مراسم روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی گرمی + تصاویر

آزادلو : بمناسبت روز دانشجو با حضور فرماندار مغان، جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه مراسم گرامیداشت روز دانشجو با برنامه های متنوع در محل سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی شهرستان مغان برگزار شد.
محمود علائی فرماندار مغان در این مراسم، دانشجویان را سرمایه فرهنگی جامعه دانست و  گفت: دانشجو روحیه مطالبه گری دارد و دولت تدبیر و امید نیز توجه ویژ ای به دیدگاهها و مطالبات دانشجویان دارد.
فرماندار مغان اظهار کرد: مشتاق محافل دانشجوئی و مباحث دانشگاهی هستم.
وی با اشاره به اقدمات و تلاشهای یکسال اخیر جهت عمران و توسعه شهرستان مغان گفت: آسفالت ریزی چند ماه اخیر شهر گرمی به اندازه کل آسفالت ریزی ده سال گذشته است و اگر هر سال نصف این مقدار آسفالت ریزی می شد؛ دیگر گرمی مشکلی در کوچه ها و خیابانهای شهری نداشت.
وی افزود: حجم عظیم آسفالت ریزی در گرمی در حالی است که ۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به آسفالت ریزی کوچه ها و معابر شهر گرمی اختصاص یافته است و با مساعد شدن شرایط جوی ۴ برابر آسفالت ریزی فعلی نیز آسفالت ریزی می شود.
علائی با بیان اینکه قرارداد آسفالت ریزی با نصف بهای مصوب تنظیم و امضاء شده است؛ ابراز امیدواری کرد با جذب این اعتبارات شاهد آسفالت کلیه خیابانهای اصلی شهر وکوچه ها و معابر گرمی خواهیم بود.
این مقام مسئول الحاق شهرستان مغان به منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس را از نتایج سفر  دولت تدبیر وامید به استان اردبیل و در جهت  تحقق بند ۱۱ اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در تحقق این امر مهم همه مسئولان محلب و استانی و مردم اقشار مختلف سهم به سزائی داشتند.
وی احداث ۷سد در شهرستان گرمی و سد عمارت بزرگنرین سد در حال احداث استان را نوید بخش آینده ای روشن و آباد دانست و گفت: در جلسات استانی بارها به این امر مهم تاکید داشته ام که سالانه میلیون ها متر مکعب آب در قالب رودحانه های جاری شهرستان مغان از این شهرستان خارج وبه دریای خزر می ریزد واگر آن را به چرخه تولیدمحصولات کشاورزی وباغی هدایت کنیم معادل روزانه ۲میلیارد تومان ثروت عمومی عاید شهرستان کم درآمد مغان می شود.
فرماندار مغان گلایه ای هم از تلاش مغرضانه عده ای در وارونه جلوه دادن خدمات دولت وتلاشهای مسئولین در منطقه داشت و گفت: آنهائی که با واروانه جلوه دادن حقایق ،تلاش وخدمات دولت سعی در ایجاد نفاق و یاس و نامیدی در مردم را دارند، نه تنها مدافع حقوق مردم نیستند بلکه مخالف منافع ملی بوده ودر مسیر مخالف توسعه وپیشرفت شهرستان مغان  حرکت می کنند.
پیش از سخنان فرماندار مغان، تعدادی از دانشجویان پرسشهائی از مسائل و مشکلات و الحاق شهرستان مغان به منطقه آزادتجاری با فرماندار در میان گذاشتند.
میکائیلی رئیس دانشگاه علمی کاربردی مغان نیز گزارشی از فعالیتهای این دانشگاه ارائه کرد. پخش کلیپ و اهداء جوایز به دانشجویان برتر و اساتید نمونه از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود

نظر شما چیست؟

۲۱ نظر

 1. گرنی مغان گفت:

  انصافا فرماندار علایی کجا و فرمانداران سابق کجا. علایی فردی دانشگاهی جوانگرا پر ذوق و تلاشگر است. خدا برای مردم مغان حفظش کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. محمد - مغان گفت:

  آقا مغان، اسم اون دانشمند بزرگ رو نگفتی ها؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. دانشجوی ارشد گفت:

  محبوبیت حاج ولی در میان دانشجویان و اساتید بالای ۹۰ درصد است و برابر برنامه بعد عید اولین جلسه نیز با حضور اینها خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بیسواد گفت:

  حاجی ماحمد مواظب صورتعلی باش که/ قدیم کوشتی گیردی ./

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. استاد درس نخوانده گفت:

  اینجا گرمیست دانشگاه میکائیلی.دینق دینق

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. امیر RUSSIAN FEDERATION گفت:

  لپ تاپو چرا گذاشته اونجا با اون رنگش من موندم

  اگه خواستین من فلسفه روز دانشجو روبراتون توضیح میدم.

  اقای فردی هم اخیرا خوشتیپ شده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فردین گفت:

   یاشاسین ایگید و غیرتلی قارداشیم وطن عباسزاده
   داداش ردیف جلو خوشتیپ تر تو بازم خودتی
   برازنده ریاستی
   موفق باشی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. اصغر گفت:

  اینجا آقای علایی داره از آسفالت حرف میزنه .بابا کسی نیست بهش بگه روز داشجو هست نه روز راه و ترابری و…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. یک گرمیلی گفت:

  حاجی میکائیلی دوران ما تمومشده وحالا باید میدان به جوانان دادوسعی کنیم از دست فقرا به خصوص نزدیکان بگیریم وبه نون ونمک احترام بگذاریم ودر حل مشکلات خانواده قدم مثبت برداریم وراضی به پاشیدن کانون گرم خانواده ها نشویم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. تیز بین گفت:

  تمامی نظرات مال یه نفر هست اگه این کاره باشید میفهمید از کجاش گفتم!تازگیها ولیون چند نفرو اجیر کردند تا نظرات و پر رونق نشان بدند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. مغان گفت:

  دوستان عزیزمن یکی ازطرفداران سرسخت حاج ولی بودم اینکه نشدطرفداری حاج ولی وامثال ایشان که تا قیامت قرار نیست که نماینده بمانندبه نظر بنده انتخابات تمام شده خود اقایون هم در جهت منافع منطقه کنار کشیده اندتا نماینده فعلی با اعضای محترم خوددر جهت خدمت به مردم عزیزمان در ارامش وبدور از هیاهو کار کنندمعلومه که کارهارو دیگران شروع کرده اندوباید ادامه داشته باشه قرار نیست که هر کس سر پست امد کلنگی بدست بگیره وهمش طرح افتتاح کنه بلکه بایددر جهت تکمیل کردن طرحهای نیمه تمام گام برداره تا کارهارو زمین نمونه بنده طرفدار حاج ولی بودم تاانتخابات بعد ازان طرفدارنماینده فعلی هستم بخاطر احترام به ارای مردم عزیزمان وهیچ وقت در جهت تخریب کسی نبودم چون دلم برای منطقه میسوزه نه برای کس خاصی اگرامروز کاری ازدست کسی برای پیشرفت گرمی میاید همراهی با مسئولین است نه سنگ اندازی ودست اندازی هنوزشورای نگهبان کسی رو تاییدنکرده بعضی هاکاسه داغتر از اش شده اند اگر نظری در جهت پیشزفت شهر دارید بنویسیدوکمک حال مسولین باشیدنه دعواهای جناحی خارج از وقت قانونی وبرهم زدن ارامش کاری مسولین فعلی…اقای فرماندارواقعا مردی انتقاد پذیرونظر پذیر هستندما باید به داشتن چنین فردی افتخار کنیم ایشان بیشتر از هر کسی تو شهر ما به رسانه هاونقد اهمیت میدهند همان چیزی که مد نظر رهبر عزیزمان نیز می باشد.یادمان باشد گفته ان دانشمندبزرگ که می گویدمن هر چه یاد گرفتم از مخالفانم بودنه موافقانم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   ببخشید؛ میشه بفرمایین کدوم دانشمند محترم گفته از مخالفانتون یاد بگیرین؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیله سوار UNITED STATES گفت:

   با نظرشما موافقم اگه یک مقدار برای فرماندار چاپلوسی نکنی ودر ضمن با توجه به این که ظاهرا باآقای فرماندارارتباط نزدیک دارید لطفا از ایشان سوال فرمایید بعضی از ………..::::::::::

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • مغان گفت:

    برادر عزیزم ببین ما توکجای دنیاییم که بجای تحمل نظرات هم الفاظی که برازنده شما نیست مینویسید اینو فقط بخاطرشما برادر ارجمندمیگویم بنده هیچ سمت دولتی ندارم ونخواهم داشت که چ کسی روکنم ضمنامراقب نظرات هم باشیم چیزی ننویسیم که فردای قیامت کاسه ی گدایی حلالیت بدست بگیریم ودنبال این وان بگردیم خداوندشعورسیاسی مارو بالا ببره تاازاین جناه بازیهاکه همه مارو به خاک سیاه نشانده رها شویم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 11. خدایاری گفت:

  باز خدا پدر ولی اسماعیلی را بیامرزد این دانشگاه علمی کاربردی را گرمی آورد تا فرماندار صحبت کند حداقل قدرشناس باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. حکیمی گفت:

  یاد سخنرانی های حاج ولی بخیر در جمع دانشجویان هزاران نفری / نه در کاربردی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ماهان گفت:

   نصافا حاج ولی اسماعیلی ازنمایندگانی که تابه حال آمدن ،خیلی خوب کار کرده مطمئن باش که خیلیهامیدونن.
   ولی؟؟!!!!!
   حاج ولی اطرافیانش رو خوب نشناخت وهرچی علاف ،
   لات لوت،تشنه مقام بود دور خودش جمع کرد واسه همین محبوبیت خودشو از دست داد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. دانشجو ارشد گفت:

  سد عمارت که از کارهای نصیری و مخصوصا ولی اسماعیلی است سد های دیگر هم مال ولی اسماعیلی از جمله کلاسر و سامبور بقیه کجا هستند ما نمی بینیم راهنمایی کنید. فرماندار وقت مطالعه سد نیست وقت افتتاحیه ها است به فکر سال دیگر باشید که ترس ها می ریزد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. بهنام گفت:

  دانشگاه خونوادگی همینه همینه…

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید