فرمانده سپاه ناحیه گرمی معرفی شد +تصاویر

آزادلو : در مراسمی با حضور جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، “طاهر رحیمی” به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان گرمی معرفی شد.

مروز صبح مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گرمی با حضور سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، فرماندار و امام جمعه  انگوت،  مدیران دستگاهها و ادارات دولتی شهرستان، مسئولان نظامی و انتظامی و بسیجیان  در سالن حافظ اداره ارشاد برگزار شد.

سردار فرهنگ مستعد حصاری افزود:  مسئولیت در سپاه به منزله تصدی میز و مقام نیست بلکه جابجایی سنگری به سنگری دیگر برای سربازان ولایت است و حراست از دستاورد های انقلاب می باشد.

وی خاطر نشان کرد: برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و عمل به شعار سال همه ما باید مثل دوران جنگ موفقیت ها را منصوب به خدا بدانیم و در رفع کاستی ها تلاش و تعامل داشته باشیم و این امر در درون سازمان برای نظامیان به عنوان یک سرباز، برای اطاعت از فرمانده کل قوا واجب است و در نهادهای دیگر کشور و برای عموم مردم مصداق اطاعت از ولی امر مسلمین یک فریضه الهی است.

وی  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ حسن نوری  فرمانده سابق سپاه گرمی گفت: سرهنگ نوری هر چه داشت با تمام وجود در جهت ایفای مسئولیتش به نحو احسن در طبق اخلاص گذاشته است و ضمن تبریک به سرهنگ طاهر رحیمی  فرمانده جدید ناحیه گرمی برای او آرزوی توفیق روز افزون از خداوند مسئلت داریم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید