لزوم حمایت دستگاه‌های دولتی از ادارات بنیاد شهید

آزادلو : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: حمایت دستگاه‌های دولتی از ادارات بنیاد شهید برای رفع مشکلات خانواده‌های شهدا ضروری است.

یاسر شاهی صبح امروز در مراسم معارفه ریاست جدید بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: ما از برنامه‌های دولت در حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران پیروی کرده و برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی همه توان خود را بکار خواهیم گرفت.

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان با بیان اینکه در سطح شهرستان گرمی مغان ۳۴ مزار شهید برای مرمت نهایی داریم، افزود: ساماندهی گلزار شهدای شهرستان گرمی یکی از مطالبه‌های اساسی خانواده‌های معظم شهدا و در مجموع کل شهرستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرماندار گرمی مغان نیز در این جلسه گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی هر چه داریم از خدمات خالصانه و صادقانه شهیدان، جانبازان، ایثارگران و آزادگان است.

ابراهیم امامی اظهار کرد: ما قطعا آمادگی شنیدن دغدغه‌های خانواده‌های معظم شهدا هستیم و این مهم یک وظیفه برای همه دستگاه‌های دولتی جهت احترام به مقام عالی شهداء است.

وی با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا افتخاری برای همه مسؤولان و دستگاه‌ها است، افزود: توجه هرچه بیشتر به موضوعات فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت مهم بوده و باید در اولویت مسؤول جدید این دستگاه باشد.

در پایان این جلسه از خدمات حسن‌زاده سرپرست سابق تجلیل و مسعود طوماری بعنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی مغان منصوب شد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس گفت:

    ضمن ابراز خرسندی و عرض تبریک برای مسعود طوماری در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می کنم انشاالله ذر خدمتگزاری به خانواده محترم شهدا توفیقاتشان بیشتر باشد .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید