ملکی: دولت افراد امتحان پس داده را وارد کابینه جدید کند

آزادلو : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مطالبات نمایندگان مجلس از دولت این است که افراد امتحان پس داده را وارد کابینه جدید کنند.

ولی ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در مشگین‌شهر اظهار کرد: یکی از مطالبات نمایندگان مجلس از دولت این است که افراد امتحان پس داده را وارد کابینه جدید کنند تا بتوانیم تعامل بین دولت و مجلس را افزایش دهیم.

وی گفت: یکی از دلایلی که کشور رشد پیدا نمی‌کند وجود فساد در لایه‌های مختلف اقتصادی در کشور است و متاسفانه سیستم غیراسلامی کنونی که بر بانک‌های کشور حاکم است این مساله را تشدید می‌کند.

ملکی با اشاره به اینکه بانک‌های ما به هیچ عنوان مشارکتی نیستند تصریح کرد: کدام واحد تولیدی قادر است ۲۵ تا ۳۰ درصد بهره بانکی بپردازد و روی پای خود بایستد؟ اعطای تسهیلات با شرایط کنونی بزرگترین ظلم به بخش خصوصی است.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجموعه فولاد مشگین‌شهر موانعی برای ثبت نهایی سند داشت که این موانع برطرف شده است و اکنون شروع به کار کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه نبود اعتبارات کافی در حوزه عمرانی و کاهش درآمد سرانه دولت نسبت به سال‌های گذشته باعث شده است تا در تخصیص اعتبار به پروژه‌های عمرانی زیر ساختی در استان اردبیل با مشکل مواجه باشیم که این مساله دامن‌گیر شهرستان مشگین‌شهر نیز شده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید