ماه محرم فرصتی مناسب برای تبیین فرهنگ عاشورا است

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم فرصتی مناسب برای تبین فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ عاشور به نسل جدید انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفری امام جمعه شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت عموم به تقوای الهی گفت: کسانی که لقمه حرام بخورد خدا دعای آن را قبول نمی کند.

امام جمعه شهرستان گرمی با بیان اینکه  تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم فرصتی مناسب برای تبین فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ عاشور به نسل جدید انقلاب اسلامی است، گفت: کشور بنام امام حسین (ع) زنده نگه داشته شد و دوران دفاع مقدس هم که ریشه درقیام اباعبدالله الحسین (ع) دارد برای اینکه تدین و رشادت و ایمان شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس به نسل جدید انتقال یابد، باید زنده نگه داشته شود.

وی سخنان مضحک رئیس جمهور امریکا در مجمع سازمان بین الملل را بخاطر شکست امریکا در ایران عنوان کرد و افزود: ترامپ در سازمان ملل دست به یک بازی مضحک زد و بار دیگر تلاش کرد تا از ایران یک چهره نادرست نشان دهد.

وی افزود: مسلما به یاوه گویی‌های مسئولان آمریکایی و اسرائیلی باید پاسخ قاطع داده شود ترامپ باید متوجه شود اظهارات گستاخانه اش بی پاسخ نمی‌ماند

امام جمعه گرمی با اشاره به اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید از اولیای دانش آموزان خواست تا همکاری لازم با آموزش و پرورش داشته باشند تا در سنگر علم و دانش حضور فعال و تاثیر گذاری صورت گیرد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید