لزوم برخورد جدی و قاطعانه با عرضه‌کنندگان کالای قاچاق

آزادلو : فرماندار گرمی گفت: باید با عرضه‌کنندگان کالای قاچاق برخورد جدی و قانونی انجام گیرد تا اختلال و بی‌نظمی در این بخش از نظام اقتصادی را به حداقل برسانیم.

ابراهیم امامی در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان اظهار کرد: باید با عرضه‌کنندگان کالای قاچاق برخورد جدی و قانونی انجام گیرد تا اختلال و بی نظمی در این بخش از نظام اقتصادی را به حداقل برسانیم زیرا وقتی کالایی در داخل کشور تولید می شود لازم نیست مشابه خارجی آن از طرق غیر قانونی وارد کشور شود.

وی افزود: حمایت از تولید بومی و ملی باعث رونق اقتصادی و ایجاد زمینه های اشتغال می شود.

فرماندار گرمی گفت: برای جلوگیری از ریشه انداختن کالاهای خارجی و قاچاق، شهروندان از تولید ایرانی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: کار فرهنگی با حمایت از تولید ایرانی و ترویج استفاده از این تولیدات در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی یک الزام به دستگاه های دولتی است.

امامی بر کنترل مراکز ارائه محصولات فرهنگی تأکید کرد و افزود: اعضای کمیسیون نهایتا تا یک هفته آتی مراکز ارائه محصولات فرهنگی مجوزدار و غیرمجاز گرمی مغان را مشخص کند.

رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گرمی مغان بیان کرد: مجوز لازم از فرهنگ و ارشاد و صنعت و معدن توسط افرادی که بدون مجوز به این کار اقدام می‌کنند، اخذ شود و همچنین کنترل مراکز مجوزدار توسط دستگاه‌های متولی در دستور کار باشد.

امامی همچنین از کشف بیش از ۵ کیلو مواد مخدر در طول سال جاری خبر داد و گفت: با تلاش مأموران نیروی انتظامی هر گونه فعالیت و قاچاق مواد مخدر در این شهرستان مرزی محدود شده است.

Image result for ‫امامی گرمی‬‎

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید