مردم منطقه قطعا کاندیدای اصلح را انتخاب خواهند کرد

http://uupload.ir/files/clpr_photo_2017-05-18_18-51-05.jpg

آزادلو : دبیر شورای هماهنگی ستاد جنبش مردمی حجت الاسلام رئیسی در گرمی مغان گفت: مردم منطقه قطعا پای صندوق های رأی حضور پرضوری داشته و کاندیدای اصلح را انتخاب خواهند کرد.

?حسین سعیدی اظهار کرد: مردم گرمی مغان همچون همه برهه های حساس نظام به صورت حماسی در پای صندوق های رای حاضر و به کاندیدای اصلح رای خواهند داد.

?وی با بیان اینکه فارغ از مسائل سیاسی حضور در پای صندوق های رای یک وظیفه شرعی و قانونی هر فرد است، افزود: عمل به وظیفه و دفاع از کیان کشور و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری فردا در پای صندوق های رای تجلی خواهد یافت.

?دبیر شورای هماهنگی جنبش مردمی رئیسی در گرمی تصریح کرد: برنامه های حجت الاسلام رئیسی در احیای کشور در کنار توانمندی هایی که وی در طول مدیریت خود در سمت های مختلف کشوری نشان داده است، قطعا استقبال عمومی مردم به وی را افزایش داده است.

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. شهروند گفت:

  کاش بعضی ها معنی اصلح را می فهمیدند تعیین تکلیف برای مردم دیگر معنی ندارد .مردم شعور سیاسی و اجتماعی بالایی دارند و عملا در انتخابات با انتخاب دکتر روحانی نشان دادندکه لازم نیست کسی به آنها بصیرت آموزش دهد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. در تائید شهروند گفت:

  رای خیره کننده مردم به آقای حسن روحانی در انتخابات ۹۶ نه تنها تائید کننده عملکرد چهار سال گذشته ایشان در بازسازی کشور است بلکه نشان می دهد مردم ایران زمین گفتمان تدبیر و اعتدال را بهترین گفتمان برای زندگی در آینده می دانند درود بر روحانی که انتخاب اصلح مردم ایران است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی GERMANY گفت:

  خوب بالاخره مردم اصلح ترین رابرگزیدندوبه حرف آقای سعیدی جامه عمل پوشاندنددیگه آگاهی مردم نسبت به ادوارقبلی بیشتر شده تبلیغ یک طرفه ازجانب رسانه های جمعی رنگشو باخته به آقای سعیدی باید تبریک گفت که مردم اصلح ترین را برگزیدندالبته قطعاوبااعتماد به نفس مضاعف وحساب شده !!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. شهروند گفت:

  آقای سعیدی با حرفتون کاملاموافقم. مردم ایران زمین در انتخابات ۲۹اردیبهشت نشان دادند که واقعا شعور سیاسی بالایی دارند و تحت تاثیر مسائل حاشیه ای قرار نمی گیرند و اصلح را انتخاب می کنند.درود بر مردم ایران که واقعا بهترینند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. گرمی گفت:

  با این ادبیاتی که دارید نشون میده آدم غیرمنطقی هستید: در دو پاراگراف دو سه بار از واژه قطعا استفاده کردید

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید