فعالیت در حوزه ایثار و شهادت افتخار است

آزادلو : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی مغان گفت: فعالیت در حوزه ایثار و شهادت یک افتخار بزرگ است و خبرنگاران از این افتخار بی نصیب نیستند.

یاسر شاهی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: ارتباط بین رسانه‌ها و بنیاد شهید برای معرفی زندگی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهاد مهم و مورد توجه است.

وی با بیان اینکه این بنیاد آماده واگذاری تمامی اطلاعات شهدا جهت انتشار در اختیار خبرنگاران  است، افزود: بی شک انعکاس راه شهدا و سبک زندگی آن‌ها در رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در هدایت افکار عمومی به‌خصوص جوانان و نسل‌های آینده دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی‌مغان بیان کرد: خوشبختانه در این استان و به‌خصوص شهرستان گرمی تاکنون  واژه مقدس ایثار و شهادت از سوی رسانه‌ها مورد توجه بوده و انتظار ما نیز ادامه این رویه در ادامه راه شهدا است.
وی ارائه عملکرداز سوی مسؤولان را برای تنویر افکار عمومی  لازم و ضروری دانست و افزود: رؤسای ادارات باید جهت آگاهی افکار عمومی خود را در مقام پاسخگویی به خبرنگاران  قرار دهند.

شاهی گفت: مسؤل موفق هیچگاه در مقابل انتقاد واکنش چکشی از خود نشان نخواهد داد و در صورتی‌که انتقاد صحیح باشد، نسبت به رفع آن اقدام و پس از رفع مشکل روشن‌سازی می‌کند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید