مدیریت شهرداری از سنتی به الکترونیکی تغییر یابد

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان گفت: مدیریت مجموعه شهرداری از سنتی به الکترونیکی تغییر یابد.

حجت‌الاسلام یدالله صفری ظهر امروز در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گرمی اظهار کرد: شهرداری باید به روش‌های مختلف بیش از هرچیز بر روی فرهنگ شهرنشینی مانور داده و شیوه صحیح زندگی را به عموم مردم و به‌خصوص بازاریان انتقال دهند.

وی با بیان اینکه کارکنان شهرداری باید برای حفظ اموال و تنظیف معابر عمومی آموزش‌های لازم را ببینند، افزود: با انجام این مهم، زمینه جلوگیری از تخریب اموال عمومی و مهمتر از آن انجام صحیح امور شهری بدون اعتبار و صرف هزینه‌ای فراهم می‌شود.

امام جمعه گرمی مغان بیان کرد: تغییر مدیریت مجموعه شهرداری از سنتی به الکترونیکی و استفاده از تجربیات سایر شهرهای توسعه یافته در حوزه گردشگری و زیباسازی محیط شهری حائز اهمیت است و در این حوزه باید از نظرات سازنده کارشناسان نیز استفاده کرد.

وی با تقدیر از زحمات شهرداری و شورای شهر فعلی و ادوار گذشته گفت: اگر در هر پنج سال گذشته یک طرح خاص در این شهر اجرایی می‌شد، اکنون شاهد این همه مشکلات و حجم بالای مهاجرت‌ها به دلیل کمبود امکانات نبودیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس شورای شهر گرمی نیز در این جلسه تصریح کرد: حمایت امام جمعه به عنوان پدر معنوی منطقه از طرح‌های در حال اجرای شهرداری و شورای اسلامی شهر دلگرمی خاصی برای اجرای سریع و دقیق این پروژه‌ها خواهد داشت.

صورت‌علی میکائیلی ضمن ارائه عملکرد چهار ماهه خود در شورای پنجم اظهار کرد: ما از هر ایده‌ای که بتواند گرمی را از رکود توسعه برهاند استقبال می‌کنیم و طی اطلاعیه‌ای از هر نخبه‌ای که نظری برای توسعه دارد، خواسته‌ایم با ارائه طرح خود یاریگر توسعه شهر گرمی باشند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. همشهری گفت:

    آقای کامرانی از نظر شخصیتی انسان کاملی هستن ولی خداییش خود مردم قضاوت کنن به عنوان شهردار انتخاب شده چه تخصصی در زمینه امور شهری وعمران داره واقعا برا مسئولای نالایق شهرستان متاستفم که همیشه چوب ندونم کاری این آقایانو همشهریای مظلوم ولایق شهرعزیزم گرمی دیدن وخوردن

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید