مشکلاتی از جنس بی‌توجهی به سرمایه‌گذار بخش خصوصی

آزادلو : سرمایه گذار مجتمع تفریحی کوتول گرمی گفت: روند کند اجرای طرح مجتمع تفریحی به دلیل کوتاهی مسؤولان و شهرداری در ارائه مجوزهای لازم است.

اشرف علی‌دوست در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: با توجه به قانون و شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری، به طور مستقیم برای سرمایه‌گذاری در منطقه کوتول و زرنه با امضاء تفاهم‌نامه و مصوبه شورا و در نهایت تصویب کمیته انطباق جذب شده‌ایم و عملیات را از ۲۳ آبان ماه ۹۵ آغاز کرده‌ایم. در انتخاب مستقیم نیازی به فراخوان و تشریفات اداری نیست.

وی با بیان اینکه قرار بود با شروع روند کار مراحل اداری ارائه مجوز و قرداد رسمی انجام شود، افزود: متأسفانه علی رغم وعده‌های داده شده هنگام شروع پروژه که همه مسؤولان و فرماندار وقت حضور داشت، شهرداری از ارائه مجوز نهایی خودداری کرد.

این سرمایه‌گذار بخش خصوصی تصریح کرد: ما در بخش چراغانی این فضا و احداث بوفه و فراهم کردن مجسمه‌های زیاد جهت تعبیه و همچنین نصب برخی تجهیزات تفریحی اقداماتی انجام دادیم که برای تکمیل آن به مجوز نهایی شهرداری نیازمندیم.

وی به بروکراسی‌های زائد ایجاد شده توسط مسؤولان شهرستان اشاره کرد و گفت: من مشکلات موجود را خدمت نماینده و فرماندار گرمی مغان رسانده‌ام با این حال طی ابلاغی مانع ادامه فعالیت بنده به علت عدم قرارداد مجاز شدند.

علی‌دوست افزود: ما برای عقد قرارداد بارها به شهرداری مراجعه کردیم اما پاسخی دریافت نکردیم و همچنان موانع موجود در برخی از دستگاه‌ها، مانع اجرای طرح گردشگری و تفریحی کوتول و زرنه گرمی مغان شده است.

وی با انتقاد از ممانعت شهرداری با ادامه کار با ارسال کارکان این نهاد بر سر پروژه گفت: همه شهرها به دنبال جذب سرمایه‌گذار به روش‌های مختلف هستند، حال آن‌که در گرمی با روش‌های مختلف بر سر راه سرمایه‌گذار مانع تراشی می‌کنند.

شایان ذکر است شهردار گرمی علی رغم تماس‌های مکرر خبرنگار خبرگزاری فارس حاضر به پاسخ‌گویی در این حوزه نشد. با این وجود فرماندار گرمی بارها مشکلات موجود در مسیر این سرمایه‌گذاری را پیگیری کرده است.

http://uupload.ir/files/wll_photo_2017-06-13_13-04-32.jpg

http://uupload.ir/files/95t3_photo_2017-06-13_13-04-00.jpg

 

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. ممد2 GERMANY گفت:

  اون سرمایه گذار احساس کرده میاد یکی دو تا چرخ فلک بزاره بعد الفرار با گرفتن چند هزار میلیون وام مناطق محروم ولی اون جور نیست/شهر صاحب دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گرمیلی گفت:

  یه موقع مجوز ندینا آخه گرمی نباید روی خوشی و پیشرفت و شادی و تفریح به خودش ببینه!!! البته این کار مجوز دادن و یه برگ کاغذ نوشتن هم کار بسیار طاقت فرسا و سخت و زمان بریه واسه همین امکان انجامش دور از ذهنه !!! نه خود مفد خورای بیسواد پشت میز نشین کاری برای گرمی انجام میدن نه میزارن کسی کاری انجام بده و امکاناتی بیاره برای این شهر و مردم مظلومش خدا خودش عوضتونو بده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 732 گفت:

  بوشهرده آلا قارغا باش چیخاتماز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محسن گفت:

  با سلام
  واقعا جای تاسف داره این همه شعار دادن . بالاخره بعد از یه مدتی یکی پیدا میشه که بخواد یه کاری واس این شهر کنه اونم اینجوری جلوی پاشون سنگ اندازی میشه
  من از روال اداری اگاهی ندارم ولی چیزی که بدیهیه اینه که به هر قیمتی شده تو این شهر از سرمایه گذار باید باید حمایت بشه و این کارای دست و پا گیر اداری رو زیاد روش مانور ندن (واقعا نمیدونم که این مسولان شهری مگه تو این شهر زندگی نمیکنن که هیچ اهمیتی واسش قائل نیستن ؟؟؟!!!)
  من (هر چند کاره ای نیستم ولی) از ازادلو درخواست دارم لطف کنن از طرف مردم و با توجه به جایگاهی که دارن این مسائلو با جدیت پیگیری کرده و کاملا شفاف سازی کنن که ببینیم کیه که نمیزاره کارا درست جلو بره (شاید با فاش شدن بعضی چیزا اونایی که سنگ میندازن بیخیال شن …)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   باسلام اگه مشکل داشته جراشهرداری ازاول جلو کارو نگرفته وگرنه بایدبدون ترس وواهمه کارشکنان را به مردم معرفی کنه .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   باسلام اگه مشکل داشته جراشهرداری ازاول جلو کارو نگرفته وگرنه بایدبدون ترس وواهمه کارشکنان را به مردم معرفی کنه .

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید