معرفی ۴ گزینه غیر بومی برای استانداری اردبیل از سوی وزارت کشور

Image result for ‫بشیر خالقی‬‎

آزادلو : نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور۴ گزینه غیربومی برای استانداری اردبیل به مجمع نمایندگان استان معرفی کرده است که قرار است در روزهای آینده مورد بررسی قرار گیرد.

بشیر خالقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: وزارت کشور۴ گزینه غیربومی برای استانداری اردبیل به مجمع نمایندگان استان معرفی کرده است که قرار است در روزهای آینده مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: ۳ نفر از این افراد سابقه مدیریت مستقیم در استان اردبیل دارند و قرار است تمامی این افراد طی جلسات مختلف در مجمع نمایندگان استان مورد بررسی قرار بگیرد.

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان ۳ گزینه بومی برای تصدی‌گری پست استانداری اردبیل به وزارت کشور پیشنهاد داده بود که با توجه به سیاست غیربومی گزینی استانداران توسط وزارت کشور، این ۳ گزینه مورد تایید وزارت کشور قرار نگرفت.

وی بیان کرد: مجمع نمایندگان استان تمام سعی و تلاش خود را در راستای انتخاب گزینه مناسب برای استانداری اردبیل انجام می‌دهد و امیدواریم در کمترین زمان فردی شایسته و توانمند برای هدایت مسایل و مشکلات کلان استان انتخاب شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید