مجمع نمایندگان سه گزینه برای استانداری اردبیل معرفی کرد

http://img8.irna.ir/1396/13960703/82676486/n82676486-71890658.jpg

آزادلو : نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: سه گزینه از سوی مجمع نمایندگان استان برای تصدی استانداری به وزارت کشور پیشنهاد شده است.
دکتر ولی ملکی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به اینکه چه کسی به عنوان استاندار اردبیل معرفی می‌شود، افزود: با تغییر استاندار اردبیل جلسه مجمع نمایندگان استان برگزار و سه گزینه بومی برای تصدی این پست به وزارت کشور پیشنهاد شد.
وی بومی بودن افراد معرفی شده را یکی از اولویت های نمایندگان استان دانست و اظهار کرد: چون افراد بومی شناخت کافی و وافی به مشکلات و ظرفیت های استان دارند.
وی بیان کرد: البته شواهد نشان می دهد که سیاست این دوره وزارت کشور و دولت این است که افراد غیر بومی برای استانداری ها انتخاب کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر مساله عدم بکارگیری نیروی بومی در مورد انتخاب استانداران از سوی دولت حل شود قطعا یکی از سه گزینه پیشنهادی مجمع نمایندگان استان به عنوان استاندار اردبیل انتخاب خواهد شد.
ملکی گفت: در صورت عدم تحقق این امر مجمع نمایندگان استان اردبیل تلاش خواهند کرد تا افراد شایسته، کاردان، متخصص و متعهد دیگری را برای استانداری این استان به وزارت کشور معرفی کنند.
مجید خدابخش استاندار اردبیل در جلسه دیروز هیات دولت به عنوان استاندار آذربایجان شرقی منصوب شد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید