میرحمایت میرزاده از سمت خود استعفاء داد

آزادلو : میرحمایت میرزاده در گفتگو با آزادلو استعفای خود از سمت معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی را تأیید کرد و علت اصلی آن را حضور در انتخابات دور دهم از حوزه انتخابیه گرمی عنوان کرد.

این استعفاء آغازی بر فعالیت سیاسی انتخاباتی جناح میرزاده قلمداد خواهد شد و از این رو سایر فعالان سیاسی که تاکنون برای حضور میرزاده مردد بودند، برنامه ریزی خواهند داشت.

با توجه به چینش سیاسی احزاب اصلاح طلب و اصولگرا در شهرستان گرمی باید منتظر بمانیم میرزاده کدام جناح را برای فعالیت انتخاب خواهد کرد و یا همچون دور سابق به طور مستقل وارد صحنه خواهد شد. البته شایعات از تلاش میرازده برای قرارگیری در لیست اعتدالیون و اصلاح طلبان خبر می دهند.

سکوت چند ماهه یاران میرزاده علی رغم تلاش سایر کاندیداهای احتمالی نظرات را مبنی بر اینکه وی در انتخابات حضور نخواهد داشت، تغییر داده بود که با استعفای خود مهر تأییدی بر کاندیداتوری مجلس دهم زد.

میرحمایت میرزاده در انتخابات دور نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرمی با ۱۶۱۴۴ رأی به عنوان نفر دوم از راهیابی به بهارستان باز ماند.

نظر شما چیست؟

۱۳۷ نظر

 1. امیرحسین گفت:

  فقط و فقط دکتر میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. صاد گفت:

  سلام. صد ها استاد داشتم. و اگر بپرسید چی یاد گرفتم باید به جزوه ها و کتاب ها مراجعه کنم. اما استاد میرزا زاده بسیار انسان بزرگی هستند که هدایت فکری بزرگی در من ایجاد کردند. تا عمر دارم هرگز صحبت های ایشان رو فراموش نمیکنم.امیدوارم در هر مرحله ای هستن موفق باشند و هرروز پیشرفت کنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. سلام اگه میرزاده نماینده این دوره بشه واقعا خوب میشه و او شایسته ترین فرد و مومن ترین انسان بوده و ماها باید از اقا سید میرزاده نیز حمایت وپشتیابانی کنیم.یاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. شمال یولی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بهترین رفقای آقای میزاده دیروز به حناب آقای مهدی صدیقی القناب بهترین کاندیدای نمایندگی لطمه وارد کردند ( آقایان ناصری شکرلو )دستشان درد نکند مرحبا بر شرف ایشان هزاران مرحبا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. سلام.خسته نباشید اگه استاد میرزاده نماینده امسال یعنی دوره بشه من مطمئنم میتونه مشکلات منطقه مونو به درستی در مجلس ارائه دهد .مرسی

  یا الله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. سعیدی گفت:

  فقطمیرزاده لایق گرمی هست یاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به نظر من فرهنگ و فکر مردم گرمی باید عوض شود وگرنه با انتخاب یک نماینده دلسوز نیز اوضاع و احوال مردم گرمی عوض نخواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. گل اوغلان UNITED STATES گفت:

  یادتان باشد همه نظر دهندگان عوامند دکتر بهاری دکترای اقتصاد کشاورزی دارند ومثل بخشی بیشتر از دو هزار رای ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. یکی از حاضران مجلس میرزاده گفت:

  من در مجلس بودم یکی از افراد پرسید شما گفته بودید به انتخابات شرکت نمی کنید پس چرا کردید بعد از تمام شدن مجلس چند نفر ان مرد را به اشپز خانه بردنند و ان مرد ذا تا می خورد زدند وبعد حرف از ازادی بیان می گیویند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. سعیده باقرپور گفت:

  استاد شما کارتون درسته درسته.
  فقط و فقط اقای میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. بهزاد گفت:

  یــــــــــــــــا الـــــــــــــــلــــــــــــه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. من نیز بهاریم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بهار گرمی با دکتر نادر بهاری گرمی. “بهاران خجسته باد”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. شعبان گفت:

  با خانواده منتظریم تا تکلیف انتخابات مجلس در ۷ اسفند مشخص بشه و در صورت انتخاب آقای دکتر نادر بهاری در منطقه مانده و به سرمایه گذاری ادامه می دهیم و گرنه تا پایان سال همه عازم رشت یا کرج هستیم. به امید پیروزی آقای دکتر نادر بهاری گرمی و منور شدن چشم فرزندان بدبختمون در انگوت گرمی موران.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   اگراینجوری فک می کنی از همین الان چمدان تو جمع کن برو داداش ،به مرگ تو نادراول از آخرمیشه،وشاید اگه نازتو ادامه دهی شاید بتو نادرخان را به تله بیندازی.میرزاده۱۰۰%

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • مهدی گفت:

    برادر ناشناس من طرفدار دکتر بهاری نیستم ولی به خدا قسم با شناختی که از دکتر بهاری دارم حسب صداقت باید عرض کنم آقای میرزاده به گرد پای دکتر بهاری نمیرسه و اگه قراره میرزاده نماینده بشه که از محالات هستش ،وای به حال گرمی پس باید همه چمدانهای خود را بسته و راهی غربت شویم

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • یا امام رضا (ع) - حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

    یاشاسین دکتر نادر بهاری گرمینین ایگید اوغلی

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • شناس ROMANIA گفت:

    تو وقتی که ناشناس هستی حتما”بیگانه ای وما بیگانه نمی شناسیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   اگه اینطوریه پس معطل نکن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ناشناس گفت:

  نادربهاری به هیچ وجه توان رقابت با هیچکدام ازکاندیداها ازجمله سید میرزاده راندارد،اینرو هم خودش میدونه وهم اطرافیانش،منتها هرکس نیتی داره!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سلحشور گفت:

   لااقل اسم یکی رو می آوردی که از آقای دکتر نادر بهاری، فقط یک سر وگردن کوچکتر بود!؟ میرزاده هنوز خیلی مونده تا در برابر قدرت و هیبت آقای دکتر نادر بهاری و سرسختی هوادارانش در انگوت وگرمی وحتی موران، رونمایی بشه. مطمئناً دکتر بهاری اصلا ایشان رو در حد کاندید نمی بینه چرا که الحمدلله همه مردم اورا به خوبی شناخته اند و می دانند به چه قصدی خودش واطرافیانش تشویق به شکست قطعی و رسواکننده خواهندشد. در ضمن مگه قراره بیاد؟ اگه این ریسک رو بکنه یک خودزنی سیاسی حتمی کرده و در برابرتمام قسم ها و سوگندهای خود مبنی بریک بار شرکت در انتخابات،چیزی جز عوام فریبی و تنهاماندن و طرد شدن عایدش نخواهدشد.
   تنها شمانیستید که در برابر جناب آقای دکتر نادر بهاری، زانوی درماندگی و تخریب بغل کرده اید، بلکه همه رقبا در جلسه خصوصی خود فقط و فقط از حضور ایشان، تنشان لرزیده و دسیسه چینی می کنند. اما دردود وتبریک به مردم قهرمان شهرستان گرمی که فرزند خلف خود را درقلب و ذهن خود جا داده اند تا با انتخاب آقای دکتر نادر بهاری بعنوان نماینده شهرستان گرمی، بخاطر استان و کل کشور حماسه آفرینی نمایند. جانم به فدایش که: “دیر آمده؛ شیر آمده”

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهروند گفت:

    ضمن احترام به همه ی شخصیت های احتمالی برای انتخابات ، من نمی دانم این آقای بهاری از کدام دیار و سرزمین است که یکی دو تن از او بت ساخته اند و این چنین به سایر عزیزان انتخابات توهین می کنند آقای سلحشور و راشد خان ما ابتدا باید جنبه اخلاقی مان را بالا ببریم بعد در مورد دیگران اظهار نظر کنیم.از خدا بترسید و قبل از مشخص نشدن کاندیدها به آنها تهمت نزنید. حامیان یک کاندید نشانگر شخصیت آن کاندید هستند. پس خدا عاقبت گرمی را با شما به خیر کند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    یا الله

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • راشدی گفت:

   برادر ناشناس شما که قدرت بیان اسم خود را نداری پس اضهار نظر تو خالی و پوچ نفرمایید ، بین دکتر بهاری با سید شما فرق بسیار است اما این کجا و آن کجا ، بنده اصالت گرمی ندارم ولی چندین سال در میان مردم گرمی که الحق والانصاف مردمی نمونه از نظر اخلاق و فرهنگ در بین تمامی شهرهای استان هستند ،زندگی کرده ام و با شناختی که از استاد گرانقدر دکتر بهاری دارم اعتقاد دارم که راه نجات گرمی ایشان هستند . درود بر دکتر بهاری

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. 7 اسفند ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  قارداش هله صب ائله، گورون بو گرمینین قورخمی یان ایگیدینده نه لر وار. کوچه لره سو سپپیشم “دکتر نادر بهاری” گلنده، توز اولماسین. ائله گلسین بله گدسین گرمیده هچ آج اولماسین. دکرت نادر بهاری ۱۰۰ فایز.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. خبر نگار گفت:

  به نظر بنده نیز اینبار رقابت بین چهره های جدید خواهد بود و آقایان میرزاده نصیری و اسماعیلی و موسوی محبوبیت خود را کاملا از دست داده اند و پیش بینی میشود در صورت عدم کسب صلاحیت مهندس نصیری قطعا پیروز میدان دکتر نادر بهاری خواهند بود و در صورت اخذ صلاحیت معادله بر هم خواهد خورد و اگر دکتر نادر بهاری از آقای نصیری حمایت کند یا بر عکس یکنفر از این دو عزیز میتوانند پیروز میدان باشند مضافا اینکه برابر اطلاعات واصله آقای دکتر بهاری در زمان اندک در شهر انگوت و حومه آن توانسته نظر اکثریت را جلب نماید و بیشتر طرفدارهای آقای ولی اسماعیلی به سمت ایشان خیز برداشته اند و همچنین در شهر گرمی و بخش مرکزی هم استقبال خوب و گرمی از ایشان شده است و در نشریات استان از جمله نشریه ندای مغان ، شمالغرب و اردبیل فردا از ایشان به عنوان رقیب سرسخت برای سایر کاندیداهای محترم شهرستان گرمی یاد شده است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   خبرنگار شما از کجا میدونی مهندس نصیری ردصلاحیت میشه،وازنادربهاری حمایت خواهد کرد،گنده تر از دهنت حرف میزنی،نکنه سخنگوی شورای نگهبانی تو،شخصیت مهندس نصیری بالاترازاینه که بره ازنادرخان شما حمایت کنه!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    با سلام و عرض ادب، مشخصه که از اتحاد مهندس ناصر نصیری و دکتر بهاری کاملا هراس دارید چون معادله شما ها را بهم میزنه در ضمن بله مهندس نصیری و دکتر بهاری هر دو دارای شخصیت والا و قابل احترام هستند و مطمئن باش بسته به شرایط یا دکتر از مهندس حمایت خواهد کرد و یا مهندس از دکتر .در ضمن کمی مودب باش و احساسی حرف نزن ، آقای خبرنگار تحلیل و نظر خود را فرموده و من نیز تا حدودی با گفته ایشان موافقم و احتمالا تک تک این کاندیدهای محترم یا رد صلاحیت میشن یا نمیشن و ایشان از احتمالات گفته .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حبیبی گفت:

     سلام
     آقا مهدی من آقای بهاری رو خیلی نمی شناسم برای همین نظری الان نمی تونم در موردش بدم ولی آقای میرزاده از نامزدهای صادق و متدین این شهرستان است و هیچ وعده نشدنی را برای رای جمع کردن نداده و نخواهد داد و یکی از افرادی است که کاملا با برنامه و منطقی آمده و به حول و قوه الهی پیروز خواهد شد. من از همه مردم فهیم شهرستان گرمی دعوت می کنم که آقای میرزاده رو بیشتر بشناسن و اگه امکانش هست با خودش رودرو حرف بزنن تا خیلی از ابهامات در مورد ایشان رفع گردد.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • سعید گفت:

    برادر ناشناس با سلام و احترام به نظر جنابعالی ، برادر من نیز جوان گرمی هستم و دانشجوی دکتر بهاری بودم و از طرفدارهای فدایی ایشان میباشم و همچنین به مهندس نصیری نیز احترام خاصی قائلم چون انسان با شخصیتی هستند و در دوره های قبل نیز از ایشان به همراه خانواده حمایت قاطع کردیم و امیدوارم این بزرگوار صلاحیت بگیرن و موفق باشن و انتقادی که نسبت به فرمایشات شما دارم اینه که مگه دکتر بهاری چه از لحاظ اخلاقی و توانمندی و مردمی بودن از سایرین بالاتر هم نباشه کمتر نیز نیست و ایشان نیز فرزند این خاک و بوم هستند و غریبه نیستند و چه کسی بهتر از دکتر بهاری ، کمی دقت کن و تحقیق کرده و نظر بدهید

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمی ایگیدی گفت:

    آقای بی نام اولا شما که اسم نداری پس وجود نداری در ثانی مهندس نصیری و دکتر بهاری هر دو امید و آرزوی ماست و برای ما فرقی نمیکنه که کدام یک از این دو عزیز را راهی مجلس کنیم و مطمئن باش با این دو عزیز مذاکره خواهد شد تا یکی از این دو بزرگوار راهی بهارستان بشوند و در کنار هم درمان درد گرمی باشند و مطمئن باش آقای میرزاده باید یکی از این دو امید گرمی را حمایت کند .

    Thumb up 0 Thumb down 0

 17. انصاف ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کاندیدجوان برای نسل جوان: جناب آقای دکتر نادر بهاری ۱۰۰ در ۱۰۰

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مهدی گفت:

  سید بزرگوار با تمام احترامی که به شماقایلم ،بهتره به نفع حاج بهاری بکشی کنار،منطقه ایشونو میخواند.به حرف مشاوران ناصالح گوش نده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ؟؟؟ گفت:

  مردم این بار آگاه شدند و بیدار و کاملا منطقی و به نفع منطقه شون تصمیم خواهند گرفت این شهر فرسوده واقعا به یه مدیر مدبر کار بلد و با سواد نیاز دارد گزینه مناسب دکتر بهاری هست . ما هم همه از دکتر بهاری حمایت خواهیم کرد تا از این بدبختی ها نجات پیداکنیم این اخرین شانس مردم منطقه هست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. اصغر گفت:

  همه مردم منطقه موران به مرحوم سید میرعزیز ارادت کامل دارن و اون دفعه هم اکثر مردم به خاطر جد میر عزیز به میرزاده رای دادن اینو هم میرزاده هم تموم مردم میدونن.بیایین دعا کنیم که هر کس واقعا شایستگی نماینده بودن و کار بلد و دلسوز منطقه هست اون موفق باشه حتی اگه میرزاده هم باشه.آمین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. محک گفت:

  نمیدونم چرا عده‌ای از اینکه استادمیرزاده میخواهند کاندید شوند به تته پته افتاده اند ایشان هم از نظر سیاست هم سخنوری، برنامه جامع ومشخص برای آبادانی وهم مقبولیت بالا در شهرستان وحتی استان نمونه هستند
  یا الله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ع گفت:

  وزنه بزرگ باپیروزی فرق اساسی دارد،این سیدبزرگواراگرنصف رای قبلی را بیاورد معجزه آفریده استاین دوره مردم گول«اگررای ندهی جدش تورا سیاه می کند» نخواهند خورد چراکه پدربزرگواراین معلم،دلسوز ودوست داشتنی وساده زیست بودندورحمت خدابراوباد.مطمئنم اگر زنده بودند،از پسرشان می خواستند مباداخودشو زیر لوای جدش برای ریاست دنیاقایم کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. علی گفت:

  سید بزرگوار قطعاوزنه بزرگ انتخابات خواهد بودیاالله…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. کمال گفت:

  مطمئن باشید کسی بهتر از موسوی برای شما نخواهد بود .هر چند که من اهل گرمی نیستم ولی تمامی این کاندیداها را از نزدیک میشناسم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نقطه گفت:

   کمال تو تو خیالات سیر میکنی فعلا مخت تعطیله هیسسسس ببند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   گرمی ایگیدی ،میرزاده نیاز به حمایت مردم دارد نه دیگران ، و اگر به کسی هم احترام می گذارد مثل همه ی ما بخاطر شخصیت انسانی اوست. و در ضمن آقای میرزاده با دیدی مثبت به دوستان خود از جمله آقای نصیری می نگرد. انها دوستانی هستند که ما مردم عادی ندانسته اظهار نظر می کنیم.حامی واقعی خداست. یدالله فوق ایدیهم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • یاشار گفت:

   حاج کمال با اراده خاصی که به موسوی دارم معتقدم جای آقای موسوی روی منبر مساجد است نه مجلس. ایشان مرد دین هستند نه سیاست و اقتصاد. چون با ساست و اقاصاد خود گرمی را به خاک سیاه نشانده و جزءچند نفر برای گرمی کاری نکرده است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • قوتازبئی گفت:

   ببینم داش کمال داروهاتو خوردی؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. ممد گفت:

  این هفته طرح استانی شدن انتخابات در صحن علنی مجلس به تصویب نهایی خواهد رسید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. هادی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  طرف صحبت من با اونایی هست که همش میگن فلانی در صحنه سیاسی بودن فلانی نبودن آقا اونی که بود چه گلی به سر منطقه کشید خواهشن برا مردم ….شعر ننویسید
  مردم از همه شما بهتر می فهمند .
  بعدشم انتخابات گرمی فقط بر روی ایل و طایفه بازی می چرخه و پس
  پس بقیه گفته ها و نوشته ها به درد ….. من می خوره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ازاد گفت:

   گل گفتی لایک داری مگه کسی که در صحنه سیاست بوده و سابقه نمایندگی داشته جز خیانت به منطقه کاری هم کرده!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. علی ک گفت:

  یاشاسین میرزاده نی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. یا امام رضا(ع) ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  از “روابط عمومی” هوشیار و عادل سایت و از “جناب آقای قاسمیان عزیز” به خاطر در ج اخبار ونظرات کاملا بیطرفانه ومستقل مردم شریف انگوت گرمی موران، بی نهایت سپاسگزاریم. حامیان مردمی دکتر نادر بهاری گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. ناشناس گفت:

  سلام به کلیه کسانی که نظر دادن باشناختی که از اقای میرزاده دارم نماینده شدن سیدمیرزاده به نفع مردم گرمی است انسان کاربلدی است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. بهرام گفت:

  درمحافل شنیده می شود طایفه بزرگ مددلو درصدد هستند ازمیان اهل طایفه خود یک نفر را برای شرکت در انتخابات دهم آماده کنند که به قطع ویقین از میان دشتی و وثوقی فقط یکی در انتخابات شرکت خواهند کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. شهرکلی گفت:

  بو سئچیمده هر کس اوز بیله جییندن رای ورسه بیلله نیر کی کیم دوزدن نوماینده دی
  آمما یازیغلار اولسون بو میللته کی بیرینه دده سینه گورا، بیرینه طایفاسنا گورا و … اوی وریر
  کاش بو قدر بیلیردوی کی بو شیرکت ایلیه نلر نیه ۴ ایلدن ۴ ایله گرمینه یادلارینا سالیلار اولمیا بهارستانین هوسین ایله ییبلر و یا کی میللته یادلارینا توشوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من کی اینانمیام بیری میللته خاطیر اوز ایشیندن وورا گله بورا
  بورداکی بیزه یانار نه آیریسی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. مهیار گفت:

  با سلام این سید هم رای بیاره برا برتدرزادههاش و فامیلاش کار میکنه هیچ کدام به نفع منطقه نمیان بلکه برا منفعت خود می آیند.این حرف یادتان باشد.رای قبلی رو مردم به سید بزرگوارآقا میرعزیز دادند نه میر حمایت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   آقا مهیار عزیز شاعر می گید از مهر پدر تو را چه حاصل. مردم به صداقت و شایستگی میرزاده رای دادند نه به پدر مرحومش. مگر قرار بود آن خدابیامرز برای مردم کار کند یا پسرش؟ ای کاش در افکارمان اندکی تامل کنیم. اگر عده ای به خاطر مقام دنیوی به گرمی خیانت نمی کردند میرزاده نماینده گرمی بود که ان شالله با همت مردم و جوانان و حتی شما عزیز میرزاده برگزیده خواهد شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 33. با وجدان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ما دنباله رو فردی لایق و با شرف و جسور و نترس هستیم تا بیماری های منطقه ما را درمان باشد و او کسی جز جناب آقای دکتر نادر بهاری گرمی نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرملی گفت:

   زنده باد دکتر نادر بهاری

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    مگه اینم میاد؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس GERMANY گفت:

     امیدوارم افراد نادان و بی سواد و جیره خور اجازه بدن فرد لایقی را به مجلس راهی کنیم نه اختلاس گران و حق مردم خوران.و در ضمن من نمیدانم نمایندگان پیشین با چه رویی دوباره برای فریب این ملت ستم دیده امده اند اگر قرار بود کاریانجام دهند تا به حال انجام داده بودن.ولی این بار مردم اگاه تر به صحنه خواهند اامد.مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسد ملت ما هم از نام موسوی و نصیری و میرزاده و اسماعیلی میترسند…

     Thumb up 0 Thumb down 0

 34. ناشناس گفت:

  زنده باد میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. ع س گفت:

  نمی دونم چرا راحت راهت شده/ضمن تشکر از نظر همه همشهریان اینو بگم زود قضاوت نکنیم هر کس برای اهدافی کاندید میشد یه عده برای برد ویه عده برای دیگران. وانچه خدا خواست همان میشود کاندید بیشت نفر هم باشه یه نفر نماینده میشود واگه زیاد بیاد از رای همه کم میشه واون کس موفق میشود رای ثابت و واز هر قشر رای داشته باشد. یه ماه مونده میگم کی نماینده هس . خدا همه رو سلامت کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. قنبرعلی گفت:

  به همه طرفداران آقای میرزاده عرض می کنم بجان خودشما،میرزاده برنده نخواهد شد.اما کلاغه میگه شاید شما زوربزنیدومثل گذشته با اعتقاد واحساسات مردم بازی کنند ومردم ……..)بالای ۹۰۰۰۰رای بیاورد.اما فضای منطقه نشان می دهد که این بارمردم گرمی فریب نخواهند خورد و باتیزبینی وهوشیاری درسی به حاجی میرزاده خواهند دادکه فراموش نشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • موران گفت:

   فعلا که جناب قنبر علی قلی مردم فریب حاجی شما را خورده اندو منطقه به این روز افتاده .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   قنبر علی شما به فکر وعده های دروغین برای فریب مردم باشید که توانستید با این کار رای بیاورید مردم فهیم گرمی دیگر مثل شما، ساده نیستند که بگویند گرمی پنج فرماندار خواهد داشت. مردم تیز بین شما را برای همیشه به شکار خواهند فرستاد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 37. اصغر ش گفت:

  ولی گفته باشم رای قبلی اش را محاله بیاره بلکه کمتر از اون رای قبلی اش میاره.از خدا میخوام اونی که واقعا به مردم دلسوزه ومیخواد به گرمی مغان خدمت کنه و نیت صادقی داره اون نماینده بشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. دانشجو گفت:

  به به آقای میرزاده، پارسال دوست امسال آشنا…
  کجا بودی این سه سال؟ حالا اومدی که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. جاوید گفت:

  بسیاری از مردم به جهت اینکه آقای میرزاده رای نمیاره به دیگر عزیزان رای دادند و در پایان رای گیری همه شکّه شدند که ای کاش به ایشان رای می دادند که اگه این اتفاق می افتاد میرزاده با رای بالای ۲۰۰۰۰ نماینده می شد !
  ولی این دوره انشا ءا… با رای بالای ۲۰۰۰۰ رای نماینده است این واقعیت است چه قبول کنید چه نکنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. معلم گفت:

  جناب آقای میرزاده؟یادت رفته دربین مردم قسم یاد کردی اگه این دوره نتونم رای بیارم قسم به روح جدم دوره بعد شرکت نمیکنم!پس چی شد؟آقای میرحمایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ازاد گفت:

   جناب معلم میرزاده گفته بود اگر مردم راضی باشند از نماینده فعلی نخواهم امد درصورت نارضایتی مردم و عملکرد ضعیف نماینده منتخب حتما وارد میدان خوام شد و نمیگذارم حق مردم ضایع شود و تاکید کرده بودند بر این مسئله ودر ثانی میرزاده چه بخواهد چه نخواهد مجبور هست وارد میدان شود بخاطر مسولیت سنگین مردم و ارای مردمی اش انتظار میرود از ایشان وظیفه اشان را ادا کنند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • حیثیت ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    چرا دروغ میگید. چرا فرافکنی میکنید. مردم رو چی فرض کردی؟ دقیقا گفتند که من به روح فلان که یک با در انتخابات حضور خواهم داشت. مرد و قولش. ازاین فرد برای مردم صادق گرمی، نماینده درنمی یاد. مردم آقای میرزاده را فراموش کرده اند. بی جهت دست و پا نزنید. رای ایشان کمتر از ۱۵۰۰ است. حالا می بینید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ق گفت:

    بگو نه بخاطر مردم بلکه تحت فشار اطارفیان که می گن مهر باند میرزاده به پیشانی آنها زده شده است وچاره ای جز شرکت نداردچه بخواهد وچه نخواهد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • معلم گفت:

   حالا توچرا ناراحتی آقا معلم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   خودم نشنیدم ولی از چند نفر شنیدم که این حرفو گفته.بهتره اینو خودش جواب بده.اینم بگم ۹۹ درصد رای ایشان بخاظر جد پدر بزرگوارش بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 41. اسرا گفت:

  راستی از صمد شکری خبری نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. سیروس گفت:

  همه میدانند رقابت بین استاد میرزاده و حاج ولی اسماعیلی خواهد بود هر دو بزرگوار شهره به اخلاق حسنه هستند انتظار رقابت سالم میرود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   صبرایله قارداش سیروس گوررسن نه خبر وار

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزادمرد مغان UNITED STATES گفت:

   سلام . سیروس برادر و برادر ناشناس به نظرات هردوی شما احترام قائلم ولی یه کم در نظرات برادر ناشناس ناانصافی وجود دارد که امیدوارم با تدبیر جدید ی که ولی اسماعیلی دارند بحث های قبلی تکرار نخواهد شد . بامید مغان آزاد و سرفراز و پررونق با کار و تلاش و تولید و ازدواج جوانان

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. ناشناس گفت:

  با امدن خداداد سیدی موسوی نصیری بهاریون قهرمانی میرزاده شکری وثوقی شاهی صفر جفر وغیره نتیجه معلومه داداش تبریک به تدبیرت حاج ولی اما صد حیف حاج ولی طرف داران تو اکثرا انتقامجوورانده شده هستند .دلسوز وعاشق موران

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   مثل اینکه آمدن افرادی که نام برده ای به مذاقت خوش نیامده چراکه مانع رسیدن جناب عالی به منافع شخصی وگروهی می شوند.چرا این حرف را به میرزاده نمی گی که گفتی دیگر درمنطقه پیدانخواهم شد وپرونده انتخابات را خواهم بست وبه جدش قسم خورد پس قسم اوچه شد.پس اگر منصف باشی می بینی که آقای میرزاده میخواهد وحدت منطقه را بهم بیند نه دیگران.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 44. مردم گفت:

  جل الخالق مگه معاون هم استعفامی خواهد توراخدامردم رافریب ندهید وحالوحساب نکنیداین مردم خیلی آگاه ترازاین هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. فداکار گفت:

  ظاهرا طرفداران نصیری هراسان شده اند چون رای مشترک اصلاح طلبان نصف خواهد شد طرفداران اسماعیلی از وجود ایشان خوشحالند و طرفداران موسوی هم ایشان را رقیب میداندد در هر صورت بدیهی است رای قبلی میرزاده شدیدا خواهد شکست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فدايي گفت:

   فداکارخودتوقول نزن گرمی راچه به اصلاح طلب یااصولگرامگه تهرانه اینجا مردم حزب وجناح نمی شناسند به دوست وآشنا رای می دهند حزب بازی درکل استان اردبیل جایگاهی نداردبعد هم میرزاده شماچهرسال پیش رفته حالا اومده این چهارسال کجابودندایشان این دفعه رای ندارند به انتخابات گذشته دلخوش نباشید رقابت اصلی این باربین نصیری واسماعیلی هستش

   Thumb up 0 Thumb down 0

 46. بیطرف اما واقع بین گفت:

  با ورود میرزاده به انتخابات راه برای کاندیداهای دیگر و جدید بسته شد به نظرم الکی پولشان را خرج نکنند میرزاده مهره خیلی قوی و جدی هست حتی از دوره گذشته هم قوی تر این یک واقعیت هست و بلاشک ارای بالای هفتاد درصدی را کسب خواهد نمود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. ناشناس گفت:

  چه زودچرا هراسانید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. ناشناس UNITED STATES گفت:

  میرحمایت خواهشاازاعتقادت مردم راوسیله ای برای تبلیغ قرارندهید ودیگر پوشیده ومرموز وکلی گویی وحرفهای ادبیاتی دانشین فریبنده نگویید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسن گفت:

   ناشناس عزیز معلوم نیست جیره خوار چه کسی هستی که اینگونه تهمت میزنی…این آقا هیچ استفاده ای نکرد…اتفاقا همه رای ۱۶ هزار ایشان لیاقت ایشان نشان می دهد…ایشان همیشه در جلسات خصوصی انتخابات گذشته متذکر می شدن که هر گز نامی از پدر ایشان نبرده شود…حتی در یک جلسه یکی از حضار پیشنهاد داد از شعار انتخاباتی” یا میر عریز جدی ” استفاده شود که آقای میرزاده بشدت مخالفت کردن و گفتن از ما که خیری به پدرمان نرسیده بزارید شری نرسد…عقیده ایشان این بود که اگر بنده نماینده شوم و نظرات مختلف مردم به هر دلیلی براورده نشود از پدرم سرخورده نشوند…ایشان فردی فوق‌العاده روشنفکر هستند و هر کسی نقدی به ایشان دارد اول یه دو جلسه ای با ایشان جلسه بگذارن و بعد هر جوری دوست مخالفت کنند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهیدی گفت:

    قرار نیست خودشان بگویند تبلیغ همین بود که هر کس رای ندهد خانه اش آتش میگیرد اما این دوره نمی شود با این احساسات بازی کرد چون همه دیدند انتخابات ربطی به سادات محترم و بزرگوار ندارد باید به کاردان رای داد. برای همین افت شدید در رای میرزاده قابل پیش بینی است

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ازاد گفت:

     شهیدی جان کاردان تر مدیر تر تجربه تر و مهمتر متخصص تر از استاد میرزاده مگر کسی هم وجود دارد ؟ واقعا جای تعجب دارد قدر چنین فردی را ندانیم

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • راوی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

      بله فقط وفقط جناب آقای دکتر نادر بهاری گرمی. مردم گرمی انگوت موران عاشق اوهستند. زنده باد “صداقت” پیروز باد “دکتر بهاری” در کشیده و با فقر و نداری بزرگ شده. دکتر جان به مو لا دوستت داریم.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 49. وبگرد گفت:

  سلام ،انتحابات رو ول کن؛لطفا لینگ آینه محترم رو به آدرس جدیداصلاح کن .سپاس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. ;hvakhs گفت:

  برابر قانون معاون مدیر کل احتیاجی به استعفا ندارد بهتر بود میگفتند برمیداشتند استعفا دادم . مثل نصیری ……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. mohsenmeto گفت:

  میرزاده این دفعه هر کاری کنن میبری راهت بیا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 111 گفت:

   نگران نباش!
   راهت میاد…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بيطرف گفت:

   اولاایشان توکل سخنرانیهایش درانتخابات گذشته گفته بود که من یکبارشرکت کرده ام ودیگرنخواهم آمد چه پیروزبشوم چه نشوم پس چطورشدزیرقولش زد وبازآمده است پس به گفته خودش عمل نکرده است واین یعنی عدم اعتمادمردم. دوما آقای میرزاده چهارساله رفته الان آمده ایشان نمی تواندرای بیاورد حتی نصف رای قبلی خویش راچونکه ایشان چهارساله رفته ودرمحافل اجتماعی اصلادیده نشده است ونصف رای قبلی ایشان هم رای نصیری بودکه نصفش به موسوی داده شدونصفش به ایشان سوما این دوره رقابت اصلی بین نصیری واسماعیلی است بخاطراینکه عملکرد ضعیف موسوی ویارانش موجب قوی شدن اسماعیلی ومحبوبیت ایشان بین مردم شده وازاقبال بالای برخورداراست ونصیری هم که بخاطرردصلاحیتش درانتخابات گذشته طرفداران زیادی پیداکرده است وازجهتی هم نباید محبوبیت بالای نصیری رابین مردم انکارکردکه این خودش یرای نصیری یک امتیازهست که رای بالای دارد.
   این یک نظرشخصی هست که نتیجه می گیریم احتمال می دهم سید بزرگواراین دفعه ازشانس پایینی برخوردارهست جهت نماینده شدن..

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • یوگا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    اولشو خوب اومدی ولی نصیری هرگز. رای ارزان مردم ایندوره گران فروخته نخواهدشد. صلاحیت ندارد و مثل گذشته نمی تواندماراچشم انتظارگذاشته وباموسوی تبانی کند. ما دیگه فهمیدیم که چه کنیم: چهره جدی، کاردان و صادق نه دروغگو و مکار. بسه دیگه بگذارید در نداری خود راحت باشیم و توراخدا به خاطر آینده بچه های گرمی ماراتازمان انتخابات به حال خودرهاکنید.ایندفعه خودمان هستیم وبا حضور حداکثری اصلح راانتخاتب می کنیم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • هادی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    اونایی که در صحنه سیاسی بودن چه گلی به سر منطقه کشیدن خواهشن برا مردم ….شعر ننویسید
    مردم از همه شما بهتر می فهمند .
    بعدشم انتخابات گرمی فقط بر روی ایل و طایفه بازی می چرخه و پس
    پس بقیه گفته ها و نوشته ها به درد ….. من می خوره

    Thumb up 0 Thumb down 0

 52. فاتح FINLAND گفت:

  در صورت رد صلاحیت نصیری که قریب به یقین است رقابت بین میرزاده موسوی و اسماعیلی است البته موضع گیری دوره قبل نصیری و حمایت ایشان از موسوی و از طرفی ضعف عملکرد موسوی این دوره نصیری را به مهره منفعل که نمی شود به ایشان اعتماد کرد تبدیل خواهد کرد التهایه با توجه به احتمال جایگرینی اسماعیلی بجای موسوی در طیف اصولگرا ها به دلیل موقعیت و فعالیت شدید اسماعیلی تحلیل اولیه رقابت تنکاتنک اسماعیلی و استاد میرزاده قابل پیش بینی است گرچه فاکتورهای دیگری هم وجود دارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   احتمال رد صلاحیت ایشان خیلی کم است

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    من به شما اطمینان می دهم سید میر حمایت میرزاده فردی جامعه شناس ودلسوز برای شهر گرمی میباشد.وفقط برای خدمت به شهرما امده است وبا برنامهای دقیق پا به عرصه انتخابات گذاشته است همه باهم یک صدا میرزاده نماینده لایق کاردان وخوش اخلاق بااین هرچه ازاین بزرگوار بگویم کم است

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • germi گفت:

   در پاسخ نه میرزاده و نه اسماعیلی و موسوی چون ما جوانان گرمی کمپین حمایت از دکتر بهاری و مهندس نصیری را ، راه انداختیم و قطعا یکی از این دو بزرگوار را راهی مجلس خواهیم کرد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 53. حسن گفت:

  حضور ایشان را در انتخابات خوش آمد می گویم…امیدوارم موفق باشند….با تو میشود دل به دریا زد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. تقی زاده گفت:

  باارزوی موفقیت بابت اهداف وبرنامه های خوبی که دارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. فرهنگی گفت:

  آمدن آقای میرزاده رابه فال نیک میگیریم اما اگه آقایان بهاری وسیدی بشینند که همه چیز روبه راهه .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   درجواب آقای فرهنگی عزیز باید عرض شود.هیچ کس نمی تواند نتیجه انتخابات را پیش بینی کند وهرکسی که درخود توانائی شرکت می بیند وارد عرصه می شودوباید به فال نیک گرفت،متاسفانه بدبختی مردم از آنجا شروع می شود که از موسوی ومیرزاده واسماعیلی ونصیری بتی ساخته اند ومنطقه را به آشوب می کشند.اینها باید بجای عوام فریبی وتوسل به برخی ترفندهای ناشایست انتخاباتی چون هرکدام درمسئولیت بوده اند یک بیلان کار به مردم بدهند ورای بیارند.من یقین دارم نتیجه انتخابات به نفع میرزاده نیست اما چه باید کرد که اطرافیانش وی را تحریک می کنند فکر می کنم او قربانی سماجت بی جای اطرافیان تشنه قدرت خواهد شد.۱۶۰۰۰رای مال اونبود واین را اسفند خواهیم دید.ضمناً بهاری وسیدی چه چسزی از آقای ممیرزاده کم دارند.بزارید همه فکر خویش را عرضه کنند تا مردم انتخاب نمایند.پس همه عزیزان فرزندان این مرزوبوم است ونباید دست کم گرفت.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • فرهنگی گفت:

    در جواب همشهری :برادر عزیز اونهای که کفتم تازه به دوران رسیده اند شاید بگید که میرزاده هم انتخابات گذشته همینطور بود ولی خذمت شما عرض شود ۵۰در صد رای اقای میرزاده اعتقاد به خانواده سید جلیل القدربودنش بود اونکه کم نشده بلکه اضافه هم خواهد شدبه قول شما در اسفند خواهیم دید به خداطرفدار ایشان نیستم شاید این دوره به ایشان رای بدم حقیقت تلخ است

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • همشهری گفت:

     در جواب فرهنگی : نقطه مصیبت و تاسف بار همینجاست که مرددم از ترس جد ایشان به او رای دادند و خودت هم گفتی که ۵۰ درصد مردم بخاطر اعتقاد به خانواده سید میرزاده رای دادند این یعنی بازی با احساسات مردم…

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ازاد گفت:

      همشهری محترم اصلا فرض کن فرزند سید بزرگوار این چه ربطی دارد به عرضه و توان و مدیریت و لیاقت و شان و شخصیت ایشان برادر فرزند هرکس که باشد مهم این هست که از سایر کاندیداها از توان بالایی برخوردار هست با بچه که حرف نمیزنی یکم منطقی فکر کن نمایندگان سابق چه گلی به سرتان زدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • گرمیلی گفت:

      نمی دانم چرا برخی از مردم دچار بدبختی فکری شده اند چهار سال قبل هر تهمتی که توانستند به میرزاده زدند که از جدش و پدرش و سیدی اش استفاده می کند آخه بدبختها چرا از خدا نمی ترسید چرا قیامت را به خاطر مدیریت دو روزه فراموش کرده اید چرا گرمی را عقب مانده کرده اید میرزاده به خاطر لیاقت خودش رای آورد نه پدر مرحومش که خدا اموات همه ما و شما را قرین رحمت الهی کند.او لایق بود و است

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهروند گفت:

    سیدی رای ندارد بخصوص با برخی اطرافیان خود که جز تهمت و افترا به دیگران کاری ندارند. ای کاش سیدی به خود بیاید. و فریب پول شلی و هلوهایش را نخورد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • شرف ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   دکتربهاری ایستاده وبا ایمان و شجاعت خودو به یاری مردم انگوت گرمی موران، آنانکه سالیان سال به این خطه ظلم کرده اند راخواهدنشاند. شما بشینید و ایستادگی و دلاوری حماسه سازان این دوره را بنگرید با مدیریت تحول آفرین جناب آقای دکتر نادر بهاری.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 56. صادق FINLAND گفت:

  رقابت میرزاده با ولی اسماعیلی قطعی است. بقیه سیاهی لشگرند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. مهندس گفت:

  انشالله که موفق باشن
  با وضعیت سیاسی حاکم و بحران مدیریتی منطقه وجود چنین شخصیتی مستقل از باند ، قوم گرایی و … واقعا لازمه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. علوی FINLAND گفت:

  میرزاده در این سه سال هیچ ارتباطی با حلقه ی اول خود نداشته چطوری محدد میخواهد بیایید من یکی طرفدار ایشان نمی دانم ضمننا با سکونت ماشااله کریمی در اردبیل . میکاییل محمدی در اردبیل و بردر میرزاده در تبریز کار برای ایشان سخت است ضمن اینکه سیدی هم رای ایشان را نصف خواهد کرد که با هدایت مستقیم اسماعیلی وارد صحنه شده است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • انگوتی گفت:

   آقای علوی مگر قرار است مردم به کریمی، محمدی و برادر میرزاده رای بدهند که شما مثنوی می سازید مردم حامی میرزاده هستند و بس>

   Thumb up 0 Thumb down 0

 59. شمیل بی FINLAND گفت:

  با آمدن میرزاده که قطعا رای دوره ی قبل را نخواهد داشت و فعالیت شدید دکتر سیدی دکتر بهاری و نصیری و موسوی و ملا وثوقی کفه ترازو مجدد به سمت ولی اسماعیلی سنگین شد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • تکذیبیه دفتر شمیل یئ گفت:

   اینجانب شمیل بئ نفرت و انزجار خود را از سرقت ادبی(نام شمیل بئ)اعلام میدارم،در صورت تکرار این فرایند زشت مراتب به مقامات عالی گزارش داده خواهد شد. اوغول بالا نیه یانیسان؟ سو گتیریم؟گلن دفه برخورد فیزیکی اولار!در ضمن ولی نی ییلر آپاردی!
   یاشاسین سیدی،سیدی،سیدی،سیدی،سیدی ……………….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    با سلام من از همه کاندیدا ها شناخت کاملی دارم اما از مردم فهیم انتظار دارم عقاید خود را با مبلغی ناچیز نفروشند و آن کاندیدایی که با پول وارد صحن شود به جیب خودش فکر خواهد کردو نماینده ای را انتخاب کنند که صادقانه وارد میدان شده

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید