لزوم همت شورای شهر و شهرداری برای عمران شهر گرمی

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان گفت: وضعیت موجود در شهر گرمی به همت شورای شهر و شهرداری جهت توسعه و عمران و آبادانی نیازمند است.

حجت الاسلام یدالله صفری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گرمی اظهار کرد: شورای فعلی و شوراهای منتخب باید اولویت اصلی خود را بر روی مشکلات موجود در شهر و برنامه‌ریزی برای توسعه گرمی قرار دهند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های محلی بیشتر به ظرفیت‌های موجود در شهرستان اشاره کنند، افزود: انعکاس مشکلات و معضلات کوچک که با تماس و اطلاع قابل حل است، در رسانه باعث ترسیم چهره‌ای نامناسب از گرمی میان گردشگران می‌شود.

خطیب جمعه گرمی بیان کرد: ما باید بر روی ظرفیت‌های خدادای و بکر شهرستان تمرکز کنیم و ادارات نیز در این حوزه ورود پیدا کنند و در روز گرمی نیز با ارائه بانک جامع اطلاعات شهرستان، در توسعه شهرستان گام بزرگی بردارند.

وی با تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: امام صادق (ع) در زمان خود با شمشیر قلم و سخن با دشمنان اسلام مبارزه کرد و زندگی آن امام عزیز سرشار از افتخارات و طاغوت‌زدایی و نشان دادن چهره اسلام ناب محمدی به سراسر جهان نمونه ای از این افتخارات است.

حجت الاسلام صفری همچنین هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفت و افزود: خدمت‌رسانی مطلوب به جامعه هدف بهزیستی توفیق بزرگی است و باید آنرا قدر بدانیم و لازم است کارکنان این نهاد مقدس با دید بازتر در رفع مشکلات مددجویان و افراد تحت پوشش بهزیستی تلاش کنند./فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید