موسوی: برای رفع شبهات با تغییر فرماندار گرمی موافقم

آزادلو : نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: با همراهی استاندار اردبیل برای پایان دادن به شبهات انتخاباتی با تغییر فرماندار گرمی در ماه‌های آینده و تا زمان انتخابات موافقم.
حجت‌الاسلام میر‌قسمت موسوی عصر شنبه در جمع احزاب اصولگرایان در اردبیل اظهار کرد: وجود برخی اختلاف‌نظرها در هر جمعی به ویژه جمع نمایندگان نیز طبیعی به نظر می‌رسد اما اینکه این اختلاف‌ها به دو دستگی و یا حرکت‌های نامناسب تبدیل شود، قابل قبول نیست.
وی با بیان اینکه دولت به ویژه وزیر کشور سعی کرده در این دو سال با تغییر فرمانداران، بخشداران و استانداران افرادی هم‌راستا با سیاست خودشان در سمت‌های مختلف به کار گیرند، گفت: از بین ۳۵ فرمانداری که تاکنون تغییر پیدا نکرده یکی هم مربوط به استان اردبیل است که ما در شهرستان گرمی تغییر فرماندار را شاهد نبودیم اما بنده از استاندار اردبیل خواسته‌ام فرماندار گرمی را نیز تغییر دهد.
نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برخی‌ها اتهام می‌زنند که فرماندار گرمی به خاطر نسبت فامیلی با بنده در سمت خود باقیمانده است اما به هیچ‌وجه این نگرش ‌و نگاه درست نیست و بنده خودم اصرار کردم که به مانند ۹ فرماندار دیگر، استاندار اردبیل فرماندار گرمی را در آستانه انتخابات مجلس تغییر دهد تا جلوی برخی از شبهات و بیان مطالب جانبدارانه در این زمینه گرفته شود.
موسوی بیان کرد: ما باید از حرکت‌های پوپولیستی جداً پرهیز کنیم و اجازه ندهیم شان و جایگاه مردم به خاطر برخی رفتار‌ها شکسته شود در حالی که اگر می‌خواهیم خدمتی را نیز انجام دهیم باید خدمت به معنای واقعی و از سر صدق و صفا باشد.
وی گفت: من با مشاهده وضعیت نابسامان شهری در گرمی در کنار تخصیص منابع مختلف، ۳ میلیارد تومان از محل ماده ۱۸۰ به شهرداری گرمی اعتبار دادم تا نسبت به کارهای عمرانی و آسفالت‌ریزی اقدام حقیقی را انجام دهند.
به گزارش فارس نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر روز هم این موضوع را از شهردار گرمی پیگیر هستم تا در فصل کاری پروژه‌ها به انجام رسیده و امکان انجام مطلوب کارها فراهم آید.
موسوی تصریح کرد: همه مسئولان وظیفه دارند در سالی که به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت است در عرصه خدمت‌رسانی پرتوان‌تر از همیشه حاضر باشند و نباید فضای انتخاباتی به برخی حرکت‌های حاشیه‌ای منجر شود.
وی با استقبال از استانی شدن انتخابات و ایجاد فضای رقابتی در بین کاندیداها گفت: قطعا این حرکت‌ می‌تواند زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم کند.

نظر شما چیست؟

۷۹ نظر

 1. عبدالله کوهستانی گفت:

  سلام. امسال انشالله اقای حاج ولی اسماعیلی پیروز میشه. خبر از موسوی نیست.اقای موسوی کار نمی کنه.. مردم از موسوی ناراحت است…..ما منتظره اقای اسماعیلی هستیم از فرماندار.و بخشدار انگوت تشکر می کنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حاج حسن کوهستانی.شورای اسلامی محمدتقی کندی گفت:

  بسم تعالی.
  سلام علیکم.احتراما به استحضار حضرتعالی میرساند اینجانبان امضاکنندگان
  ذیل که اعضای شورای اسلامی و معتمدین روستای محمدتقی کندی هستیم عرایض خود رادر رابطه با اب شرب روستا معطوفا بعرض میر سانیم.
  ۱٫روستای محمدتقی کندی که حدودا۲۰۰خانواروقریب به ۹۰۰نفر جمعیت
  می باشد با صرف نظر از سایر مشکلات از نظراب اشامیدنی چندین سال است که در مضیقه بوده واز ان رنج مبرند با عنایت به اینکه در زمان نماینده اسبق شهرستان گرمی مکاتبات و اقداماتی صورت گرفته ولی متاسفانه باموجود اینکه از عمر پر برکت انقلاب ونظام اسلامی پیش از۳۴سال میگذرد مسولین زیربظ درمنطقه و به تاسی ار ان در سطح استان به اب اشامیدنی اهالی که ان برابر است با حیاتشان ونیاز اولیه نیز محسوب میگردد کم توجه هستند و به نیاز های
  جزی منطقه اهمیت خاصی قالند ولی به نیازهای حیاتی ومبرم کم توجهی می کنند
  در نتیجه موجب نگرانی و نارضایتی شدید اهالی روستا گردیده چنانچه وضعیت کنونی که اعضا شورای اسلامی در طول این مدت سعی کرده اند اهالی رابه ماندن در روستا وصبر ترغیب تشویق و امیدوار نگه دارند ادامه یابد اکثر اهالی روستا بر خلاف میل باطنی شان به جهت زنده ماندن به سایر شهرستانها کوچ خواهند کرد لذا استدعای عاجزانه داریم در این مورد اقدامات فوری وجدی معمول و مساعدت فرمایند ..اجرکم عندا…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس گفت:

  قابل توجه ولیون جای اقاخان ومیکاییل راعوض نکنینید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. عاشق گرمی گفت:

  به به ،چه نماینده ای داریم ما.وقتی توروداریم موسوی دیگه غم نداریم.اقای موسوی…؟
  ……………بعداین همه سال چجوری میشه چند ماه مونده به انتخابات می خوای شبهاتوحل کنی خب همه میدونن فرماندار فامیل نزدیکته با بندپ فرماندارشده الانم واسه اینکه خودتوزیادی بی ابرونکنی خواهشا دست به فرماندارنزن.بزارحداقل علایی ازت راضی باشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. منصور گفت:

  بهترین جمله سال؟ حاج ولی همان میکاییل و گرمی ۶۰ کیلومتر/ حالا پیدا کنید آقا خان کیست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ali گفت:

  موسوی: برای رفع شبهات با تغییر فرماندار گرمی موافقم…

  مردم گرمی: با تغییر نماینده گرمی موافقیم………………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. صمید ج گفت:

  خبرهای داغی هفته بعد در راه گرمی است مدیر مسول سایت اجاق حالا خواهید دید … کیست ؟ مواظب باش کیش و مات نشوی؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مجید گفت:

   آروزی یک فرماندار دیدن پرواز پاراگیلادر بود برای همین به آروزی خود رسید و رفت واقعا گرمی بهشت شد و کارخانه ها فعال؟ زود بروید که گرمی را نفسی تازه در راه است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. مسعود FINLAND گفت:

  سایت اجاق چیامک زده با گفتن بزمچه فرماندار عوض نمی شود / این بزمچه کیست/ ما که از خود حاج موسوی شنیدیم و سایتها خبرش را زدنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • منصور م ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   مسعود مگه تو نفهمیدی بزمجه کیست؟ خوب همین آزادلو است ولی خوندم عجب جوابی به آزادلو داده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناظم گفت:

    نابغه خوب تابلو هست کی هستی توووووو
    خودتو با آزادلو مقایسه میکنی…خخخخخخ
    برو بین مردم نظرسنجی کن ببین کی حرف دل مردم رو میزنه
    بعد میفهمی بزمچه کیه؟؟؟؟
    راستی مگه کسی اون سایت رو هم میبینه خخخخخ

    Thumb up 0 Thumb down 0

 9. صبوری FINLAND گفت:

  این عملکرد ضعیف فرماندار بود که ولی اسماعیلی تبدیل به بت شده است و الا اینقدر هم قوی نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قهرمانی FINLAND گفت:

   موافقم اگر عملکرد موسوی قوی بود ولی اسماعیلی فراموش میشد اما نتیجه ضعیف و نداشتن حداقل عملکرد اسماعیلی را تبدیل به اسطوره کرده است و مقایسه بین اذهان در همه جهات و موضوعات بیانگر قوی نشان دادن و دیده شدن ولی سماعیللی شده است پس خود کرده را تدبیر نیست خودمان کردیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. اصغر گفت:

  به نظرم .همه دیگه زبون آقای موسوی را خوندن که احتمالش زیاده که این کارو به خاطر انتخابات انجام میده ولی دیگه دیر شده این تغییر دیر شما نظر همشهریان عزیزم را نمیتونه تغییر بده.متاسفم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. یازیغ گفت:

  آقای موسوی اصل قره یاتاغ . بحث اینکه فرماندار در دولت جدید به چه دلیل عوض نشد دردی از دردهای مردم محروم گرمی را درمان نمی کند چرا کاری برای رفاه حال این مردم نکردید خود درد بزرگی است .چه شد منطقه گردشگری و تفریحی گیلارلو – کجاست آقای (ش) تا هتل ۵۰ طبقه بسازد یا…. پس رفتن یا ماندن فرماندار محترم فرقی نخواهد داشت چون دیگر فرصتی برای جبران مافات نمانده بیخیال بشیم بهتره بزاریم تقدیر کار خودشو بکنه . خسته نباشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مهدی گفت:

   آقای موسوی به جد عزیزت قسم برو و گرمی رو از این بدبخت تر نکن.اه جوانان بیکار این شهر گریبانت را خواهد گرفت

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. مهدي گرمي گفت:

  اگه فرماندار بره باز گرمی فراموش میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. germi گفت:

  aga joon to ro khoda vel koned hameh be vfakre jeebashonan

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. فردین گفت:

  رفتن فرماندار طبیعی است اما اگر من جای موسوی بودم اجازه نمی دادم چون با رفتن ایشان خیلی ها به اردوی اسماعیلی خواهند پیوست مخصوصا از مسولین ادارات .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. شهاب از موران گفت:

  ولی اسماعیلی در صورت جابجای فرماندار توسط مقیمی معاون سیاسی وزیر تبدیل به اسطوره ای خواهد شد که هیچ کس را یارای مقابله با او نخواهد بود ما مورانیها هم اگر این کار عملی شود قول همکاری داده ایم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. 397 گفت:

  به نظر بنده آقای علایی بهترین فرماندار گرمی تاکنون بوده وخواهد بود.
  بنده فکر می کنم مردم با تغییر شما موافقند
  صرفا جهت اطلاع رسانی..
  سایت mosaviasl.ir به دلیل عدم تسویه مالی با طراح سایت غیرفعال می باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 397 گفت:

   با این حساب نماینده ای که نتونه سایت خودشو اداره کنه و بدلیل عدم تسویه مالی با سازنده سایت مسدود بشه ؟؟؟؟؟؟
   آیا شهر عزیزمون گرمی رو میتونه آباد کنه یا مثل سایت خودش به گند میکشه؟؟؟؟؟؟
   …………..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. وحيدي گفت:

  بنده خودم اصلاح طلب هستم اما به نفوذ حاج ولی حسودیم میشود در این دولت نیز نفوذ بالای دارد تغیر فرماندار کار ساده ای نبود با حضور موسوی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. کارشناس رانت ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای علایی یکی از بهترین فرمانداران ایران بود اگر وتنها اگر آمار و ارقام درست خورد مردم می داد و کلا کاش …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ب... گفت:

  بنده شاهد چندین فرماندار در شهرستان بودم اقای علایی یکی از محبوبترین وفعالترین وبیطرفترین فرماندار است که فرقی برای گرمی ،انگوت قائل نیست .بنده اینو بلعینه مشاهده کردم.ونظرات مغرضانه دور از انصاف واخلاق است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. یاری زاده گفت:

  فاطعانه و بر اساس تجربه میگویم اگر حاج ولی اسماعیلی بتواند فرماندار را جابجا کند قطعا نماینده است چون همه میدانند که باید دنبال فرد قوی بروند پس نصیری که دنبال این کار نیست به دلیل حمایت در انتخابات از موسوی . دیگر کاندیداها هم در این سطح نیستند بیشتر توسط خود اسماعیلی در صحنه فعالند مثل بهاری و سیدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ذ گفت:

   آره فرماندار ازاین جابرمیداره رئیس یه سازمان دیگه میده

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا(ع) ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   خانم یا آقای یاری زاده؛ با سلام واحترام
   نمی دانم تاچه حد به خدا ایمان دارید، به وحدانیت ایزد بی همتا و به حرمت امام رضا(ع)قسم می خورم که آقای اسماعیلی در حدو اندازه بزرگواری چون جناب آقای دکترنادربهاری نیست که گفته کذب شما تحقق یابد؛ چراکه جناب دکتر بهاری آدمی صادق،خیر، مردم دوست، جوانمرد، شجاع و نترس، خطیب وسخنوربوده و در یک کلام باایمان وعشق به خدا وخلق او پا به میدان گذاشته؛ قسم به شرافتمان تمام تلاش خود را- زن ومرد، پیر وجوان، خواص وعوام- خواهیم کردو بی شک و بی تردید و صد در صد اوپیروز میدان است. صبر کنیدواین حماسه ستودنی وباافتخارمردم انگوت، موران وگرمی را -بااتحاد و یکدلی- به نظاره بنشینید. درود بی پایان محضر مبارک آقای دکتر بهاری عزیز.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • مهدی گفت:

    یک جوری گفتید در حد ولی اسماعیلی نیست فکر میکنید مردم بلا نسبت گوسفند هستند آن هم در گرمی که همه سیاسی اند برادر کسی حتی رییس اداره هم نبوده و به هیچ جای مملکت از نظر حزبی هم وصل نیست سواد سیاسی ندارد و پست سیاسی هم نداشته را با چه کسی مقایسه میکنید با کسی که در زمانی هم که نماینده نیست این اقتدار را دارد فرماندار را عوض کند یا کسی که چهار سال سخنگویی بزرگترین فراکسیون سیاسی کشور بوده است برادران آهسته بیایید بگویید از نظر پولی تامین شدیم و بس و اگر نه در گرمی همه همه دیگر را نسل اندر نسل می شناسند اجازه ندهید خیلی از مسایل در خصوص گذشته افراد باز شود.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شب خیز گفت:

     اهالی گرمی اخلاق قدرت پرستی است و بدنبال قهرمان یا همان میکاییل هستند که همه صفات رادر ولی اسماعیلی یافته اند.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • بیدارباش ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     مردم گرمی سیاسی هستندو میدانندکه صرف داشتن پست ملاک نیست که می دانیم عاقبت رحیمی و … چی شدند. ولی اسماعیلی هرگونه پستی که داشته به برکت رای مردم بوده والا قبل از لطف مردم گرمی، کارشناسی بیش نبود. گرمی امروز نیازمندیک نماینده صادق، درد کشیده و اصیل می باشد تا فردی سیاست زده که افراد نالایق و وعده های دروغین را به سان آفتی در سایه، برجامعه مستولی نماید. بالاترین قدرت، قدرت خداو بزرگتری سیاست ودروغ، صداقت است. ما فرد ساده وصادق و شایسته راآورده و نماینده اش کرده و وزیر تحویل جامعه می دهیم نه اینکه بعد این جایگاه کسی تومملکت تحویلش نگیره و دوباره ازسر ناچاری به مردم شریف گرمی زحمت بده. مااز این چهره های قدیمی درمانده، خسته ایم و به کاندیداهای جدیدالچهره چون دکتر سیدی و دکتر بهاری خوشامدمی گوییم.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • یولداش ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     پرونده و گذشته افرادی چون نصیری، میرزاده، اسماعیلی(البته ایشان اساسا گرمیلی نبوده وبه مردم گرمی تحمیل شده اند)، احمدی؛ بسیار تلخ و درخور مطالعه و خواندنی است، به جز پرونده آقای موسوی و چهره های جدیدی چون دکتر بهاری و دکتر سیدی که درخشان و ستودنی هستند. ما اهل گرمی هستیم و ازپشت کوه زنجان نیامده ایم و به همه چیز واقفیم. قول تبلیغات کذایی را نمی خوریم. روت سیاهه ای تاریکی، مرحبا به این روشنایی.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   فرماندار باید عوض شود و مربوط به ولی یا علی نیست

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. محمد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  موسوی مردی شریف وصادقیه ,مردم میدانند که مشکل از بالاست وگرنه ایشون تلاششونومیکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 397 گفت:

   ….فقط بلده با سید حسن نصرالله عکسهای یادگاری بگیره ، یا حق مردم گرمی رو به فلسطین هدیه بده.
   جز این کاری از دستش بر نمیاد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ناظمی گفت:

  گرمیلی ها جدیدا لقب میکاییل را به حاج ولی داده اند هفته پیش در هیات ها مذهبی بحث بود ظاهرا سریال میکاییل دارد سیاسی می شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. پیمان افضلی گفت:

  فرار به جلو حاج موسوی طبیعی نیست فرماندار را دارند با فشار روزانه ی از تهران بر میدارند و اگر موفق شوند پیشنهاد میشود کاندیدا نشوید این پیشنهاد دلسوازنه است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ناشناس گفت:

  اقای موسوی نماینده محترم..اصلا در شان یک نماینده نیست که بگه به خاطر فامیل بودن عوضش میکنم….. اقای موسوی اگر توانش را داری نزار عوض بشه..چون این فرماندار لایقت داره جای تو در مجلس باشه….دوست دارم علایی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. سید عباس گفت:

  باید عوض شود نه بعد از چند ماه بلکه چند ماه قبل
  چون کاری برای منطقه نکرد ایشان هیچ
  باعث ایجاد تنش در منطقه و بد گمالی بین اهالی منطقه مغان شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. مسلم عزتی گفت:

  قول میدهیم اگر حاج ولی موفق شود فرماندار را جابجا کند با تمام توان از ایشان حمایت کنیم . کسی نماینده نیست اما چنان قدرتی دارد باید کمک اش کرد منتظریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   خفههههههههههههههههههههههههههههههههههه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • حماسه سازان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   حاجی ولی کییه که بخواد فرمانداررو عوض کنه، چه قدرتی داره، مثل اون روزایی که می گفت گوش وزیر را میگیره و می یاره گرمی – تا چه اندازه دروغ وعوام فریبی- این کار طبیعی است و به فرمایش جناب وزیر کشور: در کل کشور فقط ۳۵ فرماندارعوض نشده اند که یکیش آقای علایی است. اینهمه جو سازی نکنید. تازه علایی هزاران بار بهتر از فرمانداری چون صحرایی است که حاج ولی با … . مطمئن باشید مردم گرمی بااین جو سازی های کاذب فریب تبلیغات توخالی حاج ولی واطرافیان وی رانخواهند خورد. درود برچهره های جدید و سلام برهمه آنها.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • آتش بس گفت:

    حاج ولی همان کسی است که ۱۷ وزیر را آورد گرمی با رییس جمهور و چندین کعاون رییس جمهور به این در اصظلاح میگویند گوش وزیر را گرفتن حالا بعد از چهار سال که یک وزیر هم ندیداه ایم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   کی گفته ولی داره فرماندار عوض میکنه؟ از کجا اینقدر مطمئنی؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. اصلاح طلب گفت:

  حیف از این ذولت که باز افرادی مثل ولی اسماعیلی نقش اساسی در رفتن فرماندار ایفا میکند آن هم بخاطر فامیل با رییس ستاد انتخابات کل کشور این اعتدال نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. 397 گفت:

  سایت mosaviasl.ir به دلیل عدم تسویه مالی با طراح سایت غیرفعال می باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. 397 گفت:

  شک نکنید دروغ نیست هرچی گفته راست بود،
  هر چی بوده خورده دیگه چیزی نمونده………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. ابیل خان گفت:

  بخدا دروغ میگی تو درجلسه گفتی اگه علایی بره مثل این است که لاک پشت رابکش یا رو به پشت کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. همشهری گفت:

  فرماندار خوب بود ولی حیف با مشاوران جوانش همچون م-ز-ع -ش -م-ف -ا-ش و……… گشت و حسابی پایمال شد و این یعنی این فرد به اصطلاح سیاسی و عالی ترین مقام دولت در منطقه ثبات شخصیتی ندارد.
  راستی شنیده اید که پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. بیر همشهری گفت:

  بالام « آذر مغان و آینه » نئچه گون دو یاتیبلار !!!

  اول مایا باغلانیبلار !یوخسا … ؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. مهدی UNITED STATES گفت:

  حاجی جان نه اینکه خود شما اصلا پوپولیست نیستید!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. همتي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  تنها کار مثبت نماینده فعلی ،آوردن فرماندار توانمند وکاربلد ودارای تحصیلات عالیه تکمیلی جناب آقای مهندس علایی بود حق والانصاف بیایید یکبار مثبت اندیش باشیم بنده طرفدار موسوی نیستم ولی علایی کاربلد است توانمند هست حیف عده ای خاله خرسه ها نگداشتند مهندس برخی کارها را تمام کند ایکاش قدر علایی را میدانستندوموسوی تلاش میکردایشان را دراستان به سمتی برساند تا این فرزند برومند گرمی گره های بیشتری ازمشکلات این شهرمان بگشاید .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. مهندس آب گفت:

  کاش علایی قبل از خدا حافظی از نتایج آوردن سرمایه گذار که چندین ماه ایرانگردی و شما گردی کردند گزارش عملی و قابل مشاهده به مردم بدهد نه وعده و روی کاغذ مثل ولی اسماعیلی که کارخانه قهرمان . کارخانه سیلو. کارخانه آرد . کارخانه سدیم را نیمه کاره تحویل داد به غیر از اینها گزارش جدید بدهند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. خبیری گفت:

  درد دل بسیار است که بعد از تشریف فرمای مهندس علایی خواهیم گفت اما ظاهرا این باز ولی اسماعیلی که قدرت خود را به رخ دیگر کاندیدا ها میکشدعلایی فرماندار خوبی بود اما ارتباط با تهران نداشت و این باعث عملکرد ضعیف اش گردید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. اسداله گفت:

  چه موافق باشی یا نباشی قصه ات به سر رسید نوبت بعدی هم اموزش وپرورش است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. مددلو گفت:

  حاج آقا موسوی الحق ازاینکه دربین سایر رقبا سرآمدهستی تردیدی نیست ولی افسوس حلقه نزدیکانت به شما ضربه مهلکی زدند …………. طرفدارانت را خیلی عذاب دادند در موقع مناسب مثل بمب منفجر خواهند شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   مردم کور نیستند و چشم بصیرت دارندو قدردان هستند، در زمان آقای موسوی کاری انجام نشده و صددرصد عقب گرد داشتیم. به فرمایش مولا علی(ع): بزرگترین ظلم، ظلم انسان به خود است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 39. منصف گفت:

  هرمسئولی که روزی به پشت میز تکیه میکنه براین امر هم واقفه که روزی پستش رو تحویل شخص ومسئول دیگری خواهد نمود.فرماندار عزیزشهرمان بنوبه خودش تلاش زیادی براین شهرسوخته کرد.اگردوره های قبلی هر فرمانداربرا یک متر آسفالت اعتبارمیداد الان کوچه پس کوچه مان پرآسفالت بود.درثانی حاج ولی آقا بادولت قبلی رفت.الان زمان اصلاحات است پس بفکر نماینده اصلاح طلب باشیدکه درگرمی محاله.باتمام احترامی که به نظرات عزیزان دارم فکرواندیشه وتلاش وادب فرماندار را تحسین میکنم.درود بر شما فرماندار قهرمان. تاریخ آینده گرمی ثابت خواهدکرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. هدف گفت:

  با تشکر از زحمات جناب فرماندار
  میگم آقا سید!!!!!
  این چند ماهم صبر می کردی تا هم خودت و هم فرماندار و فامیل عزیزت را جابجا می کردن……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. همشهری گفت:

  فقط مهندس علایی به فکرگرمی بود برای پیشرفت گرمی تلاش می کرد کاش فرماندارمی موند وهمه برای ماندن حمایت میکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. ارتباطات گفت:

  من خوب متوجه نشدم حاجی تهمت پوپولیسم رو به کی زده؟ فرماندار خودش که چند ماه مونده به انتخابات فعال شده، یا به دولت روحانی که میخواد فرماندارها عوض بشند تا جلوی اعمال نفوذ نماینده فعلی در انتخابات گرفته بشه، یا خودشو می گه که به هر قیمت آبرو و شرف هم شده دست از علایی بر نمی داره؟ پوپولیسم یعنی فریب دادن عموم مردم با شعارهای انتزاعی. جلسه سرمایه گذاران که بشکل فرمایشی و نمایشی تشکیل شد نمونه ی چندش آور پوپولیسم بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   آره بخدا، تقصیر ماست که نه گیلارلو به ثمر نشست، نه فولادی دیدیم، نه سیمانی، نه آشی و نه کشکی؛ آخر سر هم شدیم پوتومولیتسم!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. همدل گفت:

  حاج موسوی چه راضی باشی یا نه ظاهرا این ولی اسماعیلی است که فرماندار را جابجا میکند و این کار یعنی تمام شدن حضرتعالی طرفدار دو آتیشه حضرتعالی بودم اما حیف تحت تاثیر مشاوران قرار گرفتی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   حاج … این وسط کیلویی چنده؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دولنخواه گفت:

    فعلا که همکاره حاح و… است برادر هم موقعیت دارد هم نفوذ و دارد انتخابات را مدیریت میکند

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • دوستدار گرمی مظلوم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     بله راست می گید حاج و لی و امثال آقایان دولتخواه، رمضانی و آقازاده و … تیشه به ریشه گرمی زده اند و می زنند. حیف عنوان -مدیریت- که شخصیت دارد. بی دلیل خرابش نکنید. اینها دست و پا می زنند که خودشان راحفظ کنند. اگه اینگونه نبود لااقل به اندازه یک شهروند در بین مردم احترام و مقبولیت داشتند.والله سمیع علیم

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایگید ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   حاج ولی دیگه در خود انگوت هم طرفدار نداره تا چه رسد در دولت آنهم با انتساب عمیق و قلبی و عشقی که به آقای احمدی نژاد داشستند و دارند. همه چیز تمام است و قهرمان اصلی مردم غیور انگوت گرمی موران است. بدرود تا حماسه ای نوین و باشکوه. زنده باد ایران اسلامی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 44. ارسلان گفت:

  افرادی که شب و روز به فرماندار مثل چیریش چسبیده بودند چی میشود؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. غیور گفت:

  های لادی بلا های لادی
  آدامین گوزینون ایچینه باخیب یالان دیلر

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید