قاسمیان: مرکز بهداشتی درمانی انگوت شبانه روزی شد

http://uupload.ir/files/8gt6_photo_2017-06-20_01-43-28.jpg

آزادلو : رئیس مرکز بهداشت گرمی مغان گفت: جهت رفاه حال اهالی بخش انگوت مرکز بهداشتی و درمانی واقع در شهر انگوت به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به اهالی است.

امیر قاسمیان در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: شبانه روزی شدن درمانگاه بهداشتی درمانی انگوت یکی از خواسته های دیرینه اهالی بزرگترین بخش استان بود که با تلاش برای جذب نیرو این امکان فراهم شد.پ

وی همچنین از راه اندازی فوریت های پزشکی بخش موران خبر داد و گفت: موقعیت ویژه بخش موران در نوار مرزی و تعدد روستایی و جمعیت بالای ۱۰ هزار نفری عمده دلیل راه اندازی مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ در این بخش بود.

رئیس مرکز بهداشت گرمی مغان اضافه کرد: راه اندازی مرکز فوریت های پزشکی بخش انگوت در اولویت بوده و در ماه های آتی با انتخاب یک محل و اختصاص دستگاه و نیروی لازم راه اندازی خواهد شد.

وی در رابطه با مرکز بهداشتی درمانی اظماره گفت: عملیات احداث مرکز بهداشتی درمانی در روستای اظماره با اعتبار بالغ بر ۸ میلیارد ریال در مراحل پایانی بوده و با بهره برداری آن مشکل بخش عظیمی از روستاهای بخش مرکزی گرمی مرتفع خواهد شد.

قاسمیان با بیان اینکه زیربنای مراکز درمانی و بهداشتی کل شهرستان ۱۹ هزار و ۹۹۰ متر مربع است، افزود: فضای درمانی و بهداشتی موجود در کل شهرستان گرمی مغان ۱۰۴ هزار و ۹۳۷ متر مربع است که به نسبت وسعت و جمعیت نسبتا مطلوب است.

وی از آغاز عملیات احداث ۵ خانه بهداشت در سطح شهرستان گرمی خبر داد و افزود: علاوه بر احداث ۵ خانه بهداشت، مجوز احداث ۵ خانه بهداشت در کنار مرمت و بازسازی اماکن درمانی و احداث مرکز جامع سلامت ۲۲ بهمن شهر گرمی در دستور کار قرار دارد.

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. ناشناس گفت:

  بروبابا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. يك پزشك ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کاش همه مدیران به اندازه ۱۰ درصد آقای قاسمیان فعال بودند گرمی بهشت میشد..افسوس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرميلي گفت:

  اینا که خیلی وقته خبرگزاری شده دوباره گفتنتون نمیدونم واسه چیه!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید