“قهرمان” باید به‌عنوان نماد تلاش و همت شناخته شود

آزادلو : نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: قهرمان نیک‌جو تنها یک فعال اقتصادی نیست بلکه باید به‌عنوان قهرمان چهره فرهنگی و نماد تلاش استان شناخته شود.

آیت‌الله سید حسن عاملی در مراسم افتتاح شیرآلات قهرمان در گرمی مغان اظهار کرد: این مجموعه عظیم که زمینه اشتغال‌زایی ۱ هزار نفر را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده، نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه قهرمان نیکجو واقعا قهرمان بزرگی برای منطقه است، افزود: سرمایه‌گذار این مجموعه عظیم، در همت و مدیریت صحیح، الگوی موفقی برای نسل جدید  است.

امام جمعه اردبیل خواستار رفع مطالبات و درخواست‌های قهرمان نیکجو شد و افزود: این سرمایه‌گذار ۴۰ سال پیش با دست خالی کار را شروع کرده و اکنون به تأثیرگذارترین افراد در حوزه صنعت کشور تبدیل شده است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: دشمن می‌خواهد آینده ما را تاریک نشان دهد اما به هیچ وجه اینگونه نبوده و ایران اسلامی روز به روز  توسعه می‌یابد.

عاملی تأکید کرد: در کنار همت مردم برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی، دولت باید به شأن و شخصیت این ملت اهمیت داده و برای رفع مطالبات و مشکلات اقتصادی آن‌ها همت کند.

وی سرمایه‌گذاری برای اشتغال‌زایی را از بزرگ‌ترین اقدامات حسنه برای هر دو دنیای انسان دانست و تصریح کرد: بدترین مشکل و درد انسان استفاده نکردن از مال راکد است و باید از این پول‌ها به نحو مطلوب استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل همچنین به نقش منطقه آزاد در توسعه استان اشاره کرد و افزود: خبر خوش برای اهالی استان بررسی منطقه آزاد در آینده نزدیک است و معاون پارلمانی نیز به ما قول داده‌اند برای تصویب نهایی منطقه آزاد حتما  تلاش خواهند کرد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید