لکه‌گیری راه‌های شهرستان گرمی به محض مساعد شدن هوا

آزادلو : رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی مغان از لکه‌گیری راه‌های مواصلاتی شهرستان به محض مساعد شدن وضعیت آب و هوایی خبر داد.

صدیف فرمان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با توجه به مه آلود بودن و رطوبت هوا نمی‌توانیم از آسفالت گرم برای لکه‌گیری استفاده کنیم و به همین علت از آسفالت سرد استفاده خواهد شد.

وی افزود: آسفالت سرد مورد نیاز برای لکه‌گیری راه‌های اولویت‌دار که نیاز اساسی به ترمیم برای ایام نوروز دارند، آماده شده است اما به علت رطوبت داخل چاله‌ها تا مساعد شدن شرایط جوی باید منتظر باشیم.رئیس راهداری گرمی مغان همچنین از رنگ‌آمیزی سرعت‌گیرها در جاده‌های شهرستان خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر خط کشی مداوم راه‌های اصلی و نصب و ترمیم تابلوهای راهنمایی در جاده‌ها، تجهیزات مورد نیاز برای شرایط بد آب و هوایی در نوروز تأمین شده است.

وی بیان کرد: راهداری شهرستان همچنین نسبت به حریم‌زنی وکانال زنی راه‌های آسفالته حوزه استحفاظی شهرستان گرمی مغان و شن‌ریزی و ترمیم راه‌های شنی روستایی که وضعیت مطلوبی نداشتند، اقدام کرده است.

فرمان با بیان اینکه با تدابیر اتخاذ شده نوروز بدون مشکلی در حوزه راهداری سپری خواهیم کرد، گفت: راهداران به صورت شبانه‌روزی برای رفع دغدغه‌های مردم منطقه تلاش می‌کنند، اما مکمل این مهم،  همکاری و صبوری اهالی است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید