مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در جاده‌های اردبیل برطرف شود

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: حل مشکل برخورداری روستاییان از تلفن ثابت و برطرف‌سازی مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در جاده‌های اردبیل از مشکلات اساسی بوده که در حوزه ارتباطات نیازمند برطرف‌سازی آن هستیم.

سیدحمایت میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: شاخص‌های توسعه‌یافتگی شهرستان گرمی چندان مطلوب نبوده و هم‌اکنون شاهد فعالیت‌های مستمر جهاد سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این منطقه مرزی هستیم.

وی با بیان اینکه جهاد سازندگی اکنون در بسیاری از بخش‌ها مشکلات اهالی را مرتفع ساخته است، افزود: پیش از این مشکلات موجود در شهرستان گرمی مغان به مقامات ارشد کشوری و استانی سپاه اطلاع داده شده بود و با تحقیقاتی که خود این مجموعه داشته است، به عمق محرومیت روستاهای منطقه پی برده شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان بیان کرد: در مجموع حضور آذری جهرمی در اردبیل منافع خوبی داشت و تصمیمات خوبی برای توسعه زیرساحت‌های ارتباطی استان گرفته شد.

وی اضافه کرد: حل مشکل برخورداری روستاییان از تلفن ثابت که یکی از مشکلات اساسی ساکنان مناطق روستایی بود، مورد بررسی قرار گرفته و از وزیر ارتباطات زمینه دستورات لازم اخذ شد که امیدواریم با پیگیری مسئولان این مهم مرتفع شود.

میرزاده به حل مشکل آنتن‌دهی اپراتورها در جاده‌های پرتردد و رومینگ مرزی تا مرز ۲ کیلومتری اشاره کرد و گفت: این موضوعات نیز در حضور وزیر ارتباطات طرح شده و قول مساعدی مبنی برای حل آن‌ها اخذ شد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید