قادر به پرداخت هزینه‌های درمانی خود نیستم/ مجبور به میوه‌فروشی در خیابان‌ها هستم

http://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1396/04/11/13960411002279_Test_PhotoJ.jpg

آزادلو : نایب‌قهرمان کشتی ناشنوایان جهان با بیان اینکه نبود حمایت از قهرمانان ورزشی، دلسردی ورزشکاران را سبب می‌شود، افزود: به دلیل شرایط بد مالی و عدم حمایت‌های لازم قادر به پرداخت هزینه‌های درمانی خود برای بازگشت به اردوی تیم ملی نیستم.

سعید یونسی، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: به علت مشکلات جسمانی و نبود هزینه برای درمان آن با توجه به فاصله‌ای که از ورزش گرفتم، علی رغم حضور چندباره در اردوی تیم ملی و کسب عناوین مختلف، از مسابقات قهرمانی کناره گیری کردم.

وی با بیان این‌که از ۴ ماه پیش تمرینات خود را کنار گذاشته است، افزود: در سایه بی‌توجهی مسؤولان شهرستان گرمی رغبت من برای مدال‌آوری و کسب قهرمانی برای منطقه و استان از بین رفته و اکنون از ورزش فاصله گرفته‌ام.

این قهرمان ورزشی تصریح کرد: ۴ سال پیش موقع بازگشت از مسابقات جهانی و افتخارآفرینی در این رقابت‌ها، توسط مسؤولان شهرستانی قول واگذاری یک قطعه زمین در شهرک ولیعصر (عج) داه شد که این وعده تاکنون عملی نشده و در سال‌های اخیر تنها به برگزاری جلسات تکراری بسنده شده است.

وی به مشکلات جسمانی اخیر خود اشاره کرد و گفت: اکنون مسابقات بین‌المللی در حال برگزاری است، مربی تیم ملی به دلیل اینکه از لحاظ جسمانی مشکل دارم و قادر به پرداخت هزینه درمانی آن نبودم، من‌را از اردوی تیم ملی کنار گذاشته است.

یونسی به وضعیت نه چندان مطلوب برخی از ورزشکاران استان اشاره کرد و افزود: به‌عنوان عضوی از جامعه ورزش قهرمانی وقتی این همه بی‌مهری مسؤولان را دیدم، تصمیم گرفتم راه خود را به دلیل شرایط بد مالی تغییر دهم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر به عنوان نائب قهرمان کشتی ناشنوایان جهان که روزی صدها نفر از اهالی به استقبالش می‌آمدند و رسانه‌ها از وی می‌نوشتند، در سن ۲۷ سالگی از دنیای ورزش قهرمانی کنار گذاشته شده و مشغول میوه فروشی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سعید یونسی عنوان نائب قهرمانی مسابقات کشتی آزاد ناشنوایان ۲۰۱۲ جهان، نائب قهرمانی مسابقات بین‌المللی ترکیه، مدال نقره مسابقات بین‌المللی ایران و مقام پنجم پارالکمپیک بلغارستان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

تصویی از نائب قهرمانی سعید یونسی:

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/13920130204053429404964.jpg

تصویری از تجلیل های زمان قهرمانی وی:

http://ardebil.msy.gov.ir/cdk/func/createThumbnail/image/Y29udGVudC9uZXdzLzE5MTA2NS9JTUdfODcyOC5KUEc=/width/500/height/500/thumbresize//

نظر شما چیست؟

۷ نظر

 1. شاهد گفت:

  آنچه عیان است چه حاجت به بیان است آقای جعفری عزیز خود شیرینی نکنید لطفا اوضاع ورزش شهرستان گرمی شدیدا داغونه از همه لحاظ و این نشان دهنده عدم توانایی رییس ورزش شهرستانه مهم مدرک نیست مهم مدیریته و توانایی که ایشان ندارن . والا مزه ریاست مگه میزاره طرف بیاد لااقل عزاب وجدان بگیره و خودش استغفا بده !!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جعفری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای عزیزی بی شک یکی ازتوانمندترین رئیس اداره ای است که بحق درجایگاه خودش قرارداره انتقادنابجا ومغرضانه ازایشان بی انصافی است ایشان تمام تلاش خودرادرپیشرفت ورزش شهرستان انجام می دهد.مخصوصا درحمایت ازنخبگان ورزشی مثل جناب آقای یونسی ولی متاسفانه مشکل شهرستانی نیست همچین مشکلی درکل کشور وجود دارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  همه جا به نوبت…؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ورزشکار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب عزیزی رئیس محترم اداره ورزش وجوانان دنبال چنین چیزی است که عکس بیندازه خودشونشان بدهدامااین راهم بداند که نوبت رفتن ایشان هم نزدیک است میرزاده چراغ خاموش حرکت می کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. گرمیلی گفت:

  علاوه بر بی توجهی مسئولیت استانی و شهرستان گرمی مشگل زیر بنایی و کشوری و اصولا به ورزشکار ارزش نمیدن و حمایتهای خاص ازش نمیکنن الان برید سراغ کسانیکه همراه سعید مقام آوردن مطمئنن از نظر رفاه زندگی و حقوق و خرج ورزشی و درمانی و تمام مشگلات دیگه همه جوره بهش رسیدگی و توجه میکنن مسئولین ما نهایت زرنگیشون اینکه میان از زحمتهای ورزشکاران سوء استفاده میکنن و باهاش عکس یادگاری واسه محبوبیت خودشون میگیرن نهایتا شاید دوتا شعار و قول کمک بدن که آخرش دروغ از آب در میاد.

  الان مثلا زمین شهرک که شورزاره چه ارزشی داره که اونم ندادن !!!
  شرم باد…خیلیارو سرم باد …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. علیرضا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  انگار دیگه باید خودمون استین بالا بزنیم و سعیدو راهی پاراالمپیک بعدی کنیم غصه نخور پهلوان مسئولین اگه پشتتو خالی کنن ما جونا پشتتیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. isa ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام وخسته نباشید خدمت همه ورزشکاران عزیز وزحمتکش شهرستان گرمی باید عرض کنم که واقعا متاسفم شدم همچین خبری منتشر شده این از بی مسعولیتی ریاست محترم اداره ورزش نماینده محترم وتمام عواملی که درخوابی به سر میبرند که هیچ وقت بیدار نمیشوند نمیدانم منتظر چه معجزه ای هستند اقایون ومسعولین محترم که قهرمانان ما یکی پس از دیگری از دنیای قهرمانی کنار میکشنداداره ورزش یک عده ای جمع شدند که کل کارکناشون نه ازلحاظ تجربه یا سواد کافی زیر صفر هستند انتظار بیشتری هم ازاین اقایون نباید داشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید