لایحه مناطق آزاد تا پایان آذر در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود

Image result for ‫میرزاده گرمی‬‎

آزادلو : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه مناطق آزاد تا پایان آذرماه سال‌جاری در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی خواهد شد.

سیدحمایت میرزاده ظهر امروز در حاشیه همایش تخصصی منطقه آزاد اوراسیا به خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل گفت: مناطق آزاد نقش اساسی در توسعه صادرات داشته و گردش مالی آن برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال بسیار مناسب است.

وی با بیان اینکه تعیین محدوده مناطق آزاد سبب طولانی شدن روند تصویب این لایحه شد، افزود: با پیگیری‌های انجام یافته تا پایان آذرماه این لایحه در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار گرفته و پس از تصویب آن در کمیسیون، به صحن علنی مجلس می‌رود تا به تصویب نمایندگان برسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نیز در این همایش گفت: افزایش صادرات بهترین روش برای رونق اقتصادی و وابسته کردن کشورهای دیگر به خود است.

رسولی اظهار کرد: در کنار تلاش برای خودکفایی اقتصادی و افزایش تولید ملی، برای داشتن آینده‌ای روشن باید در راستای افزایش صادرات تلاش کرد که مناطق آزاد راه اساسی دست یافتن به این مهم است.

وی با بیان اینکه در سطح استان اردبیل ۴۲۰ متخصص دارای مدرک دکتری در حوزه‌های مختلف داریم، افزود: دانشگاه آزاد در کنار تلاش برای ارتقای آموزشی، در حوزه‌های پژوهشی، فناوری و نقش‌آفرینی در توسعه کشور ایفای نقش  می‌کند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. عباس کوچولو FINLAND گفت:

    با سلام این لایحه درست در اواخر عمر نمایندگان به صحن علنی خواهد رفت. اگر رای آورد مستمسک خوبی برای نمایندگی در دوره بعدی است و اگر رای نیاورد نمایندگان را به خیر و ما را به سلامت. و دوباره بازی از نو.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید