مشکلات زیادی به برکت سفر مقام معظم رهبری به گرمی حل شد

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: به برکت سفر مقام معظم رهبری در ششم مرداد ۱۳۷۹ به شهرستان گرمی مشکل تامین آب شرب و بیمارستان ولایت حل شد.

حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه گرمی در خطبه های نماز جمعه شهرستان با اشاره به ششم مرداد سالروز سفرتارخی مقام معظم رهبری به این شهرستان گفت:مشکل تامین آب شرب و بیمارستان ولایت را می توان از برکات این سفر عنوان کرد.

وی اظهار کرد: سفر مقام معظم رهبری به یاد ماندگارترین و بی‌بدیل‌ترین اتفاق شهرستان گرمی است و چندین مشکل بزرگ شهرستان در این سفر رفع شد و قبل از این زمان مردم گرمی در اکثر مواقع در طول هفته با مشکل کمبود آب و مشکلات درمانی دست و پنجه نرم می‌کردند.

وی گفت: این شهرستان با تربیت فرزندان نخبه و شایسته که در حال حاضر در مسئولیت‌های متعدد کشوری و استانی به کشور خدمت می‌کنند چهره نورانی دارد.

حجت‌الاسلام صفری خطاب به نخبگان شهرستان گرمی، گفت: نخبگان که از شهرستان مهاجرت کرده‌اند یا صاحب فکر یا صاحب نفوذ و یا صاحب ثروت هستند باید از این سه ابزار برای توسعه شهرستان استفاده کنند.

امام جمعه گرمی علت فقر در شهرستان گرمی را عدم استفاده کامل از ظرفیت و پتاسیلها این شهرستان عنوان کرد و گفت: وجود بیش از ۱۰هزار هکتار زمین زراعی و باغی، داشتن بیش از ۳۰۰میلیون متر مکعب آب و نیروی انسانی توانمند و فعال و نعمتهای طبیعی فراوانی که خدا به این منطقه عطا کرده جزوه ظرفیت های این منطقه بحساب می آیید.

خطیب جمعه گرمی با تاکید بر انجام کار عملی در توسعه شهرستان گفت: شهرستان گرمی با ظرفیت‌ و پتانسیل‌های مستعد قابلیت سرمایه‌گذاری کلان دارد و از مسئولین انتظار می‌رود در زمینه‌ صنایع تولیدی و بسته‌بندی محصولات تولیدی شهرستان و صادرات به سایر مناطق اقدام عملی انجام دهند.

وی با متذکر شدن این موضوع که ایران فقط تهران و اصفهان و دیگر کلان شهرها نیست، اظهار کرد: در توزیع امکانات کشور باید با عدالت رفتار شود و مسئولین بدانند که ما به شکل رایگان از مرزها نگهبانی می کنیم و باید خدمات در شان این مرزبانان هم به آنها ارائه شود./سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید