مراسم معارفه ریاست جدید دانشگاه آزاد گرمی + تصاویر

آزادلو : مراسم معارفه ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی برگزار شد.

مراسم معارفه ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی با حضور حجت الاسلام واحدی زاده مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد، اقبال عباسی معاونت نیروی انسانی استاندار، دکتر روحی معاون هماهنگی کننده نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد در اردبیل و جمعی از مسئولان شهرستان و استان برگزار شد.

اقبال عباسی، معاون نیروی انسانی استاندار در این مراسم ضمن ارج نهادن به واژه مقدس علم، گفت: دستیابی به علوم و فنون جدید بدون توجه به زیربنای اصلی دانش یعنی دانشگاه ها میسر نخواهد شد.

علائی فرماندار گرمی نیز بر مشارکت و تلاش دانشگاهها برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رهنمون های مقام معظم رهبری برای تولید علم  و تبدیل علم به ثروت  و اجرای سیاستهای دولت تدبیر وامید در جهت بهبود فضای کسب وکار تاکید کرد و گفت: انتظار داریم دانشگاهها در فعالیتهای کلان شهرستان بویژه فعالیتهای فرهنگی وحل مشکلات و توسعه شهرستان با تحقیقات علمی وپایان نامه های دانشجوئی  مشارکت فعال داشته باشند.

وی همچنین اظهار کرد: گرمی در آرامش کاملا سیاسی به سر می برد.

دکتر روحی در این مراسم با تقدیر از زحمات دکتر قراری گفت: انتظار می رود ریاست جدید در پیشبرد اهداف سازمان بیش از پیش تلاش کند.

وی افزود: متأسفانه دخالت نابجای برخی ها در امورات دانشگاه باعث خروج مراکز آموزشی از روند و مسیر اصلی خود می شود.

دکتر فیضی رئیس جدید دانشگاه با اشاره به برنامه های خود برای توسعه دانشگاه آزاد واحد گرمی گفت: سیاست دانشگاه آزاد اسلامی کشور کاهش وابستگی ها به شهریه دانشجویی و سوق دادن ۱۲درصد شهریه ها به تولید علم در دانشگاه های آزاد است که  در سال آینده به ۱۶ درصد افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه دانشگاه را از نو می سازیم، تصریح کرد: تلاش جمعی برای حفظ و احیای وضعیت دانشگاه در میان مراکز آموزشی استان و منطقه از برنامه های اصلی ماست.

در پایان این مراسم دکتر محمد فیضی زنگیر به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی انتخاب و از زحمات دکتر قراری تجلیل شد.

نظر شما چیست؟

۳۴ نظر

 1. ولیزاده GERMANY گفت:

  من دانشجوی دکتر قراری بودم بعد هم که ایشان رییس شدن واقعا از زحمات این انسان باشعور وفهمیده باید تجلیل بیشتری بشه چون واقعا به درد دانشجوها رسیدگی میکردن ریاست قبلی دانشگاه که ماشاالله نه می شد دیدش نه می شد باهاش حرف زد واقعا عنگاری سگ بسته بودن اونجا ولی واقعا من به نوبت خودم از زحمات این استاد قدردانی میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. نوید ولیزاده GERMANY گفت:

  من دانشجوی دکتر قراری بودم بعد هم که ایشان رییس شدن واقعا از زحمات این انسان باشعور وفهمیده باید تجلیل بیشتری بشه چون واقعا به درد دانشجوها رسیدگی میکردن ریاست قبلی دانشگاه که ماشاالله نه می شد دیدش نه می شد باهاش حرف زد واقعا ………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. استاد گفت:

  با سلام من با هردو این عزیزان همکار بودم
  هر دو بزرگوار انسان های فرهیخته و با شخصیتی هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بي طرف گفت:

  بابا این موسوی جزء عوض کردن مهره ها کاردیگه ای بلد نیست.مردم ما واقعا چقدربدبختند که که ادم درست حسابی واسه وکیل شدن پیدا نمی کنه.٨سال گرمی عقب انداختی.هیچ کارط نکردی میری.جزء عوض کردن رعیس اب فاضلاب وغیره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. اردبیلی گفت:

  زنده باد دکتر قراری.از زحمات اقای دکتر قراری نهایت تقدیر و تشکر رو دارم.توفیق روز افزون برای شما./.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. زنگیرلو گفت:

  خدارحمت کند بزرگان وازدنیارفته گان همه شماوماراکاش اول بزرگان این آقایان رامی شناختیدبعد قضاوت میکردیدهنوزهم هستندربطی به پسوندزنگیری داشتند نداردنصف آنهای که بصورت استخدام کشوری قبول شدندوبه نظام ومقام معظم رهبری واصول قانون اساسی پایبنددازهمین زنگیرهستندنه نامیل فرماندارندونه نامیل نماینده

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قونشي گندلي گفت:

   مددلوها کلا تو استعداد و تحصیلات حرف اول و میزنند الکی فرماندار و قاطی استعداد و کار کشتگی افرادی همچون دکتر فیضی نکنید.
   یاشاسین مددلو

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. صرفا جهت اطلاع گفت:

  در عکس آخر رویارویی بحرینی و دکتر کیا قراری جالبه احتمالابحرینی تو دلش میگه دیدی برمیگردم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. شهباززاده رحیملی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  امیدواریم دانشگاه ازاد گرمی با تکیه بر استادان بومی که هییت علمی حق مسلمشان هست در تولید علم در استان جایگاه واقعی خود را پیدا کند. ارزوی موفقیت برای جناب اقای دکتر فیضی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. شهرام گفت:

  این دکتر فبیضی با حضور در چندین جلسه اساتید ولی اسماعیلی معلوم است که با اهداف خاص و قطعا گوش بفرمان ایشان خواهد بود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. سیدخدا گفت:

  ضمن ارچ نهادن به نظران تمام بزرگواران.عزیزان همشهری استان اردبیل به آن عظمتش دکتر فیضی را درآغوش گرفت ودیدیم باانتخاب درشورای شهرچگونه مورد مقبولیت قرارگرفت.حال بهتراست دست این عزیزبزرگوار راباگرمی بگیریم وبه ترقی وپیشرفت جوانان شهرمان افتخارکنیم.بیاین فکرمان رااصلاح کنیم وسیاسی بازی را ازبیخ وبن بر کنیم.به امیدآن روز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. بهنام جوان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب آقایدکتر فیضی
  مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی ، موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود.از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خیز فیضی برای مجلس از گرمی

  حتما او از گرمی کاندیدا می شود. مطمئنا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. صادق گفت:

  تحلیل شخصی بنده این است که حتماموسوی گزینه دیگری رابرای نمایندگی درنظردارندوباانتخاب دکترفیضی علنامیخواهندفرماندارراتبلیغ کنندوخودشان دراین دوره کاندیدانشوندکه بااین کارمیخواهندجبران مافات کنندوخودشان به این نتیجه رسیدندکه آنچنان رای درصندوق ندارندوباانتخاب دکترفیضی ازشرمندگی زنگیریهادربیایندفرماندار/اداره ورزش /هلال احمر /دانشکاه /مدیردبیرستان همه اززنگیرهستند آقای موسوی خواهشا این دوره شرکت نکن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. احمد ساعدی گرمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب آقای دکتر فیضی نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان ریاست دانشگاه آزاداسلامی واحد گرمی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. تهرانی گفت:

  این انتصاب بر زنگیریان مبارک

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. بهروز گفت:

  این انتخاب بجا و شایسته رو به اقای فیضی تبریک میگوییم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. داریوش گفت:

  این جا زنگیر .آنجا زنگیر.هر جا زنگیر .زنگیر ستان مبارک

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علیرضا گفت:

   داریوشعزیز همین الان افراد شایسته دیگری در گرمی به این علت که اهل زنگیر هستند نمی توانند رئیس بشوند مثل برادر من که نمی خواهم نامی از ایشان ببرم فقط دراین حد که ایشون در تهران معاون وزیر هستند وبرای کمک به مردم گرمی حاضرند به گرمی بیایند ولی به این علت ککه اهل زنگیر هستند فرماندار ونماینده مخالفت کردند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • عبدالله كندي گفت:

   همه جای ایران سرای من است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. سعید گفت:

  باسلام من نمیخوام ودوست هم ندارم جو سازی کنم این بنده حقیر از قبلیت ها و شایستگی های اقای فیضی خبر دارم ایشون ادم لایق وشایسته ای هستند ولی اما؟بنظرتون این انتصاب دراین موقع سال ودراین مقطع زمانی لازم بود ؟من از شما خوانندگان عزیز میپرسم ایا این انتصاب نمیتونست زودتر ازاین هم اتفاق بیفتد؟من قصد ندارم همه چیز سیاسی کنم به انتخابات پیش رو ربط بدم ولی بنظرتون این انتصاب رنگ بوی سیاسی نداره ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ناشناس گفت:

  باانتخاب اقای دکترفیضی از اهالی زنگیر بعنوان رئیس دانشگاه اقای موسوی تمام رای خویش را اززنگیرمی اره.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. کریم گفت:

  آقای دکترضمن عرض تبریک چراهرجا میرید ع ه روهم می برید نکنه اونم زنگیرلی هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. دانشگاهی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با تبریک تصدی ریاست دانشگاه توسط دکتر فیضی
  انتظار منطقی اهل فرهنگ و دانشگاهی بویژه این است که فضای دانشگاه با اولویت بومی سازی، فضای علمی و فرهنگی شود. لازم است و منطق اقتضا می کند هرگونه تاخت و تاز نابخردانه سیاسی و بده- بستان های دور از شان و سیاسی که بنیه علمی و آموزشی را هم تحت تاثیر قرار داده بود از این دانشگاه رخت بربندد و در بکارگیری کارکنان دانشگاه به شخصیت فرهنگی آنها توجه شود. سیاهی لشگر برای روز مبادای سیاسی جمع اوری نشود. هستند کسانی که در دانشگاه کار می کننداما از میانگین شخصیت دانشگاهی برخوردار نیستند و انسان های کم شخصیتی هستند. باید فکری به حال آنها کرد. آقای دکتر فیضی ز همان گام نخست تلاش کنید نیکی ماندگار را پیشه خود قرار دهید.
  تو نیکی کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز.
  آرزوی موفقیت دارم. امید است بتوانید برای دانشگاه شور علمی بدور از هرگونه شائبه های سیاسی بیاورید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اهل دانشگاه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   دوست عزیز سلام. دانشگاه تنها جایی هست که بومی و غیر بومی نمیشناسد. تخصص ها حرف اول و آخر را می زند الخصوص که تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترای) در دانشگاه دایر باشد. برای توسعه دانشگاهی باید تعصب خشک و خالی را کنار گذاشت و از همه تخصص ها از جای جای ایران استفاده کرد البته در شرایط برابر بهتر است درصورت وجود افراد بومی توانمند از آنها استفاده شود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دانشگاهی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    دوست خوبم اهل دانشگاه، سخن شما درست است. اما اگر اهل دانشگاه باشید که گویا هستید خود بخوبی می دانید که برخی سیاست بازان و سیاست زدگان نابخرد در همین شهر چگونه با جایگزین کردن نیروهای غیربومی به جای بومی های به قول شما توانمند و دانشمند که عبارت دیگری از بده و بستان های خائنانه سیاسی است، سرنوشتی را بر این شهروندان رقم می زنند که ستم بزرگ و واپسگرایی است. منظور من این بود و الا من هم بخوبی می دانم که در منطق علمی و دانشگاهی باید شایستگان علمی بر کرسی دانشگاهی بشینند. امید است با تضارب افکار خود به همدیگر کمک کنیم. در هر حال تشکر از شما.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 22. رَشدسماییل گفت:

  زینگیرلیزاسیون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. همشهری گفت:

  مدیریت محترم سایت:
  چقدر زود اطلاع رسانی می کنین؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اهل نظر گفت:

   از فامیل ولی هستم درست که از نماینده گرمی خوشم نمیاد ولی از زنگیریها هم رفت و امد ندارم ولی بیشتر زنگیریهادر پست های مهم کشوری و وزارت ها هستند زنگیرهم از مددلو بحساب مییاد همهشون دکتر وپزشکو …. بیایید منتقد منصفانه کنید تاسازننده باشید در شهر گرمی باند وباندبازی هست و خواهد شد به این خاطرفقط کارم شده دهل زدن مردم اگر درآمد خوب ورفاه خوب داشیم از روی آگاهی نماینده انتخاب میکردیم نه از روی احساسات مگی نه نگاه کن

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید