مسؤولان به مطالبات و خواسته‌های مردم اهمیت دهند

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان گفت: مسؤولان شهرستانی و استانی به مطالبات و خواسته‌های مردم شهرستان گرمی مغان توجه کنند.

حجت‌الاسلام یدالله صفری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرمی اظهار کرد: در طول سال‌های گذشته حقوق زیادی از مردم گرمی ضایع و مطالب عدیده‌ای در این زمینه گفته شده است اما چرا مسؤولان استانی در مقابل این کاستی‌ها حرکتی انجام نمی دهند.

وی با تقدیر از تشکیل کمپین برای احقاق حقوق منطقه، تصریح کرد: افراد فعال در فضای مجازی باید در محیطی آرام و دور از تنش خواسته‌های عمومی را مطرح و با ارائه راهکار خواستار حل آن‌ها شوند.

خطیب جمعه گرمی همچنین با تبریک عید سعید غدیرخم، بیان کرد: امام علی (ع) نمونه کامل ولایت فقیه است و ما باید با الگو گرفتن از زندگی این امام و رویه اسلامی آن زمان، از ولایت فقیه در عصر حاضر حمایت کنیم.

وی همچنین با محکوم کردن کشتار مسلمانان میانمار گفت: اعلام‌کنندگان حقوق بشر در همه دنیا چرا به طور یکسان در مقابل کشتار وحشیانه میانمار سکوت کرده‌اند و هیچ طرحی برای مقابله با آن در سازمان بین الملل مطرح نمی‌شود؟

حجت الاسلام صفری اضافه کرد: وقتی کشورهای اسلامی با یکدیگر متحد نیستند و حتی برخی کشورهای عربی این کشتار را محکوم نمی‌کنند، بی شک این اختلافات باعث می شود چنین اعمال وحشیانه‌ای گسترش یابد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید