موسوی: دادگاه فتنه‌گران علنی برگزار شود

Untitled-1

آزادلو : عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس،گفت: هاشمی و خاتمی استثناء نیستند اگر اطرافیانشان دستی در آتش فتنه داشته‌اند باید به اندازه کاری که کرده‌اند مجازات شوند.

۹ دی روزی بود که سیل خروشان مردمی به خیابان ها آمد تا به صورت خودجوش در مقابل فتنه گران بایستند، آن روز مردم فریاد زدند “سران فتنه سبز اعدام باید گردند”، “خواص بی بصیرت خجالت خجالت”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر ضد ولایت فقیه”، “وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد”؛ پنج سالی از آن روز گذشت اما روز ۹ دی شد فصل الخطاب تا دیگر هیچ کسی جرات نکند به نظام و آرمان های انقلاب اسلامی ایران نگاه چپ بیندازد .

در آستانه حماسه ۹ دی میر قسمت موسوی اصل نماینده مردم گرمی با تاکید بر اینکه در ۹دی سال ۸۸ مردم واقعا حماسه ای بزرگ خلق کردند، تصریح کرد: در قبل و بعد انتخابات سال ۸۸ حوادثی بیمارگونه شکل گرفت که بدون حضور مردم حل نمی شد.

وی افزود: عواملی که با سرویس دهی خارجی‌ها در داخل ناامنی ایجاد کردند و به دنبال آن برخی ها از روی ناآگاهی و جهل به بهانه تقلب در انتخابات قبل از ۹ دی به خیابان ها آمدند تا با نشان دادن چهره خشن در جمهوری اسلامی ایران اهداف شوم دشمنان را عملی کنند و حتی تا براندازی نظام هم پیش رفتند، آنها حتی به نصیحت های رهبری هم گوش ندادند و همین شد که سیل خروشان مردمی در ۹ دی به خیابان ها آمدند و این روز شد فصل الخطاب.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: مردم در ۹ دی به عوامل داخلی، جاسوسان و به آن ها که خط دهی آشوب ها و حوادث تلخ سال ۸۸ را رقم زدند اعلام کردند که ملت ایران همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند؛ ملت ایران در ۹ دی انسجام، وحدت و تمامیت ارضی خود را به نمایش گذاشت و حماسه ای به یاد مادندی خلق کرد که ارزشش کمتر از هشت سال دفاع مقدس نبود.

وی تصریح کرد: روز ۹ دی متعلق به همه ملت بود و در آن روز همه مردم از هر سلیقه ای به ندای رهبر لبیک گفته و با بصیرت و آگاهی خود چشم فتنه را در آوردند.

 مجازات فتنهگران خواست همه ملت است

نماینده مردم گرمی در پاسخ به این سوال که چرا مهمترین خواسته مردم در حماسه ۹ دی که محاکمه سران فتنه بود تاکنون عملی نشده اظهار کرد: گرچه همه آنهایی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند خواسته شان محاکمه عوامل فتنه است اما تصمیم گیری در این قضایا بر عهده شورای امنیت ملی است و قوه قضاییه هم تابع قانون است.

وی گفت: امیدوارم روزی برسد که عوامل فتنه روزی در پیشگاه مردم و در دادگاه علنی بابت ظلم هایی که در حق مردم کرده اند، محاکمه شوند و به مجازات گناهان ریز و درشتشان برسندکه این خواست مردم است.

موسوی با بیان اینکه نباید فتنه گران و اصلاح طلبان را به یک چشم دید، اظهار کرد: فتنه، فتنه است و دامنه آن همه را اعم از اصولگرا و اصلاح طلب را در بر می‌گیرد، ان چیزی که اهمیت داشت مرزبندی با فتنه گران بود که بعداز خطبه های دلسوزانه رهبری صورت گرفت و خیلی ها که از روی ناآگاهی به دام فتنه گران افتاده بودند و حتی طرفدار شدید فرد خاصی چون موسوی و کروبی  بودند دوباره در مسیر انقلاب قرار گرفتند.

 هرکس به اندازه سهمش در فتنه مجازات شود

وی در خصوص نقش هاشمی و فرزندان هاشمی در فتنه ۸۸ گفت: گرچه هاشمی و خاتمی طرفدار جناح خاصی بودند و در فتنه ۸۸ خودشان را کنترل کردند تا جزو سران فتنه و یا حامیان آشکار آن‌ها نباشند اما هاشمی و خاتمی استثناء پذیر هم نیستند ممکن است خواهر، برادر و یا فرندانشان در فتنه دستی داشته باشد که با این افراد هم باید برخورد قانونی کرد؛ هرکسی به اندازه سهمی که در فتنه داشته و دستی که در آتش داشته محاکمه می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: هرچه زودتر با برپایی دادگاه علنی عوامل ریز و درشت فتنه محاکمه شوند . (سبلانه)

نظر شما چیست؟

۳۳ نظر

 1. بی طرف گفت:

  جوان گرمی یاسر شاهی اگه جرات دارد به ………….. یه چیزی بگوید وشاهی با دیگران کاری نداشته باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حسن گفت:

  من خدای به میرحسین موسوی رای دادم وفعالیت کردم ولی وقتی ببینم باساده اندیشی تفرقه هرجومرج درکشور می افته . وکشورما همانند کشورهای عراقو مصر وسوریه نشه بایدازرهبریت اطاعت کنیم بااینکه هشتاددرصدطزفدار موسوی به میر حسین رای داده امنیت ووحدت کشورما مهمتراز همه چیه.در این وضع حتی روحانیازفتنع ۸۸ صحبت کردبگذریم وحت ئنیاز است.این دفعه
  موسوی اصل نماینده هس با اینکه خوشم نمیاید.شک نکنیم منم رای میدم نگران نباشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. آقایی گفت:

  آقای موسوی اگه میخوای محاکمه کنی اول ….. محاکمه کن بعدش فتنه گران هم به شما ربطی ندارد قوه قضاییه خودش محاکمه میکنه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. دوست UNITED STATES گفت:

  به نظر آقای موسوی هرکس نظری خلاف نظر همفکران موسوی داشته باشد فتنه است و افرادی ………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. طرفدار حاج موسوی گفت:

  مسیب زاده ظاهرا” طلبه
  حواست باشد موسوی به انذازه دانسته های شما فقط فراموش کرده هنوز بقول خودت تو طلبه ای ( آش خور ) و جواب شما را آیت الله لاریجانی دادند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ولی گفت:

  واقعا جواب ابلهانخاموشی است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. من گفت:

  واقعا” بعضی چیزها به بعضی ربطی ندارد مثل خداقلی و دانشجو .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حححح گفت:

  آقای موسوی با دم شیربازی نکن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. دانشجو FRANCE گفت:

  اگه راست میگی !چرا از آقای مطهری حمایت نکردی؟؟؟؟!!!!
  حالا چی شده دروغگو!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. خداقلی گفت:

  آین آغای ما به خاطر دو سه دلیل نباید بیشتر از این آبروی خودش را ببرد.
  ۱- دراین سه سال چه کرده است؟ بجز شعار وحرف اگه چیزی است تو عمل نشان دهید. شاید در سال آخر به خاطر آخرین سالش خودش را این ور وآن ور بکنه که حاصل آن دیده نخواهد شد
  ۲-به خدا به فکر …………
  ۳-او بهترین خطیب وملا است باید درمساجد موظه کند ودر فکر حق کشی وبکار گماری افراد کم سواد وناشایست در مسئولیت ها نباشد.
  ۴-ایشان پیر شده وحوصله دقت و توجه به منطقه را ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. عزيز گفت:

  یه چیزبگم اونم اینکه یکی ازهمین نوچه های سران فتنه الان ….. هستش پس اقابجای محاکمه اقای موسوی اول نزاراین افرادتومغان فتنه ایجادکنن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. عاشق گرمي گفت:

  اقای موسوی به جای این حرفابه وضعیت گرمی برسید.من چیزی راجبه بودجه گرمی نمیگم که چجوری به دست نوچه های شماپایمال میشه فقط اینو میگم که خب گرمی شده منطقه ازاد،ازورودی شهر تا خروجی شهرچقدرواسه تبلیغ خودتون بنرنصب کردید.که چی من گرمی رامنطقه ازادکردم پس دوباره بمن رای بدید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس گفت:

  راستی رئیس ستاد انتخاباتی آقای موسوی(سال ۸۸)درگرمی که بود؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. مهندس xy گفت:

  جناب خدا وکیلی
  دیگه اون به تو ربطی ندارد خواهشا” ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. وکیل و شهروند گرمی گفت:

  باید دادگاهی هم تشکیل شود، وبگوید حق یاسر شاهی فرمانداری بود یا افراد دیگر! جناب آقای موسوی یاسر شاهی نیروی ارزشی حقش فرمانداری بود آقا!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ارجمند گفت:

  شما نمیخواهد دادگاهی کنید تو مملکت اسلامی قوه قضاییه اینقدر قوی ومحکم عمل میکند که احتیاج به صحبت کردن شما نیست شما اگه واقعا راست میگید …… دادگاهی کنید که حق و نان مردم مظلوم گرمیو خورده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. محمد جواد گفت:

  سلام به یاد نداشتم آقای موسوی قبل از این اتفاقات و در زمان جلب رای برای خود موضع خود را در مورد فتنه مشخص کرده باشند حال چه شده؟؟؟!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. محمد گفت:

  جالبه دیگه داریم خودمونم گول میزنیم.۵ ساله سوزن اینا به یه جا گیر کرده فقط.از بدبختی های مردم گرمی صد سال هم حرف بزنی حرف تموم نمیشه اون وقت این ملای ما رفته از فتنه حرف میزنه.یادمون باشه دفعه بعد دستمال هم بدیم دستش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. مسيب زاده گفت:

  البته اینکه ایشان فرموده اند

  (تصمیم گیری در این قضایا بر عهده شورای امنیت ملی است و قوه قضاییه هم تابع قانون است)

  لازم است ای نکته را هم بفرمایند که در کجای قانون
  (اعم از قانون مجازات یا اساسی)
  رسیدگی به چنین موضوعی برعهده شورای امنیت ملی!! گذاشته شده است!

  تا آنجا که بنده بعنوان یک طلبه علم حقوق میدانم چنین مطلبی در هیچ کجای قانون نیامده است!
  اگر کسی تخلفی انجام داده،
  فارغ از اینکه چه کسی باشد
  باید بدون هیچ تعللی دادگاه صالحه تشکیل و برابر قوانین موضوعه و فقه جعفری بدان رسیدگی و مجرمان به مجزات مندرج در قانون محکوم گردند
  نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر
  البته بعنوان یک طلبه علم حقوق
  آماده مباحثه و پاسخگویی در این زمینه با حضرت حجه الاسلام موسوی اصل یا سایر عزیزان در مدار قانون میباشم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • جوگیر نشو جناب طلبه UNITED KINGDOM گفت:

   تو هروقت تونستی …….. اونوقت بیا دم از مباحثه بزن….موسوی و امثالهم این راه جنابعالیو چندین سال پیش که شما تو بشیک بودید طی کرده اند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرهنگی گفت:

   حتما در دانشگاه علمی کاربردی گرمی مدرگش و گرفته و از پایان نامه اش دفاع فرموده اند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    نخیر من در دانشگاه علمی کاربردی گرمی درس نخوندم
    ولی دانشجویانی که در دانشگاه علمی کاریردی گرمی
    درس میخونن ، بسیار شریف تر از کسانی هستن که
    ادب و معرفت رو کنار گذاشتن و پاسخ یک مسئله حقوقی
    و علمی رو با وقاحت و بی ادبی به سخره میگیرن !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • فرهنگی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     از۱۲تا منفی مثبت به نفع جنابعالی نشان از هماهنگی شما برای توطئه علیه حاج موسو ی است و این از بی ادبی بدتر است موفق باشید

     Thumb up 0 Thumb down 0

 20. از مازندران UNITED KINGDOM گفت:

  واقعا لیاقت ایشان بالاتر از اردبیل است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ميري گفت:

  انهایی که دم ازدادگاه علنی می زنند.برای شخصیت های بزرگ مملکت.بهتراست دادگاه علنی درحوزه شهرمان برگزارشود.تاکسانی که بارای مردم کارشکنی کردند.ونسبت به مسعولیتی که داشتندکم فروشی کردندجواب پس دهند.چراباید اقای موسوی درجلسه شورای اداری بالحنی دیکتاتوری.گفتندمردم نسبت به وضعیت نامطلوب اسفالت انتقاد میکنند.درجواب گفتندبه من چه اسفالت خرابه مگه من مسعول اسفالتم.یعنی این حرف بازی کردن با احساسات ودادن وعده های خالی وسرکارگذاشتن مردم.نماینده ما گرمی ورها کرده. برای شیرین کاری خودش خواستاررسیدکی به پرونده فتنه گران٨٨شده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. فلفل میرزا گفت:

  حاج آقا درست می فرمایند باید رؤسای ستاد های شهرستانی سران فتنه نیز محاکمه شوند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید