و اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی ، اولین همایش منطقه ای بررسی مسائل، مشکلات و چشم انداز اشتغال در محل سالن اجتماعات فرمانداری گرمی برگزارشد.

امامی، فرماندارگرمی در این همایش گفت: ایجاد اشتغال و حفظ روحیه تولید و کارآفرینی ضمن کاهش محسوس آسیب های اجتماعی در جامعه، موجب افزایش امنیت و رفاه و آسایش خواهد شد.

وی از منطقه گرمی به عنوان یکی از مناطق نمونه در تعامل بین کارگر و کارفرما نام برد و افزود: بیش از هزار نفر کارگر در ۶۳۱ واحد تولیدی و اقتصادی کوچک و متوسط درشهرستان گرمی  فعالند .

رئیس شورای اشتغال شهرستان  گفت: آرامش خاطر سرمایه گذاری، تامین امنیت سرمایه گذاری و حمایت از کار آفرینان از دغدغه های جدی فعالان اقتصادی است.

وی  با اشاره به شعار امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال گفت: یکی از مظاهر تحقق اقتصاد مقاومتی، تقویت روحیه تولید و ایجاد امنیت پایدار برای سرمایه گذاران است و باید با اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار در این راستا گام برداریم.

فرماندارگرمی اظهارکرد: در طول سه سال گذشته ۴۲ تعاونی با عضویت ۱۳۹۴ نفرو اشتغالزایی ۳۶۵ نفر در شهرستان گرمی تشکیل شده است.

رئیس شورای اشتغال شهرستان گفت: از تعداد ۱۳ تعاونی راکد شهرستان  ۳ تعاونی موفق شدند از تسهیلات ۷۵۰ میلیون تومانی ستاد رفع موانع تولید بهره مند شوند.

سرهنگ نوری، فرمانده سپاه ناحیه گرمی هم در این همایش از اعطای تسهیلات بیش از ۲ میلیارد تومانی توسط این نهاد در راستای اقتصاد مقاومتی با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم ۴۵۰ نفردر سال گذشته خبرداد و افزود:امسال نیز برای زدودن غبار محرومیت بخش مرزی موران گرمی بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای امورات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی این بخش توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرمی هزینه خواهد شد.

سید یعثوب حسینی

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. سید ROMANIA گفت:

    بیشتر به سیرک میماند تابه جلسه درفرمانداری.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید