مطالبات گندم‌کاران تا پایان آبان ماه پرداخت می‌شود

Image result for ‫میرزاده گرمی‬‎

آزادلو : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قول رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مطالبات گندم کاران تا پایان آبان‌ماه پرداخت خواهد شد.

سیدحمایت میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: یکی از اساسی‌ترین مشکلات کشور اختصاص اعتبار پس از پایان فصل کاری و آغاز فصل پائیز است که عملیات اجرائی در استان‌های سردسیر را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند.

وی بر لزوم اختصاص اعتبارات به استان‌های سردسیر در ابتدای سال تاکید کرد و افزود: یکی از دلایل اصلی توسعه نیافتگی یا کمتر توسعه یافتن استان‌های سردسیر، همین موضوع است که باید مورد توجه اساسی قرار گیرد.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس بیان کرد: در مجلس همراه با چند نماینده پیگیر اختصاص اعتبار پروژه‌های عمرانی منطقه آذربایجان هستیم و به دلیل اینکه اجرای پروژه در ماه‌های سرد مشکل است، از اوایل سال انجام شود زیرا استان‌های گرمسیر مشکلی در طول سال ندارند.

وی به مشکلات موجود در روند اجرای پروژه راه ارتباطی بخش موران اشاره کرد و افزود: به پیمانکار این پروژه برای بار نهایی تذکر داده شده اگر راه ارتباطی گرمی به موران سالجاری تکمیل نشود، بعد از این هیچ پروژه‌ای در اختیار شرکت وی قرار داده نمی‌شود.

میرزاده در رابطه با تاخیر پرداخت مطالبات گندم کاران گفت: دولت بر اساس زمانبندی مطالبات مناطقی که زودتر گندم خود را تحویل داده‌اند پرداخت‌های خود را انجام خواهد داد اما با پیگیری‌های انجام شده رئیس سازمان برنامه و بودجه قول پرداخت کامل مطالبات تا پایان آبان را داده است.

وی همچنین در رابطه با انتخاب استاندار جدید گفت: بهنام جو کاملا فرد اجرایی بوده و یقین دارم برای توسعه استان تلاش‌های خوبی انجام می دهد و در تاریخ استان اردبیل چنین استانداری انتخاب نشده بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید