محمدی: جبهه مردمی نیروهای انقلاب، ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری نخواهد بود

آزادلو : سخنگوی جبهه مردمی نیروهای مردمی انقلاب اردبیل گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب فعالیت فرا حزبی دارد و دفتر این جبهه ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری نخواهد بود.

شهرام محمدی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر این جبهه در اردبیل برگزار شد اظهار کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب فعالیت فرا حزبی دارد و دفتر این جبهه  ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای‌شهر نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این جبهه در ایام بعد از انتخابات نیز ادامه خواد یافت گفت: هدف اصلی از تشکیل این جبهه انسجام بخشی به نیروهای مردمی و انقلابی برای فعالیت هدفمند در جریان انتخابات و بعد از انتخابات خواهد بود.

 سخنگوی جبهه مردمی نیروهای مردمی انقلاب اردبیل بیان کرد: هر دو کاندیدای جبهه مردمی سازو کار رسیدن به یک کاندیدای واحد را در قبل یا بعد مناظره‌ها قبول کرده‌اند و این اقدام بعد از بررسی‌ نظرسنجی‌ها و پایش‌های مورد نظر انجام خواهد گرفت.

رئیس کمیته رسانه جبهه مردمی نیروهای انقلاب افزود: رسانه‌ها باید در روشنگری‌ها و بیان واقعیت‌های جامعه از ستادهای انتخاباتی بهتر عمل کنند و مشکلات جامعه را به صورت واقعی به مردم ارایه دهند.

محمدی تصریح کرد: تشکیل مجمع ملی ۳ هزار نفری اقدامی بی‌سابقه در کشور بود که توسط جبهه مردمی نیروهای انقلاب تشکیل یافت و باعث ایجاد موج بزرگ اجتماعی سیاسی در جامعه شد که جناح رقیب قادر به تحمل آن نیست و در صدد سنگ‌اندازی و اختلاف افکنی در بین نیروهای این جبهه است.

وی اضافه کرد: نسخه فعلی اقتصادی دولت احتمالی جمنا اقتصاد مقاومتی است زیرا ما معتقدیم تمامی سازوکار و روند خروج از وضعیت نابه‌سامان اقتصادی کنونی در بندهای اقتصاد مقاومتی نهفته است که باید به صورت دقیق و علمی به مرحله اجرا در بیاید تا نتیجه آن را در جامعه مشاهده کنیم./فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید