محرومیت‌زدایی از دغدغه‌های اصلی سپاه پاسداران است

آزادلو : دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران همواره در کنار مردم بوده و علاوه بر تأمین امنیت و آرامش در بحث محرومیت‌زدایی نیز پیشگام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار سید ضیاءالدین حزنی امروز در یادواره شهدای شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی، برای دفاع از تمامیت ارضی کشور شهدای زیادی را تقدیم کرده‌ایم و امنیت موجود مرهون جان فشانی شهدا و رزمندگان انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه یکی از ‌فعالیت‌های مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محرومیت زدایی است، افزود: سپاه همواره در کنار مردم بوده و از هیچ گونه تلاشی برای توسعه و آبادانی کشور دریغ نخواهد کرد.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دفاع و امنیت را مهمترین مأموریت پیش‌روی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برشمرد و بیان کرد: در طول سال‌های اخیر تلاش این بوده که در کنار انجام صحیح این ماموریت‌ها، بحث محرومیت‌زدایی نیز در اولویت قرار بگیرد.

وی با اشاره به نقش مهم مباحث فرهنگی در جامعه، اضافه کرد: توسعه و بازسازی مساجد و حوزه‌های علمیه و مراکز مذهبی و فرهنگی به خصوص در مناطق محروم در دستور کار قرار دارد.

امام جمعه شهرستان گرمی مغان نیز در این یادواره با اعلام اینکه راه شهدا تداوم خواهد داشت، افزود: برگزاری یادواره شهدا در ترویج فرهنگ ایثارگری و نشان دادن مسیر صحیح زندگی و آزادمردی بسیار موثر خواهد بود..

حجت‌الاسلام صفری خواستار احداث مجتمع فرهنگی برای برگزاری مراسمات مذهبی در گرمی مغان شد و ادامه داد: یکی از مشکلات مهم این شهرستان در برگزاری مراسمات مختلف همچون شب احیا نبود یک مجتمع فرهنگی است و امیدواریم این مهم مورد توجه قرار گیرد.

http://uupload.ir/files/wsst_photo_2017-08-03_21-07-50.jpg

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

  سردار محترم آقای حزنی درخواست امام جمعه محترم در مورد مکان فرهنگی زیاد تحویل نگرفت و با گفتن مکان فرهنگی به نفع جامعه نیست احداث ان را زیاد جدی نگرفت امیدواریم که احداث شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. aa ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  چرا این دوتا دوستمون داخل مسجد عینک دودی زدن؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی گفت:

  خدایا در دل مسئولان جهادی سپاهی بینداز که امکانات خود را در سازندگی و پیشرفت گرمی بسیج کنن که اکر معجزه ای در گرمی اتفاق نیفتد فکر نکنم با این بودجه ناچیز و مسئولان بی خیال و نمایندگان ضعیف بتوانیم بعد از صد سالم هم پیشرفت به روز و درست حسابی داشته باشیم که مردم به آسایش و آرامش رفاه قابل قبولی برسن

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید