قتل دو برادر در اثر تیراندازی در شهرک سینای اردبیل

http://ardabil.iribnews.ir/files/fa/news/1396/5/24/1271490_933.jpg

آزادلو : ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تایید این خبر افزود: این دو برادر متولد سالهای ۶۹ و ۷۲ در حین ورود به منزل از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیدند.

وی با بیان اینکه پس از این حادثه بلافاصله در صحنه وقوع جرم حضور یافته و پرونده قضایی برای رسیدگی فوق العاده به این حادثه تشکیل داده است افزود: تحقیقات پیرامون این حادثه با حضور بازپرس جنایی و کارآگاهان پلیس آگاهی از دقایق اولیه در حال انجام است.
عتباتی از انتقال جسد مقتولین حادثه به پزشکی قانونی خبر داد و افزود: دستورات قضایی لازم در رابطه با شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربان صادر شده است.
وی از مردم خواست برای آگاهی از جزئیات حادثه، خبرها را فقط از مراجع رسمی خبر رسانی پیگیری کنند تا جلوی هرگونه شایعه سازی و گمانه زنی ها که سبب سلب آرامش از جامعه می شود گرفته شود.
این دو برادر شغل نقره سازی داشتند.
عتباتی افزود: مقارن ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه دو برادر ۲۷ و ۲۴ ساله اردبیلی در مقابل منزل خود واقع در شهرک سینا ورودی راه انزاب مورد اصابت گلوله ای که از فاصله نزدیک و از یک قبضه سلاح شکاری شلیک شده قرار گرفته و در دم جان خود را از دست داده اند.
وی گفت: یکی از مقتولان به هنگام باز کردن در پارکینگ مورد اصابت گلوله قرار گرفته و برادر دیگر پشت رل ماشین هدف گرفته شده و جان خود را از دست داده اند.
عتباتی افزود: به محض اطلاع از موضوع اکیپی از کارآگاهان مجرب آگاهی اردبیل به سرپرستی بازپرس ویژه قتل در محل وقوع قتل حاضر شده و به همراه تیمی از پزشکی قانونی اقدامات اولیه را در محل انجام دادند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل خاطر نشان کرد هم دستگاه قضایی و هم نیروی انتظامی استان تمام تلاش خود را در جهت دستگیری عامل یا عاملان قتل این دو برادر اردبیلی به کار گرفته اند و امیدوارم در سریع ترین زمان شاهد دستگیری قاتلان باشیم.
عتباتی به همشهریان اطمینان خاطر داد در صورت بدست آوردن اطلاعات تکمیلی در مورد این قتل مراتب توسط رسانه های رسمی به مردم اعلام می شود و لازم است هموطنان بخصوص اهالی اردبیل به شایعات توجه نکرده و از دامن زدن به شایعات نیز اجتناب کنند.
صدا و سیما

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید