لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های راهسازی بخش‌های شهرستان گرمی

آزادلو : رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمی بر لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های راهسازی بخش‌های انگوت و موران تأکید کرد.

سیاوش کوهی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: برای اجرای سریع این پروژه هفته گذشته طی نامه‌ای از فرماندار شهرستان درخواست صدور دستور تسریع را کرده‌ام و امیدوارم مثمر ثمر واقع شود.

وی با بیان اینکه وضعیت اسفناک راه‌های ارتباطی مردم ساکن در بخش‌های تابعه شهرستان گرمی را گله‌مند کرده است، افزود: با نزدیکی به فصول سرد سال انتظار این است در سریع‌ترین زمان پروژه‌های در دست اجرای راهسازی تکمیل شود.

عضو شورای اسلامی شهر انگوت با اشاره به اینکه استقرار فوریت‌های پزشکی در شهر انگوت یکی از مطالبات اصلی اهالی است، افزود: انگوت بعنوان بزرگترین بخش استان و تعدد روستایی نیازمند استقرار فوریت‌های پزشکی جهت خدمت‌رسانی سریع درمانی و بهداشتی است.

کوهی اضافه کرد: برای حل این مشکل مکاتباتی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی داشته و خواستار استقرار فوریت های پزشکی در شهر انگوت شده ام که انتظار می رود مسئولان شهرستان نیز به این موضوع همت گمارند.

وی گفت: با مساعدت و همکاری بخشدار و شورای محترم شهر انگوت مکان مناسبی جهت استقرار مرکز فوریت پزشکی در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار داده شده و از بابت زمین جهت استقرار این مهم مشکلی وجود ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمی ضمن تقدیر از خدمات انجام یافته در طرح نظام سلامت و شبانه روزی نمودن مرکز بهداشتی درمانی، تصریح کرد: انتظار این است جهت کاهش آلام آسیب دیدگان حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت درمان مغان در احداث این مرکز مساعدت لازم بعمل آورند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید