قیر رایگان به ارزش ۲۷۰ میلیون تومان به شهرداری انگوت اختصاص یافت

آزادلو : شهردار انگوت گفت: با تلاش صورت گرفته قیر رایگان به ارزش ۲۷۰ میلیون تومان از طرف سازمان شهرداری‌ها به شهرداری انگوت اختصاص یافت.

داوود سعادت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: با اختصاص این قیر رایگان حرکت‌های بسیار خوبی جهت عمران انگوت اجرایی می‌شود که سبب قرار گرفتن این شهر در مسیر پیشرفت خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای توسعه گردشگری پارک ولایت گرمی ۳.۵ میلیارد ریال اعتبار به تصویب رسیده است، افزود: علاوه بر موارد فوق از محل اعتبارات تملک دارائی‌ها دو میلیارد ریال جهت بهسازی معابر شهر انگوت تصویب شده است.

شهردار انگوت بیان کرد: با توجه فرماندار و تلاش صورت گرفته، پانصد میلیون ریال جهت تزئین و نورپردازی و دو میلیارد ریال جهت کنترل سیلاب و جمع آوری آب‌های سطحی شهر انگوت اختصاص یافته است.

سعادت به اقدامات انجام شده در سالجاری اشاره کرد و افزود: عملیات برداشت کوه سنگی، زیرسازی معابر، اجرای آب‌رو و بلوار و آسفالت‌ریزی خیابان محمد رسول الله با ۴ میلیارد ریال هزینه از جمله این اقدامات است.

وی اضافه کرد: شهر‌ انگوت در طول دوره چهارم شورای شهر به پیشرفت‌های بسیار خوبی دست یافت که بیش از همه در بخش گردشگری و توسعه اماکن سیاحتی و تفریحی می‌توان مشاهده کرد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید