مسئولان موران از پاسگاه های مرزی این بخش بازدید کردند

آزادلو : مسوولان موران به مناسبت هفته ناجا از پاسگاه های مرزی این بخش بازدید کردند.

در این بازدید عبداله اصلان زاده بخشدار موران با تبریک هفته ناجا٬ هوشیاری و بیداری مرزداران را ضامن امنیت و آسایش منطقه دانست.

فرماندهان گروهان مرزی آزادلو٬حوزه مقاومت بسیج و رییس شورای اسلامی بخش موران نیز در این بازدید ها با قدردانی از تلاش شبانه روزی مرزداران و مرزبانان٬ سلامتی و توفیق روز افزون آنها را آرزو کردند.

بخش مرزی موران با ۶۳ روستا در شهرستان گرمی قرار دارد.

نظر شما چیست؟

۱۰ نظر

 1. محرم آزاد گفت:

  حدود یسال پیش در گروهان آزادلو وپاسگاه آزادلو خدمت میکردم جای خیلی خوب وباصفایی بود از سروان پیری از سروان محمدی ستوانیکم قنبری وستوانیکم شوقی ستوانسوم جمالی وهمه استوارها حسینی وبیاباننورد ملاحی وسلطان نژاد وهمه کادریا وسربازان نهایت تشکر را دارم خیلی خوب بودن همشون خسته نباشید میگم خداقوت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. طالبی گفت:

  یادش بخیر سال ۸۲ تو پاسگاه ازادلو خدمت می کردم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. وحید گفت:

  موران محروم ریش های اصلان زاده جوان را هم سپید کرده باور ندارید پای درد دل هایش بنشینید. اما او پیگیری هایش را قطع نخواهد کرد. گرچه پیگیری هایش برای افتتاح گاز – اسفالت دمیرچی – کلان – پرچین – اب موران جواب داده و نداده اما انتظار ما از مردان دولت تدبیر و امید بیش از این است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. اصغر ش گفت:

  با سلام:جا داره به این مرزبانان باغیریت خسته نباشید بگم که امنیت و آسایشمان را مدیون اینها هستیم.خداوند متعال حفظشان کنه.و از بخشدار محترم واز فرمانده حوزه امیرالمونین هم تشکرکنم که زحمت کشیدن و از نزدیگ ازشون تشکر کردن
  .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نا شناس گفت:

   واقعا از مرزبانان شهرستان گرمی بخصوص فرماندهی هنگ مرزی جناب سرهنگ اسمعلی وپرسنل ایشان قدر دانی می شود

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. قره قشلاق گفت:

  آقای اصلان زاده درحین جوانی باادب و لایق و بدور از هر گونه مغروریت است در روز بازگشایی مدارس بدون دعوت به مدارس سر می زد که این نهایت ادب وی را اثبات می کند خدا حفظش کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. قاسمی UNITED STATES گفت:

  اصلان زاده کار بلد است…
  امیدوارم موفق باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید