مدیر جدید کمیته امداد گرمی معرفی شد

آزادلو : صمداله سعیدی به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گرمی معرفی شد.

ابراهیم امامی، فرماندار گرمی در مراسم تودیع و معارفه مدیریت جدید کمیته امداد امام(ره) گرمی گفت: جهت‌گیری‌های کمیته امداد امام(ره) باید در راستای خودکفایی باشد و این ظرفیت در شهرستان ما وجود دارد که با پرداخت تسهیلات و آموزش و راهنمایی مددجویان را به سمت خودکفایی و مشاغل خانگی سوق دهیم.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی نقشی بسزایی در دستگیری از نیازمندان دارد و امیدواریم با هم دلی شاهد محرومیت زدایی در شهرستان باشیم.

وی تأکید کرد: هر سازمانی و مدیری باید خود را با سیستم جدید به روز کند و انتظار ما از مدیر جدید و همه امدادگران این است که انصاف، عدالت، پاکدامنی و تکریم را سرلوحه کار خود قرار دهد تا کارها شتاب و رشد بیشتری داشته باشد.

نوروزی، رییس اسبق کمیته امداد شهرستان گرمی گفت: سعیدی یکی از متعهدترین کارمندان در این نهاد بود و بنظر بنده بهترین گزینه برای ریاست بود.

صمداله سعیدی، به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گرمی هم گفت: اولویت من در طول تصدی این سمت خدمت گذاری بی منت و آبرومند به خانواده های تحت پوشش با برخورد صحیح بiمراجعین خواهد بود و با تمام توان در خدمت مردم محروم خواهیم بود.

لازم به یاداوریست که علی نوروزی  بعنوان ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان نیر طی روزهای آینده معرفی خواهد شد‌.

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. عسگر نوروززاده گفت:

  خدمت بی منت به مردمی شریف، نجیب و ارزش مدار شهرستان گرمی که از حریم آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت به زیبایی حراست می کنند، نعمتی است که فقط شایستگان، به خادمی چنین مردمی نائل می گردند و حال که شما برادر ارجمند به عنوان رئیس کمیته امداد شهرستان منصوب شده اید تبریک خویش را آراسته حضور پرخیر و برکت شما در این مسئولیت خطیر می نمایم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. دوستان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ضمن تبریک به جهت انتصاب در پست جدید حضرتعالی امیدوارم با درایت و روشنگری نسبت به خانواده های واقعا” ارزشمند جامعه موفق و موید باشین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. هاشمیان گفت:

  ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای جناب آقای سعیدی مدیر جدید ،جوان و توانمند کمیته امداد حضرت امام(ره) شهرستان گرمی. ایشان در مسئولیت فردی جدی و با اراده هستند. با ایشان توفیق همکاری داشته ام.
  انشاا… که پیروز و سرفراز باشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. عباسعلی فردی گفت:

  موفقیت وپیروزی رابرای اقای سعیدی نیروی جوان وفعال ومردم دوست ارزومندم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. جعفری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بنام خدا
  تبریک عرض میکنم به برادربزرگوارم جناب اقای سعیدی امیدوارم که همیشه درسایه حضرت حق موفق بوده ودرخدمت رسانی به این قشرمحروم جامعه سعی وتلاش نمایید که انصافا توانایی دارید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناموران عظیم گفت:

   باسلام. ضمن تقدیر و تشکراز زحمات برادربزرگوارم جناب آقای نوروزی که الحق زحمات فراوانی برای محرومان منطقه کشیدند و انتصاب برادر ارجمندم جناب آقای سعیدی راصمیمانه تبریک عرض می نمایم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید