محمود علایی خود را از میدان انتخابات مجلس گرمی کنار کشید

http://uupload.ir/files/2vi_195188.jpg

آزادلو : فرماندار سابق گرمی از ادامه انتخابات مجلس انصراف داد. محمود علایی اولین کاندیدی است که پس از گذشت ۱۸ روز از زمان ثبت نامش، رسما خود را از گردونه انتخابات کنار کشید.

وی با انتشار بیانیه ای رسما اعلام کرده که به نفع هیچ کاندیدی حتی میرقسمت موسوی انصراف نداده است. البته طبیعی بود با حضور موسوی علایی نمی توانست هیچ اقدامی در انتخابات پیش ببرد و حتی به زعم برخی از سیاسیون ثبت نام وی در انتخابات با توجه به مشترکات زیاد با موسوی، اقدامی اشتباه بود.

گرچه این اقدام علایی در نهایت به نفع موسوی است و موجب خوشحالی نزدیکان موسوی شده است، اما برخی ها نیز بر این باورند علایی از همان ابتدا با طرح میرقسمت موسوی پا به میدان انتخابات گذاشته بود که در نهایت نیز با تصمیم وی مجبور به کناره گیری شد.

گرچه بسیاری از سیاسیون معتقدند باید علایی تا آخرین لحظه در انتخابات می ماند تا مردم نشان دهند که اقدامات انجام نشده و ضعف های اساسی در دوران فرمانداری را به این راحتی ها فراموش نمی کنند.

با این انصراف؛ ۱۷ نفر خود را برای نتایج تأیید صلاحیت هیأت نظارت که روز شنبه اعلام خواهد شد، آماده می کنند. روزاهای سخت و نفسگیر برای کاندیداها که با وجود تلاش های شبانه روزی برای تشریح برنامه های خود در میان مردم و یارگیری، همچنان چشم های خود را به تابلوی اعلان نتایج هیات نظارت استان دوخته اند.

بیانیه انصراف علایی از انتخابات:

اینجانب بنابر اصرار اقشار مختلف مردم و احساس تکلیف نسبت به مسائل و مشکلات شهرستان بدلیل اشرافیت به نیازها و موانع و عوامل توسعه شهرستان پس از سه سال فعالیت در مدیریت کلان شهرستان پا به عرصه گذاشته و آمادگی خود را به عنوان داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه شهرستان گرمی اعلام نمودم.
از آنجایی که حقیر احترام و ارادت خاصی به حضرت حجت الاسلام حاج آقا موسوی اصل داشته و دارم و ایشان را از هر جهت شایسته تر برخود می دانم انصراف خود را از ادامه کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام می دارم.
شاید برای عده ای از دوستان ، حامیان ، رقبای انتخاباتی و طرفداران کاندیداها این پرسش پیش بیاید که علت ثبت نام و انصراف پس از آن چیست؟
به عرض عموم عزیزان می رساند طبق اظهارات حاج آقا موسوی در صورت عدم تصویب منطقه آزاد ایشان قصد حضور در انتخابات را نداشتند و به همین علت و احساس تکلیف با رخصت از ایشان وارد عرصه شدم.
علیرغم عدم توفیق در اخذ مصوبه ی ایجاد منطقه آزاد و بلاتکلیفی این مصوبه تا به اکنون و مداومت حضرت حجت الاسلام موسوی اصل برای ماندن در عرصه ی رقابت انتخاباتی، اینجانب ادامه حضور در این عرصه را صلاح نمی دانم و بدون کوچکترین وابستگی به هیچ یک از کاندیداهای محترم انصراف خود را از داوطلبی انتخابات اعلام می دارم.
انتخاب کاندیدای اصلح ، دلسوز و توانمند آرزوی دیرینه ی حقیر است و امید است در دوره جدید با برنامه ریزی های علمی و عملی و تاکید بر ظرفیت ها و پتانسیل منطقه اعم از گردشگری ، وجود ۹۳ کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان، مهار آب های جاری و تداوم عملیات اجرائی ۹ سد کوچک و بزرگ که نوید بخش شکوفایی اقتصادی منطقه در بخش کشاورزی و باغی خواهد بود، شاهد برون رفت از محرومیت های منطقه باشیم.
امید است ایجاد منطقه آزاد تجاری استان که همه مسئولان استانی و شهرستانی تاکنون تلاش و کوشش طاقت فرسایی را متحمل شده اند در روزهای باقیمانده مجلس نهم تحقق یابد و در غیر اینصورت جزو اولویت های برنامه نماینده محترم شهرستان گرمی در مجلس دهم باشد.
در پایان از عموم هموطنان درخواست دارم جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری و یأس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پای صندوق های رأی حضور گسترده و چشم گیری داشته باشیم.

ومن الله التوفیق
محمودعلائی

نظر شما چیست؟

۶۸ نظر

 1. محمدی از مغان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آبرویش را ببین که از فرمانداری عزلش میکنند با کمال جسارت هوس رفتن به مجلس شورای اسلامی میکند . درب دیزی باز بود حیای گربه کجا رفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جمالی از گرمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  میرقسمت نباید رای بیاورد اگر این دفعه رای بیاورد اون وقت معلوم میشود که مردم منطقه گرمی .. . چرا که او باعث شد این فرماندار شعار مدت ۲۸ ماه در این منطقه قداعلم کند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بیچار ه خیال میکند که مردم خیلی ساده هستند و در جریان داستانهای گمرک بیله سوار وی نیستند .شورای نگبان دستش را روی آون قبیل مسائل میگذارد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. فیروزی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  من متعجبم که ایشان با چه رویی ثبت نام کرده و با چه رویی انصراف داده است واقعا که . . . .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. حقی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  هوس رفتن به بهارستان مساوی است با سرپوش نهادن بر ماجراهای بیله سوار .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. جمالی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بلی برادر عزیز خانه از پای بست ویران است خواجه دربند نقش ایوان .
  او حق دارد که خودش را بشورد و روی پونه بگذارد مثل کبکسی که سرش را به زیر برف فروبرده و احساس میکند که بطور کامل پنهان شده .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. شارعی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بیچاره بهارستان و رسیدن به اونجا را خیلی سهل گرفته بود احساس کرده که با حمایتهای میرقسمت میتوان به اونجا رسید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. فیروزی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  حیا میا در این مملکت مفهوم واقعی خودش را از دست داده بعضیها با دستمال بزرگ در پی فرصت هستند حیف بر زحماتیکه برای این انقلاب کشیده شده .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. دانا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بلی اون باید هوس بهارستان را در سر بپروراند بستر برای چنین افرادی تحت عنوان شایسته سالاری مهیاست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. جامی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ای وای کجایش را دیده اید و شنیده اید اون که قبل اغز فرماندار شدن در گرمی نبوده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. هاشمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بلی برادر وای به حال این مملکت که با سر دادن شعار الکی میتوان دو سال و اندی فرماندار شهرستان بزرگی چون گرمی بود و بعد از اون هم هوس رفتن به بهارستان را در سر پروراند و با بوی بردن از رد صلاحیت خود با کمال جسارت صحنه را خالی کرد . چنین چیزهایی شدنی است بعید نیست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. صفری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  وای به حال این مملکت که علایی هم هوس رفتن به مجلس را در سر دارد . در ب مجسجد باز بود حیای گربه کجا رفت .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. نظری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بیچاره استاندار اردبیل که مدت مدیدی منتظر جامه عمل پوشیدن شعارهای علایی بود در صورتیکه بعضیها او را استاندار قدر میدانند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. برزگر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  پسرم تو لیاقت یک کارمند ساده را هم نداری ولی موسوی بخاطر شماها اشتباه میکند و آبروی خودش را می برد. بهتر است بروید دنبال چاخان گوییها و بظاهر علمی نشان دادن خودت در جهاد کشاورزی بدبخت چرا که اونجا دوشاب را از عسل گرانتر می خرند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. محمدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  از ردصلاحیت خودش بویی برده که بلافاصله انصراف داده استحضار دارید که وی از اون گرگهای باران و برف دیده است . برای این دیار نماینده ای مثل لطف اله نامور لازم است که پاکدستی خودش را در مدت سی سال خدمت برای هگان اثبات نموده نه آدمهایی مثل موسوی و علایی و . . . .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. جعفری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بیچاره خیال کرد که نماینده شدن مثل فرماندار شدن آنچنانی است مدت ۱۸ روز از این معادله غافل بود که مردم شریف منطقه مغان به جنون وی واقفند و از همه ……………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. احمد گفت:

  حسین خان واقعیت تلخ هست علایی روهمه قبول دارن به جزاونایی که اقای علایی درزمان فرمانداری درمقابل انهاایستاداقای علای روهمه ی گروهاقبول دارن نطرتونگه داربرادوستانت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. نبی گفت:

  با شنیدن اسم محمود علایی کلماتی مانند ، ………….و خیانت و شعار به ذهن انسان خطور می کند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. سلام عمو UNITED STATES گفت:

  یا مدد………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. کرج گفت:

  علایی جون برو از بیله سوارو …
  گوهردشت کرج و …صلاحیت بگیر بعد نوبت به جنتی برسه
  ابروی موسوی بخت برگشته را نبرید
  به هر که خدمت نکرده باشه به کامرانی ………..
  سنگ تموم گداشته حالا برید پیش نصیری…
  بی لیاقتها

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امیر محمد تقوی گفت:

   سلام و عرض احترام خدمت اعضای تحریریه آزادلو
   دوستان عزیز تهمت و افترا کار بسیار ناپسندی جناب آقای محمود علایی فرماندار سابق شهرستان فردی پاک دست و درستکار می باشند دلیل انصراف ایشان از ادامه انتخابات حجت الاسلام موسوی می بود که وقتی دید ایشان میلی برای کنار کشیدن ندارند علائی انصراف داد چون قرار بر این بود یکی از این دونفر در عرصه رقابت ها بمانند.
   اینکه در کامنت ها مشاهده می کنم عده ای از روی غرض نظر داده اند و این نوع حرکات کاری نابخشودنی است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ناشناس GERMANY گفت:

  اقایی علایی چقدرخوردید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ناشناس GERMANY گفت:

  غریبه چقدر ازاقای موسوی خوردید تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. محسن گفت:

  علایی چون مفت و خیلی آسان به لطف حاج موسوی فرماندار شد و فکر کرد همه چیز به این آسانی است ولی متوجه شد که قضیه به این سادگی ها نیست و حتی صلاحیت هم به آدم نمی دهند . هههههههههههههههههههههههههههههههههه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ناشناس UNITED STATES گفت:

  ?کوچه باغ شعر?
  کانال شاعر ، مرجع شعر ، ادبیات و شعرای معاصر حکایت های خواندنی 
  و زیبا، شعر نو، شعر عاشقانه
  https://telegram.me/poem_iran

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. غریبه گفت:

  کاس این دروغ احساس تکلیف کردم و آدم اختراع نمی شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. آذر گفت:

  یاسخ به اصناف:
  استحضار دارید هیچ کس برای خودش ابلاغ ریاست و یا فرمانداری نمی نویسه تمام مسئولینی که آمدند و رفتند و باز هم خواهند آمدبه واسطه معرفی نماینده؛مدیر کل ؛استاندارو…..عهده دار مسئولیت می شوند.
  مهم تلاشگر بودن و مردمی بودن است نه ژست وقیافه گرفتن و افتخار کردن بر مسند فرمانداری ؛ چون این عناوین تا چشم بهم بزنی تمام خواهد شد آقای مهندس علایی واقعا بهترین بود خدا حفظش کند.قضاوت من و شما از روی غرض است باید قضاوت را به عامه مردم سپرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. شهرام پناهی گفت:

  سلام و عرض ادب…
  آقای علائی دوست داشتنی و دلسوز منطقه هر جا که هستید پیروز و سربلند باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. امیر منصوری گفت:

  آقای علایی شما بهترین بودید و ما شما رو دوست می داریم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. اصناف گفت:

  علایی راموسوی علایی کردوگرنه علایی گمشده ای بوددرکوچه پس کوچه کرج که همه برآن واقفند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. مغان گفت:

  واقعا که بدبختی حرف های شما بیشتر از روی عقده و کینه است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. مهیار گفت:

  محمود علایی = دروغ + تملق به منصب داران حساس +شعار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. شهروند گفت:

  علایی در حد یک کارمند ساده هم از لیاقت چندانی برخوردار نیست تا چه رسد به جایگاه فرماندار ، نماینده . آدم بد قول و دروغگوو اهل تملق است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. ملیح گفت:

  ای کاش این علایی بعد از تایید صلاحیت نهایی اینکار را می کرد مثل اینکه نامبرده به صلاحیتش شک داشت که بی موقع انصراف داد سپس عوام فریبی نمود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. محمد - مغان گفت:

  جناب آقای علایی، بیشتر طرحهایی که در دوران فرمانداری دادی نیمه کاره رها شدن،از اول هم نباید کاندید میشدی.
  گفتی جناب موسوی گفته بودن اگه منطقه آزاد تصویب نشه، وارد انتخابات نمیشن ولی نمیدونم چه اتفاقی افتاده که علیرغم عدم تصویب، ایشون مصمم هستن بمونن. شما که ارادت خاصی به ایشون داری، کاش علت رو جویا میشدی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. حسن گفت:

  علای فقط بلد تفرقه بیندازه بی چاره موسوی به هرکس خدمت میکنه از پایش می گیره این مرد چه قد صبرداره خدای سری قبل به خاطر یه نفرشکم گنده برش رای ندادم ولی انصا فا خودش ادم صاف وبه هیچ کس قصد ضربه ندارد وخدمت زیادی به گرمی کرد اگه منطقه ازادوتصویب کنه قراتا رای خواهم داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. ناشناس GERMANY گفت:

  مشکل شهر ما فراتر از مدیریت هستش فکر کنم هیچ یک از این اقایون نتوانند کار مهمی برای شهرمون بکنند پس مطمئن باشید هیچ کس نمیتواند بر علیه اون یکی شعار بگه یا تخریب کنه
  درست هستش که احتمالا نماینده با سیاست بعضی ها انتخاب شده باشه و
  مردم در مقابل این سیاست از پیش تعیین شده در گرمی نتونند کاری کنند
  ولی مردم دیگه عوام و بیسواد نیستند میفهمند ولی چیکار کنند که قدرت ندارند بجای کشیدن زیر پای هم دیگه به مدت ۴ سال اتحاد داشته باشید بخدا جواب میده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. سیما گفت:

  علایی بهترین بود چون کارهای اجرایی زیادی را انجام داده بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. آران گفت:

  کاش دوستان عملکردهای فرمانداران قبل از علایی را می نوشتند تا مشخص می شد آنها چه گلی بر سر مردم شهرستان گرمی زدند اما علایی نتوانست .
  معلومه آنها یک دهم علایی هم به این شهرستان محروم کار نکردند.افکار عمومی بهتری قاضی است نه ….. البته ما همیشه بیگانه پرستیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. موسوی سیدلر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ضمن ارادت به طرفداران جناب علایی بایدبگم ایشان ازترس اینکه صلاحیت نگیرن انصراف دادند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. آران گفت:

  با در خواست پوزش از خواننده گان محترم:
  متن خبر های شما بیشتر بوی کینه و غرض میده البته بیش از این هم انتظاری نیست .سعدی می فرماید:
  سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. احمد گفت:

  درتاریخ گرمی جاودانه ماندی مهندس فاتحه اقای موسوی خوانده شداقای قاسمیان ازشمابعیداست چنین نظری داری چون مهندس هیچ وقت ازموسوی حمایت نخواهدکردبدش کارنامه مهندس مشخص هست کارنامه موفق

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسین خان گفت:

   احمد اقار موسوی نیاز به حمایت علایی ندارد.چون علایی یک فرد ناتوان است.زیاد تعریفش نکنید.چون موسوی بدون علایی موسوی شده است ولی علایی بدون موسوی نمیتواند علایی چند ماه پیش باشد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 42. ریش سفید گرمی گفت:

  جناب آقای میرزاده جنابعالی بیش جوانان گرمی با وضو قسم خوردین دور بعد کاندید نمیشم حالا چطوری به خودتان اجازه میدیدن در انتخابات کاند ید میشن؟؟؟ اما مردم خیلی هم که شما فکر میکنید عوام نیستن دوباره بخاطر… رای بدن!!!!!!!!!! ۷ اسفند یک رایی به شما بدن که برا همیشه به شهر خوذت تبریز برین… گر صبر کنی زگوره حلوا سازی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سجاد گفت:

   مشخصه کاملا از چه جانب گفتی قطعا کاندیدای خودتان و نماینده سابق به بن بست رسیده و جز تخریب میرزاده راه و چاره دیگر ندارید بخاطر همین مسئله با فرار به جلو میخواهید عملکرد ضعیفتان را پیش مردم انکار و بحث میرزاده را وسط میکشید تا رای اش را بشکنید اما مطمئن باشید میرزاده این دوره نماینده شایسته مردم خواهد بود رنگتان در پیش مردم حنایی ندارد مقسر میرزاده هست ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! کجای کاری از مرحله پرتی خیلی دم روباه به قسم حضرت عباس چه ربطی دارد واقعا خنده دار هست تخریبتان خیلی خیلی بچه گانه اصلا شعور نمیخواد تابلو هست تخریبتان بخاطر ترس و هراس از رای بیشتر میرزاده چون خوب میدانید رای رو صندوق این دوره مال میرزاده خواهد بود اینرا محبت و استقبال کم نظیر مرد از میرزاده میگویند انشاالله ۷ اسفند جواب دهن شکن از مردم خواهید خورد برای همیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! نمایندگان سابق شما هم زیا د قسم خوردند اما عمل نکردند کاش انها را هم کسی متهم میکرد !!!!!!!!!۱؟؟؟؟؟؟؟در ثانی میرزاده را مردم و هوادارانش به میدان کشیانده اند و همچنین عرضه و توان بالای خود . واسلام یاالله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. فرزهندان شهدا و جانبازان گفت:

  با سلام تنها یادگار علایی برای ما همشهری ها و مخصوصا فرزندان شهدا وعذه های دروغ دروغ و باز دروغغغغغغغغغغغغ بود!!!!!!!!!!!!!!!! ما نیخواهیم ما ما نمیخواهیم هیچ وقت شمارو مسول در گرمی ببینیم جناب مهندس علایی خدا یارت به سلامت یا علی یا علی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. نظرسنج گفت:

  آشنایی با نامزدهای انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه گرمی و شرکت در نظر سنجی آقای قاسمیان لطفا آدرس را نشان دهید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. آشیق اهلیمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اگه موسوی منطقه آزاد را اجرایی کنه ۷۰ درصد پیروز انتخابات خواهد شد شک نکنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. کشاورز گفت:

  مهندس علایی لایق است انشاالله در مجلس یازدهم نماینده خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. گرمیلی گفت:

  ثبت نام و انصراف آقای اعلایی از همان اول جنبه تاکتیک انتخاباتی داشت ایشان حامی سرسخت موسوی و در عین حال دارای اختلافات شدید فکری با هم هستند که چاره ای جز انصراف نداشت. اگر انصراف هم نمی دادند تاثیر مثبتی در جذب رای موسوی نداشتند. امیدواریم مردم گرمی این دفعه نیرویی شایسته تراز کاندیدهای قبلی انتخاب کنند و اسیر طایفه گرایی اطرافیان موسوی نشوند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. منصور پ گفت:

  خدا حفظشان کند و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. حسین گفت:

  اقای قاسمیان چرا حرفهای این محمودخان دوم را منتشر می کنید. دیگر به خود اجازه نده این محمودخان دوم حرفهایش در این سایت منتشر بشه .این …………را بیشتر از گرمی دوست داره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   کاش میگفتی من اجازه نمیدهم اقاحسین که یه میم ازاول کم ویه یه ازمافبل اخر اسم شریفتان را کم وزیادفرمودید ببخشیدا
   اشتباهی فکرکردید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 50. قناری گفت:

  آره………………توگفتی مردم هم باورکرد این علاقه وارادت به موسوی یک شبه پدیدارگردیدقبلا” نمی شناختید ماهم ……. هستیم این نشداون یکی روزگاره دیگه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. الرحمن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ای کاش حاج اقا را هم با خودتون همراه میکردین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. همشهری گفت:

  با سلام آقای علایی
  هیچ وقت نتونستید یک تصمیم درست و عاقلانه بگیرید همیشه تو توهم بودید کاش بودید و جواب مردم را به عملکرد خود میدید که چطور میتونن شما را با واقعیت روبر کنند حیف رای فقط ۱۰۰ تایی خود را ندیدید ببخشید شاید هم از شورای نگهبان ترسید آخه از کارنامه خودتون خوب خبر دارین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. م م م گفت:

  ههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
  همه اش چرت و پرت !!!!
  علایی دچار توهم شده . تقصیر هم نداره چون طفلک به این سادگی به لطف پسر عمه نازنین و بی تدبیرش فرماندار شد فکر کرد نماینده هم بشود اشکالی ندارد ولی ظاهرا” دید که این کار در توان ایشان نیست ههههه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. دانشجو گفت:

  علائی خودت انصراف دادی خوب هست چون تو فرمانداری چیزی به جز سخنرانی نکردی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. جمالی گفت:

  این علایی تاروز آخر فرمانداری فقط بلد بود وعده وعید و حرف بزنه چیزی دیگه ای بلد نبود

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید