مشاهده شی نورانی عجیب در گرمی خبر ساز شد

آزادلو : شی نورانی عجیب در گرمی توجه همه شهروندان این شهر را به خود جلب کرد و به تیتر رسانه‌ها تبدیل شد.

بنابر اعلام منابع انتظامی، در پی اعلام یکی از شهروندان ساکن گرمی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نیاز پلیسی به موردی مشکوک، بلافاصله اکیپ انتظامی در محل حاضر شدند.

مخاطب با مراجعه به اکیپ پلیسی اعلام می‌کند: بامداد امروز یک شی پرنده نورانی دایره‌ای شبیه کله قند روی آسمان محل مشاهده نموده است.

طبق اظهارات مخاطب و تایید اطرافیان وی، این شی پس از چند لحظه داخل دره مانندی در محل پایین آمده و بعد در حدود ۳۰ تا ۴۰ متری زمین به سمت روستای ایلخچی گرمی حرکت نموده است.

مخاطب از طریق گوشی همراه خود، از شی عجیب مورد نظر که در حال چرخش مداوم بوده، تصویربرداری نموده و مراتب را به پلیس اطلاع داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این شی عجیب که شهروندان گرمی را شگفت زده کرده است، در ساعات گذشته به تیتر رسانه‌های استان اردبیل تبدیل شده است که از طرف نیروهای انتظامی سایر اقدامات مربوطه در خصوص شناسایی این شی ناشناس به مبادی مربوطه گزارش داده شده است.

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. مناف GERMANY گفت:

  ظهور امام زمان نزدیک شده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گرمیلی GERMANY گفت:

  این نه شئ ماورازمینی است نه غیره فقط مربوط به فضا پیماهای مربوط به ناسا بوده که از کشور قزاقستان از جو زمین خارج شده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

  دوستان فرازمینی به بالای شهر مان نزدیک شده اند طبق پیش بینی ناسا تا سال ۲۰۳۰ بشر با موجودات فرازمینی که شاید مثل ما در کره ای دیگر زندگی میکنند ارتباط برقرار میکنند.
  البته دو نکته اساسی وجود دارد که :
  اولا این موجودات به انسانها حمله نمیکنند و با وجود این همه رویت شی نورانی تا به حال گزارشی در مورد حمله به انسانها وجود ندارد
  و دوم اینکه این موجودات خیلی پیشرفته از ما هستند که توانسته اند به نزدیکی ما بیایند ولی ما هنوز قادر به تشخیص نیستیم.
  نتیجه (من باب مزاح) اینکه شاید موجودات فرازمینی بیایند و تغییری در روند شهر گرمی ایجاد کنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید