مردم سپاسگزار زحمات شبانه‌روزی پرستاران هستند

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: مردم و مسؤولان قدردان و سپاسگزار زحمات شبانه‌روزی پرستاران هستند.

ابراهیم امامی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از پرستاران شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: هیچ هدیه و هیچ تقدیری خدمات و خستگی پرستاران در بازگرداندن جان و زندگی به مردم را نمی‌تواند جبران کند و این یک واقعیت انکار ناپذیر است.

وی تحول نظام سلامت را بزرگترین خدمت دولت دانست و گفت: قطعا با تکمیل اجرای این طرح عظیم وضعیت پرستاران نیز بهبود یافته و مطالبات این قشر مهم بخش بهداشت و درمان مرتفع خواهد شد.

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی گرمی مغان بیان کرد: انتظار می‌رود در سطح شهرستان مسؤولان ذی‌ربط حمایت‌های لازم و کافی از پرستاران داشته و مشکلات آن‌ها را مد نظر و در اولویت قرار دهد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان نیز در این مراسم گفت: پرستاری از شغل‌های سخت دنیا است که کار در آن روح و جسم را خسته می‌کند.

حسین قربانی اظهار کرد: خوشبختانه دولت برای ارتقای معیشت وضعیت پرستاران برنامه‌های خوبی در پیش گرفته و در آینده محیط‌کاری و دغدغه‌های آن‌ها مرتفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه توسعه بخش درمان و بهداشت نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها و مردم است، تصریح کرد: مجموعه دستگاه‌های دولتی و بخصوص فرماندار برای توسعه امکانات درمانی تلاش‌های مطلوبی داشتند که جای تقدیر دارد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید