مراسم تحلیف شورای پنجم و انتخاب هیات رئیسه شورا در گرمی برگزار شد

آزادلو : طی مراسمی در محل فرمانداری گرمی مراسم تحلیف شورای پنجم و جلسه انتخاب هیات رئیسه شورا و سرپرست موقت شهرداری برگزار شد.

ابراهیم امامی فرماندار گرمی مغان امروز در مراسم تحلیف شورای پنجم و انتخاب هیات رئیسه شورا در گرمی اظهار کرد: در طول تاریخ ثابت شده است نقش آفرینی مردم زمینه ساز تحولات اساسی در هر منطقه ای بوده است.

 وی گفت: انتظار این است ترکیب جدید شورا از ظرفیت بی‌اندازه مردم در هر پروژه و برنامه‌ای استفاده کند.

فرماندار گرمی با بیان اینکه واگذاری امورات مختلف به مردم باعث اجرای بهتر برنامه‌های شورا خواهد بود، افزود: در کنار این موضوع سهیم نمودن نخبگان در ارائه روش های توسعه شهری است که امید است مورد توجه اعضای شورای پنجم قرار گیرد.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: شوراها به عنوان بازوان مسئولان اجرایی در حوزه های مختلف هستند و اصول ۹ گانه شورا در قانون اساسی نیز نشانگر اهمیت این موضوع است.

وی اتحاد اعضای شورا را لازمه عملیاتی شدن طرح های شهر دانست و گفت: تک تک اعضای شورا باید به خرد جمعی احترام بگذارند و عمده توجه خود را به عنوان نماینده مردمی، مطالبات و خواسته های اهالی برای توسعه شهری است.

امامی در رابطه با وظایف شورای شهر در انتخاب هیات رئیسه و شهردار گفت: شورای شهر باید اولین جلسه رئیس شورا، نائب رئیس و منشی شورا را انتخاب و ۳ ماه فرصت برای انتخاب شهردار دارند و تا آن زمان می‌توانند یک کارمند رسمی شهرداری را بعنوان سرپرست معرفی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پس از مراسم تحلیف طی جلسه ای علی میکائیلی رئیس شورا، علی دولتخواه نائب رئیس، ابراهیم‌ محقق منشی و عباس عزیزی به عنوان سخنگوی شورای دور پنجم گرمی انتخاب و رسول حسن زاده شهردار فعلی بعنوان سرپرست موقت شهرداری منصوب شد.

http://uupload.ir/files/1kxl_photo_2017-08-23_09-58-23.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید