لزوم آماده سازی مدارس احداث شده در گرمی تا مهرماه

آزادلو : رئیس شورای آموزش و پرورش گرمی مغان گفت: تجهیز و آماده سازی مدارس شهید تندگویان و ۱۷ شهریور گرمی تا مهرماه سالجاری در دستور کار قرار گیرد.

ابراهیم امامی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش گرمی اظهار کرد:  تکمیل مدارس یاد شده با توجه به در پیش رو ‌بودن آغاز سال تحصیلی جدید و کمبود فضای آموزشی باید سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه مجتمع رفاهی فرهنگیان با سرعت مطلوبی در حال اجراء است، افزود: با تکمیل و بهره‌برداری این پروژه بخش عظیمی از مشکل اسکان فرهنگیان منطقه و میهمانان شهرستان مرتفع خواهد شد.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: در کنار تلاش برای تجهیز امکانات و اماکن آموزشی، توجه به بخش علمی دانش آموزان و اهمیت دهی به رشته های پرکاربرد با محور ظرفیت های منطقه برای اشتغال زائی بسیار ضروری است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در این جلسه گفت:  اقدامات اساسی و خوبی در حوزه توسعه اماکن آموزشی و رفاهی فرهنگیان انجام شده و اعتبارات مناسبی در سال اخیر و گذشته اخذ شده است.

احمد ناصری اظهار کرد: حل مشکل اختلاف زمین مدرسه پروین اعتصامی، جذب امکانات و تجهیزات لازم آموزشی و استاندارد سازی ۷۵ مدرسه از جمله اقدامات انجام شده در سطح شهرستان گرمی است.

وی به رشد تحصیلی منطقه و بهبود رتبه کنکوری‌های شهرستان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با فضای آموزشی مناسب و تلاش نماینده مردم گرمی و سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شاهد پیشرفت علمی دانش‌آموزان و فرهنگیان در سطوح مختلف هستیم.

http://azadlo.ir/wp-content/uploads/photo_2017-09-06_11-24-24.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید