مشکلات پرونده‌های متقاضیان تسهیلات در سطح شهرستان گرمی رفع می‌شود

آزادلو : معاون فرماندار گرمی مغان گفت: مشکلات پرونده‌های متقاضیان تسهیلات در سطح شهرستان رفع خواهد شد.

کامل کریمی صبح امروز در جلسه حمایت از خسارت دیدگان کشاورزی با حضور بانک‌های عامل در گرمی اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته نواقصات پرونده متقاضیان تسهیلات به استان ارجاع داده نمی‌شود و در سطح شهرستان مرتفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه جلسات برگزار شده در حوزه رفع موانع تولید و پرداخت مطالبات خسارت دیدگان خروجی ملموس ندارد، افزود: تا زمانی که بانک‌ها با نگاه مثبت به بخش تولید توجه نکنند، وضعیت فعلی منطقه و کشور در حوزه اقتصادی پیشرفت نخواهد داشت.

معاون فرماندار گرمی مغان بیان کرد: در کل شهرستان گرمی ۲۸۱ نفر خسارت از حوادث طبیعی دیده و خود را با جهاد کشاورزی معرفی کردند که ما نیز این خسارت دیدگان را با تشکیل پرونده به بانک‌ها معرفی کردیم.

کریمی با بیان اینکه بیشتر این خسارت دیدگان در مراحل دریافت تسهیلات بعلت بدهی به بانک‌ها با مشکل مواجه هستند، تصریح کرد: بانک‌ها شرایط را برای خسارت دیدگان و تولیدکنندگان تسهیل کنند تا بتوانند با دریافت تسهیلات نسبت به پرداخت بدهی‌های خود اقدام کنند.

وی اضافه کرد: قانون صراحتا بر پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگانی که بدهی دارند، از محل رفع موانع تولید فضایی فراهم کرده و باید بانک‌های عامل از این محل دست تولید کنندگان را بگیرند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید