ابقای قراری یا انتخاب محمدی آیلار ؛ آینده ریاست دانشگاه ؟؟!

26645336

آزادلو : دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی از آغاز فعالیت خود تاکنون شاهد تغییر و تحولات فراوانی بوده است که خواه یا ناخواه جنبه مثبت یا منفی را به همراه داشته است.

وجود حاشیه های فراوان و جناح بندی های شدید سیاسی میان کارکنان و مدرسین دانشگاه شرایط ویژه سیاسی را به وجود آورده که مدیریت به این محل آموزشی را کمی دشوار ساخته است. با این وجود دخالت مدیریت شهری در همه ادوار به وضعیت دانشگاه نیز از سوی دیگر شرایط را کمی متفاوت تر از آنچه که دیده می شود به وجود آورده است.

آنطور که شنیده و گفته می شود می توان گفت میرقسمت موسوی به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات نتوانسته به صورت کامل و جامع نظر طرفدارانش را در مراکز آموزشی را کسب نماید. از این رو کم و بیش در محافل حواشی مختلفی میان حامیان جناح های مختلف بر سر مراکز آموزشی گفته می شود. اما به تازگی در محافل گفته می شود کرسی ریاست بر دانشگاه آزاد اسلامی گرمی به دستان دکتر سلام اله محمدی آیلار سپرده خواهد شد. از سوی دیگر برخی دیگر از ماندن قراری تا مدت نامعلوم سخن می گویند.

از این رو باید منتظر ماند خیزش گروه حاکم برای تغییر این نقطه مهم آموزشی چگونه خواهد بود و مهره چینی موسوی آیا رضایت دانشگاهیان را همراه خواهد بود؟؟؟

نظر شما چیست؟

۵۳ نظر

 1. پیرمرد UNITED KINGDOM گفت:

  دکتر محمدی بهترین گزینه هست.دکتر محمدی لیاقتش بیشتر از ایناست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. پیرمغان, , , , پیرمرد گفت:

  با سلام احترام به تمامی اساتید شهرستان گرمی کاش می شد آقای محمدی آیلار رییس کل دانشگاه ایران. نه گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. پیرمرد گفت:

  دکتر محمدی آیلار لیاقتش بیشتر از ایناست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. انگوت گفت:

  با سلام مدیر خبری گرمی
  چرا از ریس جدید دانشگاه ازاد گرمی که دیروز معارفه شد حرفی در سایت نمیگذاری
  این ………..
  از امروز هر دو برند تو بازار کار بکنند از این واون حرف نزنند
  …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. اهل گرمی گفت:

  بلا خره دکتر فیضی ریاست دانشگاه برگرفت
  وتمام معاونت ها رو در یک ماه عوض میکنه
  وای به حال ………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ن... گفت:

  با سلام به مسئول نشریه ازاد لو
  این اقا مهره سوخته ا م است ……… از این شخص دوری کنید با دکتر قراری مقایسه نکنید به قراری ضربه شخصی وارد می کند …….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ناشناس گفت:

  آقای موسوی نترس و با شهامت دست به تغییر بزن. دکتر فیضی، محمدی آیلار و بحرینی زاده گزینه های خوبی هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ناشناس گفت:

  از همین الان به دکتر فیضی تبریک می گویم و به آقای موسوی به خاطر این انتخاب تبریک می گویم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. سیاسی گفت:

  آیادکتر فیضی پیشنهاد ریاست دانشگاه آزاد گرمی را قبول می کنند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناشناس گفت:

  هرکس بخواد رییس بشه باید به پتانسیل انسانی شهرستان گرمی توجه کرده و از نفراتی که اهل گرمی هستندودارای مدارک بالا هستند در جهت بالا بردن سطح علمی دانشگاه استفاده کنند درغیر اینصورت با این نفرات دانشگاه بسته خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مدرس دانشگاه گفت:

  جمع زیادی ازاستاید معاون آموزشی فعلی را بهترین گزینه برای ریاست دانشگاه گرمی میدانند ضمن احترام به دکتر قراری و محمدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ناشناس گفت:

  یه کم به دور و بر و دانشگاههای اردبیل نگا کنین چندین جوان دارای مدرک دکتری هستن که این اسامی مورد بحث دوستان به گرد پاشون هم نمیرسه. دیگه وقت اشتباه گذشته باید اصلح ترین فرد انتخاب شود. آقای موسوی نترس و شجاعانه دست به تغییر بزن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. برترین انتخاب گفت:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  به نظر من همه آدما خوبن تا زمانی که بدی کسی ثابت نشده باشه
  بنده از زحمات دکتر قراری کمال تشکر را دارم انسان متدینی هستش ولی در کل جامعه ما فردی رو میخواد که در تمام برهه و زمینه آماده باشه.
  دکتر محمدی انسان متدین و علمی و سیاسی در همه حال هستش و به درد دانشگاه میخوره. من از الان به دانشجویان عزیز انتخاب دکتر محمدی آیلارو تبریک میگم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. دانشجو گفت:

  معاون ….ی فعلی اگر ….. نداشت ریس میشد ولی به زودی منفرد یا آیلار ریس میشود………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. دانشجو گفت:

  دکتر آیلار و دکتر کیا قراری رشته ی شان دانشگاه آزاد گرمی نیست!!!!!!!!!! چی تدریس میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چطور ریس میشند>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکیشون دامبزشکی اونیکی هم آیلار دو واحد رشته ی مرتبط ندارد…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. عشقم ولی اسماعیلی گفت:

  ولی اسماعیلی انقدر وفادار هست هر کس ذره ای براش فعالیت کرد کامل حمایت میکند ولی نماینده فعلی چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. داشجوی سابق گرمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام بنظر شما و آنهایی که از دانشگاه گرمی شناخت دارند قضاوت بکنند همه این اساتیدی که اسمشان اومد همه یک طرف .که طرفدار آقای موسوی هستند و آقای ……. که طرفدار سرسخت ولی اسماعیلی و کارمند دانشگاه میباشد. آیا اینها میتوانند به اندازه …… برای نماینده خود رای جمع کنند. بخدا من که طرفدار ولی اسماعیلی نبودم ولی بخاطر برخورد گرم (…….)و خدمتی که به دانشجوها میکند من طرفدار ولی اسماعیلی شدم . اسمشان استاد هست والا چیزی از عالم سیاست سرشان نمی شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. تحلیل گر سیاسی دانشگاه گفت:

  به نظر شما سید علی قلی زاده اباذر همتی علی سیفی محمد مددی ابراهیم فتحی ناصر جاهد حاج سعید سعیدی صداقت صوری دور بعد برا میر قسمت فعالیت میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. مدرس دانشگاه گفت:

  اساتیدی که برای موسوی رای دادن بهشون توجه نشد موسوی و نتوانست برای خودش دانشگاه آزاد بایگاه دایمی داشته باشد…………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. اساتید منتصب به میر قسمت گفت:

  موسوی همه ی اساتید منتصب به خودش رو کامل از دست داده هست………… دور بعد موسوی از دانشگاه آزاد هیچ رایی نمی آورد………… موسوی نتوانست نیروهای خود را در دانشگاه راضی نگه دارد با …!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. احسان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  موی سفیدم فلکم رایگان نداد این رشته موی را به نقد جوانی خریده ام قابل توجه منتقدین جناب دکتر قراری که نمی توان جناب آیلار و قراری را به قولترکی بی داش ترزیه گویاسان واقعا سطح اجرایی و علمی و مدیریت جناب قراری ستودنی و قابل تحصین است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. داشجو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بنده به نوبه خود از زحمات و فعالیتهای جناب آقای دکتر قراری در جهت ارتقاع سطح علمی دانشگاه و تجهیزات آموزشی دانشگاه نقدیر و تشکر میکنم و آرزوی موفقیت و سربلندی را از درگاه حق تعالی خواستارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. کلاغ گفت:

  من از همه شما تشکر می کنم
  خودتان را زیاد خسته نکنید دکتر قراری ابقا می شود . دکتر محمدی ایلار هم به فکر ریس شدن نیست خیالتون تخت به کارتون برسید.
  شاید این کارا فتنه باشد ممکن است این کار ب… باشد که این دوتا را بندازد به جون هم و خودش بیاید ریس بشود این را هم فراموش نکنیم که چاه کن خوش به جاه می افتد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. استاد گفت:

  من از تمامی عزیزان که این سایت را پر رنگ می کنند استدعا دارم این تهمت زنی و بدگویی را جمع کنید. نماینده شهرستان گرمی خودش می داند که چه کسی لایق و توانمند است مگر با حرف شما ایشان ریس دانشگاه انتخاب می شود. خوب اگر به اساتید دانشگاه احترام می گذارید شما هم مثل دانشگاه محقق اربیلی که با نظر اساتید ریس دانشکده انتخاب می شود شما هم نماینده محترم همین کار را انجام بدهید تاریس آینده وام دار کسی نباشد. هر کسی هم می خواهد برای دانشگاه خدمت کند بیاید. شاید از دکتر محمدی ایلار شایسته تر وجود دارد. دکتر محمدی علاقع زیادی به ریس شدن ندارد ولی همه اساتید دانشکاه به توانایی دکتر محمدی ایلار اعتقاد دارند. نماینده محترم در مدیریت دانشگاه کم کاری کرده است ایشان در کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس هستند چه سودی به دانشگاهها داشته است؟ جند تا رشته ارشد برای این شهر آوردید؟
  نماینده باسواد چرا به دانشگاه نمی ایید؟
  از دانشگاه می ترسید؟
  شما در مرکز استان در حوزه تصمیم گیری برای توسعه دانشگاه جقدر تاثیر گذار هستید؟ اصلا تاثیری دارید ما که تاثیر شما را در این مدت نمایندگی تان دیدیم ۲۰ رشته ارشد آوردید؟ خسته نباشید نماینده .. یا اینکه برای گرفتن یک نامه از مرکز استان باید همه اساتید هزار بار به اردبیل رفت و آمد کنند تا نامه بگیرند.

  نماینده محترم بایید دانشکاه جلسه پرسش و پاسخ بذارید نترسید شجاعت داشته باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. کارشناس گفت:

  در مورد رزومه علمی آقای دکتر آیلار ذکر چند نکته ضروری است؟
  ۱:رتبه اول دکتری تخصصی در علوم تحقیقات
  ۲-پژوهشگر برتر استان اردبیل در سال ۹۰

  ۳-دارای ۳ اختراع و عضو انجمن مخترعین کشور
  ۴:دارای مدارک دکتری تخصصی ماشین آلات کشاورزی و علاوه برآن دارای مدارک ممهندسی عمران و کارشناسی حقوق(یعنی دارای ۳ مدرک مختلف)
  ۵:دارای بیش از ۱۵ مقاله علمی وپژوهشی-۵ مقاله با نمایه ISI-و شرکت در کنفرانسهای داخلی و خارجی و..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. فرهاد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  باید دست دکتر ابراهیمی را بوسید .اگه کارشناسی ارشد را از دکتر جاسبی نمی گرفت الان دانشگاه به چهنم تبدیل میشدوالان باید به دکتر ابراهمی دعا کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. دانشجوی ارشد گفت:

  اقای موسوی ترا خدا مگه خود شما موافقت نکردید با دکتر قراری اگه واقعا زرنگی بازارآزاد تجاری را بچسب به پیشرفت گرمی بیاندیش دست از این دانشگاه بردار برای ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. دانشجو گفت:

  به قول یکی از دوستان واقغا جمع کنید این حرفهای خاله زنونه رو، آقا چرا با آبروی دیگرون بازی میکنین معلومه دیگه اگه قرار باشه کسی ریاست دانشگاه رو به عهده بگیره کسی نیست جز دکتر بحرینی زاده، باور نمیکنین حالا شما هی بگین آیلار بعدا اگه دیدین بحرین زاده رئیس شد اصلا تعجب نکنین.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. tedirgin UNITED STATES گفت:

  عزل و نصبی که به هیچ عنوان نمیتوان نام کار کارشناسی شده بر روی آن نهاد، و مسلما اهداف حزبی و سیاسی دارد. همیشه همین گونه بوده، یک نفر یک ملت را فدای منافع شخصی خود نموده است!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. بچه گرمی گفت:

  بنده هم ممثل دکتر قراری دکتر دامپزشک از دانشگاه دولتی وبا معدل بالا هستم.ولی اقای نصیری نماینده وقت ابراهیمی از پارس اباد و دکتر قراری را ترجیح داد . چرا؟ایا با این طرز تفکر و بیگانه پرستی مسولان گرمی امیدی به پیشرفت گرمی وبچه های ان هست.از ما که گذشت اقا موسوی نماینده محترم باید ازبچه های گرمی استفاده کند.ازروی شایستگی نه از روی باند بازی وفامیل بازی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. مهرداد گفت:

  وای به حال گرمی که…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. اساتید گفت:

  ما جممعی از اساتید درسته که با وضیعیت فعلی دانشگاه راضی نیستیم ولی تو را خدا با آبرو و ابهت دانشگاه بازی نکنین به فکر پیشرفت دانشگاه باشید دریغ از یه رشته جدید فعلا با دستاوردهای حاج ولی آبروداری می کنید.
  ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. جوابیه دانشجو گفت:

  به نظرت سطح علمی کدام بالاست؟دکتر قراری با دکتری عمومی یا دکتر آیلار با مدرک دکتری تخصصی.؟کسی که فرق این دو را نمیدانه همان بهتر …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. زرو گفت:

  مورچه چیه که کله پاچش چی باشه !!!!!دوستانی که چشم به صندلی ریاست دوختند خود را عضیت نکنند ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. همشهری گفت:

  دوستان برادران که در این مورد نظر دادند بیکار و به دنبال حاشیه پراکنی هستند جناب آقای قراری شخصیتی ارزشی و محترمی هستن و در طول ریاستشان با تمام وجود طن به کار دادند و چنانچه گروه حاکم احساس می کنند ایشان موفق نبوده است کمال بی انصافی را کرده اند بهتر این است که نماینده محترم از ثبات جناب آقای قراری در پست ریاست حمایت کنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. بازاریان گفت:

  مدیر محترم سایت آزادلو
  باسلام

  ازجنابعالی درخواست داریم مراتب تقدیر و تشکر جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان گرمی را از فرماندار پرتلاش ، بومی ، مقتدر منتشر نمائید

  سخنان ارزشمند ایشان در حضور نماینده دولت در مسجد جامع به همه ما عزت داد .این سخنان ایشان بوی وحدت همه جانبه در بین مردم ومسئولان را داشت . وبخاطر این اتحاد ، ایشان آنچنان کوبنده ودلسوزانه سخن گفت . که همه مردم به وجد آمدند . شاید درطول تاریخ شهرستان گرمی برای اولین بارباشد که مردم اینچنین متحد بوده وبرای آبادانی شهرستانشان تلاش می کنند . ودلیل عمده آن خسته شدن مردم از سیاست زدگی دوره های قبلی و تلاشهای دلسوزانه وصادقانه و شبانه روزی مهندس علائی فرماندار عزیزمان هست

  ازباب لم یشکر المخلوق ولم یشکر الخالق مراتب سپاس و قدردانی خودرا از ایشان ابراز داشته واز خداوند متعال برای ایشان عزت و عظمت روز افزون مسئلت داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   خیلی خوب مسولین قبلی رو شستین و فدای یه نفر کردین!
   واقعا مسولین قبلی سیاست زده بودن؟؟ واقعا شماها از مسولین دوره های قبلی به تنگ اومده بودین؟؟ آیا واقعا اونها هیچ کاری واسه گرمی نکرده بودن؟؟
   چقدر ساده اندیش هستین که فکر میکنین فقط حرف زدن ملاک و معیار توانمندی افراد هست! اگه واقعا از بازاریان هستین و وضعیت مردم و بازار رو میدونین، بجای تعریف و تمجید برین و از مسولین شهر بخواهین تا فرصت اندک باقیمونده، یه کاری بکنن و این گرمی بدبخت فلک زده رو نجات بدن. همین تعریف و تمجید های فله ای هستش که کمر گرمی رو شکسته و اراده ای واسه خدمت کردن واسه بعضی از مسولین باقی نگذاشته…
   چقدر بدبخت شده این گرمی؛ یه زمانی سه چهار تا ریش سفید در گرمی داشتیم که همه ازشون حساب میبردن و بجز منافع مردم، به چیز دیگه ای فکر نمیکردن. ولی حالا چی؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 37. جعفر گفت:

  دکتر قراری ادم باشخصیتی است و دکتر محمدی ایلار فرد علمی و باسوادی و سیاست مداره با محافل علمی خیلی ارتباط داره ولی دکتر محمدی هیج وقت تشنه ریاست نبوده بارها در کلاس درس به ما گفته الویت کاری ما هیت علمی ها توسعه رشته های دانشگاه و ایجاد رشته جدید در دانشگاه است و با این کار هم شهرستان گرمی توسعه اقتصادی پیدا می کند هم هویت دانشگاه در منطقه پابرجا می شود هرکس رییس دانشگاه می خواهد باشه باید به فکر این چیزها باشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. علی گفت:

  به نظر من دکتر محمدی ایلار از ریاست دانشگاه آزاد زیاد خوشش نمی آید جون اگه دوست داشت ریس باشه تا الان میشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. آراااز گفت:

  آقای قراری انسان فوق العاده باشخصیتی هستند اما آیا توان اداره دانشگاه رو دارند ؟؟ این موضوعی است که باید بحث شود من اگه بودم ع ف را معرفی میکردم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. مهدی گفت:

  جمع کنید بابا .ابروی دانشگاهم بردن اینا.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. فرهاد گفت:

  دکتر قراری انسان متدین و خداترس است به همین جهت مدیریت اسلامی دارد.ولی اگه خدای نکرده آدم بی دین و بی تقوا وارد میدان بشود دانشگاه را داغون می کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. همشهري گفت:

  آقای دکترقراری درحدتوان کارکرده وآدم باشخصیتی است البته اگر بحرین زاده ومیرقسمت راحتش بزارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. دانشجو گفت:

  من قبلا توی دانشگاه آزاد دانشجو بوده ام و اکنون در تبریز مشغول تحصیلم و این دو استاد من بوده اند مقایسه این دو استاد اصلا کار سختی نیست اگر آیلار رییس دانشگاه بشه …انصافا سطح علمی و مدیرت دکتر قراری با آیلار قابل مقایسه نیست…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کارشناس گفت:

   حرفه شما درسته رتبه علمی دکتر آیلار کجا و دکتر قراری کجا؟دکتر آیلار چندین مقاله علمی دارد ولی….متا سفانه در تعیین ریاست دانشگاهها سابقه علمی اصلا به درد نمی خورد فقط دستمال یزدی لازم است و چشم قربان گفتن.دکتر آیلار جز نابغه ها است و حقش هم بود رئیس شود متا سفانه جناح حاکم بی علم منطقه روی چه حسابی … ما هم ماندیم.البته سیاستمداران گرمی در انجام کارهای خارقالعاده استادند!

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید