لزوم احداث سالن دوهزار نفری در شهرستان گرمی

آزادلو : مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بر لزوم احداث سالن دو هزار نفری در شهرستان گرمی مغان تاکید کرد.

 ایوب بهتاج پیش از ظهر امروز در نشست با مسؤولان گرمی مغان که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: احداث سالن دو هزار نفری در شهرستان گرمی مغان یکی از نیازهای این شهرستان است که در صورت تامین اعتبار می‌توان کلنگ زنی کرد.

وی با بیان اینکه تحول در حوزه ورزشی گرمی مغان به اعتبار نیازمند است، افزود: صخره‌نوردی در قلعه باشی گرمی و ورزش‌های میدانی و آبی در دریاچه گیلارلو از ظرفیت‌های شهرستان گرمی مغان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در رابطه با یکی از ورزشکاران گرمی که وضعیت مناسبی ندارد، بیان کرد: سعید یونسی ورزشکار اهل گرمی که سه مقام قهرمانی بین المللی در سابقه خود دارد، بدلیل بی‌توجهی‌ها دست فروشی می‌کند و باید مورد حمایت قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: در صورت اختصاص زمین مناسب در حاشیه دریاچه گیلارلو شهرستان گرمی مغان آماده ایجاد اردوگاه آموزشی هستیم.

احمد ناصری اظهار کرد: با ایجاد این اردوگاه که اهمیت بالایی در توسعه آموزشی آینده سازان دارد، می‌توان زمینه تحول در حوزه آموزشی شمال استان را ایجاد کنیم.

وی به احداث مجتمع رفاهی فرهنگیان در شهرستان گرمی مغان اشاره کرد و افزود: منابع اعتباری این مجتمع تامین شده و با سرعت مطلوبی در حال احداث است و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید