میرزاده: رسانه ها در راستای منافع شهری گام بردارند

m2

آزادلو : معاون مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛ اقدامات آزادلو را در توسعه و عمران منطقه مؤثر دانست.

میرحمایت میرزاده در گفتگو با آزادلو با اظهار خوشحالی از وجود رسانه های فعال شهرستان ، گفت : آزادلو به خوبی توانسته جایگاه رسانه ای خود را در منطقه حفظ و به تثبیت برساند.
وی ضمن تبریک دومین سالگرد تأسیس پایگاه خبری آزادلو ، همت جمعی اهالی قلم برای آبادانی منطقه را خواستار شد.
وی با اشاره به نیاز شهرستان گرمی به رسانه های فعال ، تأکید کرد : رسانه ها با قدرت و جدیت تمام در راستای منافع شهری گام بردارند.
میرزاده تفرقه و اختلاف یکی از دلایل عقب ماندگی منطقه عنوان کرد و افزود : انتظار می رود از انتشار هر مطلبی که باعث تفرقه در منطقه می شود ، خودداری شود.

** خاطر نشان می سازد میرحمایت میرزاده در انتخابات مجلس شورای اسلامی دور نهم شهرستان گرمی با ۱۶۱۴۴ رأی و با اختلاف کمتر از ۲ هزار رأی از نفر منتخب، توانست جایگاه دومین کاندید از لحاظ اکثریت آراء را به خود اختصاص داد. وی هم اکنون در سمت معاون مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی فعالیت داشته و همچنان یکی از چهره های فعال سیاسی و اجتماعی منطقه است.

نظر شما چیست؟

۶۰ نظر

 1. مرد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  من به ایمان، شرف ، صداقت، توانایی و مردمی بودن دکتر بهاری رای می دهم. پول و مقام مهم نیست، گرمی تشنه مدیر کارا و اثربخشی چون ایشان است. حامیان سرسخت دکتر نادر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. بی غرض گفت:

  باتشکر از صاحب نظران عزیز وگرامی عرض میشود،ازنحوه درج مطالب درمورد آقای میرزاده معلوم میشودوبسایت آزادقصد تبلیغ ایشان را دارندمانعی هم نیست.دوم اینکه هم میرزاده وهم موسوی و حاج ولی جز افزودن به باندبازیهای سیاسی ودامن زدن به قومیت گرائی واخلافات کاری نمیتوانند انجام دهند.سوم اینکه دیگر وقت آن گذشت که مردم به چشم بت به اینها نگاه کنند،بلکه دلیرمردانی دراین شهرهستند که بامردم درآتش تبعیض وفقر ومحرومیت سوخته وبامشکلات دست وپنجه نرم میکنند وبه میدان خواهند آمد وانشاءا…رای هم می آورند.چراکه مردم این بارتصمیم گرفته اند فریب ظاهر افراد ولقب وکنیه سیاست بازان دغل باز را نخواهند خورد واحتمالً هرسه بزرگوار راتردخواهند کرد.چهارم اینکه من به ضرس قاطع می گویم آقای میرزاده رای نخواهد آورد وبهتراست فریب سخنان چند نفر که معلوم نیست چه نیتی دارند نخورد.ومردم منطقه را دوباره ۴سال بدبخت وسرخورده نکند.ومخلص کلام مردم دایه بهتر از مادر را نمیخواهند.عاقل آن است که اندیش کند پایان را.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی گفت:

  افتخار اذربایجان میر حمایت میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. عا شق ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کبوتر با کبوتر باز با باز…….. گرمی رقابت بین اسماعیلی و موسوی هست. میر حمایت میرزاده داداش اونا سیاست شون خیلی از شما قوی هست……. اونا تو گرمی ریشه باز کردن……… اونا بدران ساست هستن……. نمیتونی اونا رو شکست بدی…………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حساب گفت:

   عاشق چرا لرزه به جونت افتاده مگه چه منفعتی بردی از حاج ولی یا موسوی جز بد قولی و ناکارامدی انها غیر از این نیست این دوره ریشه میرزاده خیلی قوی تر و محکم تر از همه این عزیزان هست زیرا حرف حساب با حرف بیحساب زمین تا اسمان فرق دارد………یکم حرف حساب یاد بگیر

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • مورانلو واقعی گفت:

   یاشاسین میرحمایت میرزاده فرزند گرمی موران انگوت افتخار اذربایجان وکوره بشه چشم بدخواهان گرمی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. امیری گفت:

  جناب محترم ادم کدومی ؟موسوی و حاج ولی و نصیری هرکی میخواد بیاد این مهم نیست مهم تصمیم مردمه یادت رفته شانزده هزار رای مطمین باش میرزاده ایندفه بیست و هشت هزار رای میاره. درضمن میرزاده و برنامه ها و اهدافش را همه میدانند و شناخته اند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. گرمیلی گفت:

  میرزاده نه نه نه……………………………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ا52 گفت:

   میرزاده جون میخای با چه کسایی در بیفتی؟ موسوی یااسماعیلی؟
   یه چیزی بگم بهت بر نخوره سید بزرگوار تو نمیتونی با این سیاستمداران کار کشته مقابله کنی در مقبل سیاست حفاظتی و پیچیده موسوی و سیاست دقیق و حساب شده حاج ولی نمیتونی دووم بیاری . دفعه قبل این دو سیاست مدار نمیدونستن که اینقد رای میاری و الا مثل این دفعه رو شما برنامه ریزی میکردنو از من میشنوی نیا انتخابات چون نصیری هم ممکنه بیاد اونوقت یه ۲۰۰ میلیون دیگه خرج میکنی و میری تبریز

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    آقای ۵۲۱ میرزاده مرد میادین سخت است. راست میگویی سیاست شاید متعلق به مردان دروغ باشد. اگر میرزاده هم مثل برخی ها در دور قبل برای گرمی پنج فرماندار انتخاب کرده بود حالا در مجلس بود. او فدای صداقت و پاکی خودش شد نه مردان سیاست دروغین شما.پیروزی این دور متعلق به میرزاده است ان شاالله.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 7. یاشار گفت:

  فقط میرحمایت میرزاده یکلام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. hi-ga گفت:

  بنده کاری ندارم به کاردیگران ولی ضربه ای که اینگونه موارد به پیکره انسان وارد میسازدضربه ای غیر قابل تحمل وآتش زا هست چون ادم واقعا می سوزد
  در ریاست جمهوری به آقایان رفسنجانی به خاطر روحانی بودنش به آقای موسوی نخست وزیر بودنش وبه آقای روحانی به خاطر روحانی بودنش ودرطی شرکت آقای میر قسمت موسوی به خاطر روحانی بودنش رای دادم در دوره قبل حاج ولی واحمدی به هر جا می رفتم می گفتند با ید فامیلتان را عوض کنی چون انقدر بد نام شده بودیم که گویا گناهکار شده بودیم حال آقای موسوی دودوره هست که نماینده مجلسه ودرمیان عامه مردم چنین به نظر میرسد که ما حرف اولو می زنیم درصورتی که چاپلوسان طوری احاطه کردند که به تازگی خواستار استعفای بنده از سمت خودم شدند کسانی که الان درکرسی فرمانداری ابراز خودنمایی می کنند زمانی بود شبانه رخت سفر را می بستند وفامیلان ما بودند که درمقابل حرکات زننده بعضی دیوانه صفتان که فرمانداری را سنگ باران میکردندایستادگی میکردند که نکنه موجب شاهد صحنه بد شهرمان باشیم پس دریابید که چه ها کشیدیم پس با آرامش خاطر یک رای مخفی بدهید همه اینگونه افراد امتحان داده اند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. عباس گفت:

  اگه در ۲سال باقیمانده به انتخابات گرمی موند اونوقت دعوا کنین عزیزان فعلا که با عملکرد قبیله ای آقایان همه کوچ میکنن در ضمن احتمالا انتخابات آینده مجلس استانی برگزار میشود پس زیاد به محل زندگی افراد گیر ندهید بلکه ملی فکر کنید یاشاسین میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. موران لو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای میرزاده چهار سال هست طرفدار هات رو گذاشتی گرمی رفتی تبریز برادرن هم اسباب کشی کرد رفت……… علت اینکه مردم گرمی به شما رای بدن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ورانلو گفت:

   متشکرم‏ ‏عزیزم‏ ‏که‏ ‏حقیقت‏ ‏رو‏ ‏‏ ‏‏ نوشتی

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • موران لوی واقعی گفت:

    مورانلو که صددرصد نیستی دروغگویی علتش عزیزم بدختی افرادی مثل شماهاست که چشم ندارید بدختی خودتان را ببینید. یاشاسین میرحمایت میرزاده اذربایجان افتخاری

    Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ممد گفت:

  یاشاسین میرزاده
  اگه کاندید میشد گرمی الان جای توریستی بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. بی طرف گفت:

  میرزاده مثل اکبر محمدی کلاسر میشه رایش……….. اون دفعه سه کاندید بود رای اورد این دفعه چی؟!!!!!! اون دفعه از ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. شهرکلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بورداکی نظرلره باخاندا بیلینیر کی نیه گرمی دالا قالی!
  چون هر کس اوز منافعین آختاری
  آمما بیر سوالیم وار آقای میرزاده دن
  بوندا شک یوخ کی سیز عادل آدامسیز آمما من او عدالتدن گورمه میشم و بونادا جوابیم وار
  ۱- سیز آموزش و پرورش اوستاندا اولاندا یادوزدا گرمیدن نئچه نفره پرونده جورلادوز کی تا …
  ۲- تهراندا قالیبافین انتیخاباتی برنامه سینده کی سیزده دانیشدیز نیه اولده دئدیز شرمنده…(….)
  ۳- یئنه ده او مجلس انتخاباتی قالیبافا قییدیرم سیز اوردا ۱۵ دیقیا تکین دانیشدیز آمما او قدر کی تبریزدن دئدیز هئچ بی کلمه ده گرمیدن دئمدیز! بیز دئمیروی گرمی تبریزدن بیردی آمما سیز اگر دوز چوری بیلسز بوردان سیزه ۱۶ مین نفر رای ورمیشدی حداقل اونلارا احترام قوییدیز و بی سری گرمینین آدین گتیریدیز کی اگر سیزین نماینده رای گتیرسه یادیندا قالا کی فلان نفر کی منه ایشله دی او شهرلیدی
  آقای میرزاده بونلاره جواب ورین سونرا مجلیسه فیکیرلشین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. گرمیلی گفت:

  در جواب گرمی اوشاقی/ واقعا در غار زندگی میکنی حاج ولی هیچ سمتی ندارد به نظر شما مشاور وزیر /مدیر کل بازرسی مدیران / مشاور اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در سطح ملی پس چه میباشد. بنده خدا حاج ولی ۶ معاون در سطح معاون مدیر کل دارد تازه میرزاده معاون مدیر کل در تبریز شدهاست این کجا و آن کجا.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. گرمی اوشاقی گفت:

  از مرحله پرتی همتی اگر اینجوریست چرا میرزاده تو همین دولت دارای پست میباشد یا خود حاج ولی اصولگرا نصیری که از روحانی حمایت کرد چرا دارای هیچ پستی نمی باشد ولی خیالات برنداره اقای میرزاده ایندوره بالای ۲۵ هزار رای داره و اینو من نمیگم مردم گرمی میگن .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. همتی گفت:

  از سر صداقت میگویم آقای میرزاده قطعا از دوره قبل رای خیلی پایین می آوری خودت را خراب نکن با نگرش جدید دولت و حمایت شما از قالیباف انتخاب شما ظلم به گرمی است . ضمن اینکه هیچ نفوذی در کابینه نداری پس راه درست را انتخاب کن برادر میرزاده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. طرفدار گفت:

  ما همه طرفداران اقای میرحمایت میرزاده انتظار داریم از ایشان بخاطر منطقه و مردمش صحنه را خالی نزارند و با تمام قوت در انتخابات اتی حضور داشته باشند بلکه این وظیفه ایشان هست و باید در این مورد احساس مسولیت کنند ما به اینده اباد گرمی امیدواریم و این فقط با استاد میرزاده و اهداف بزرگش برای گرمی ممکن خواهد بود نمایندگان سابق ازمون پس داده اند تو وظیفه شان کم اوردند و احساس مسولیت نداشتند در قبال مردم و منطقه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. میخوش گفت:

  اتفاقا راه برای میرزاده کاملا هموار شده و مردم با حمایت از سید حمایت میرزاده نشان میدهند به همه کسانی که منفعت خود را ترجیح داده و خیانت میکنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. راستگو گفت:

  گفته بودی یک رای کم بیارم انتخابات دیگه نمیام! خدمتگذار زیاد هست شما بهتره تبریز بمانی خدمت کنی!!!!!!!!!!!! مطمعن باش صد مرتبه هم بیای تو گرمی رای نمیاری حالا بیا این دفعه هم بگو یک رای کم بیارم نمیام این دفعه مردم با رایشان جوابتان را میدن بسم الله

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • غلام گفت:

   میرحمایت میرزاده چاره ای جز به میدان امدن ندارد برادر راستگو همه مردم و همه طرفداران خواستار شرکت وی در انتخابات اتی هستند از جمله خود بنده واین یعنی مساوی است با پیروزی وی در انتخابات اتی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. فعال سیاسی گفت:

  نمایدگی برای میرزاده و سیدی یک کابوس و رویا خواهد بود همیشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. کاپیتان گفت:

  اولا چه کسی اهل گرمی باشه یا اهل هرجای ایران هدفش خدمت به مردم باشه مردم ابشان را انتخاب میکنند.با توجه به عملکرد بسیار بسیار ضعیف آقای موسوی از حالا یکی از بازنده های اصلی مشخص شده.آقای دکتر سیدی هم اهل خدمت است و هم تحصیل کرده ولی ایندفعه شانس پیرووزی ندازره رقابت میمونه بین اقای نصیری از یک طرف و آقای اسماعیلی و میرزاده از طرف دیگر پس یکی از طرفهای امبازرزات انتخابی آقای نصیری است که با چند نفر مبارزه میکنه. واز بین این سه نفر آنکس برنده است که رای اکثریت بخش مرکزی گرمی را کسب کنه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. رويا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  namayandegi bara mirzadeh fagat hamishe roya mimanad

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. براتی گفت:

  از استاد میرزاده میخواهیم اجازه بدهد با توجه به کهولت سن میدان به جوانان مثل ذکتر سیدی داده شوداز قصد خدمت است ایشان میتوانند ضمنا دکتر سیدی توانایی رقابت با ولی اسماعیلی را دارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. student گفت:

  tabriz khosh migzare

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. صمدیان گفت:

  اقای یاسر گذشت استفاده از احساسات مقدس و پاک مردم یکبار مردم را میشود فریب داد ولی اینجا گرمی و شهر سیاسی است مطمن باشید در دوره بعد مردم نه بزرگ به میرزاده خواهند گفت مخصوصا با اسباب کشی برادر وی به تبریز پیشنهاد میشود در تبریز کاندیدا شوند در دروه بعد حاج موسوی همچنان پیشتاز بوده و رقیب جدی هم ولی اسماعیلی است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یاسر گفت:

   اولا برادر ایشان ساکن گرمی هستند و ماندگار صددرصد این از این دوما میرزاده کسی نیست که با احساسات مردم بازی کند حداقل بخاطر ابرویش اینم از این سوما شما لازم نیست بجای مردم و میرزاده تعین تکلیف کنید کسانی مثل شما بخاطر منفعت طلبی و سود خود مایعه عقب ماندگی گرمی هستند چهارما میدانید اگر میرزاده نماینده شود دست همه کسانی که از منابع دولتی و حق و حقوق مردمی بهره بردند و سو استفاده کردند رو و قطع خواهد کرد .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   پیشتاز بودن یا نبودن کسی در دوره بعد نمایندگی وابسته به عملکرد و خدمت به شهرستان است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ازاد گفت:

  بنده از طرفداران حاج ولی بودم ولی در صورت شرکت جناب اقای میرزاده به ایشان رای میدهم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. علیزاده GERMANY گفت:

  اقای جوان عزیز من شاهدم جناب اقای میرزاده گفتند شرکت نمیکنم اماااااااااااااینو هم تاکید کردنددر صورت عملکرد ضعیف نماینده و ناراضی بودن مردم قطعادر صحنه انتخابات دور بعد حاضر خواهم بود. متشکرم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • STUDENT ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   az khodet harf nayar gofte bud gatan sherkat nmikonam khodeti

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • علیزاده گفت:

    اگر تو سخنرانیش بودی میفهمیدی کی راست میگه جالبه به صریح هم گفتند در صورت نارضایتی مردم از نماینده برای دفاع از مردم و منطقه قطعا دوره بعد حاضر خواهم بود همه جا هم اینو تاکید کردند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 28. جوان گرمی گفت:

  گفته بودی یک رای کم بیاری شرکت نمیکنی باز چی شد …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. جوان گرمی گفت:

  میشه از کارهایی که برا گرمی و اهل گرمی تا حالا کردین بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا شما تبریز زندگی میکنید بعد گرمی کاندید میشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   مگه حاج ولی تهران یا اردبیل زندگی نمی کرد چی شد اومد نماینده گرمی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   جوان گرمی شما که مخالف میرزاده هستی بگو ببینم نماینده قانونی شما در این چهار سال چه گلی به سر گرمی زد.جز عقب ماندگی شهر و مهاجرت بی رویه. عشق مردم فقط میرزاده آنهم فقط به خاطر عملکرد خوب او نه پدرش که شما می گویید. یاالله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. فرهنگی گفت:

  من طرفداراستاد بودم ولی با وجود دکتر سیدی شانسی برای ایشان نمی بینم ناچارم با ولی اسماعیلی معامله کنم چون نمی خواهم آینده سیاسی ام خراب شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   متاسفم برات جناب فرهنگی خودخواه،امثال شما منفعت طلبانه که گرمی را به خاک سیاه نشانده فاز خدا بترس حق این مرد م مظلوم را بیش از این پایمال نکن!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • دلیر گفت:

   تو که مشخصه فرهنگی نیستی اقای فرهنگی متاسفم به شعور سیاسیت اینم بازیه جدیه در اوردین…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • :D گفت:

   خوب جناب اقای اینده سیاسی!! فقط مواظب باش ندزدنت مملکت بی ریس جمهور میمونه! به حاج ولی جون اینده سیاسی تم سلام برسون:D

   Thumb up 0 Thumb down 0

 31. یاسر GERMANY گفت:

  اقای میرزاده ما همه منتظر قدم پرخیر و برکت شما هستیم و با تمام توان در انتخابات پشتتان ایستاده ایم به امید فردایی اباد برای گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دوستار گرمی گفت:

   اقا یاسر کدوم قدم پربرکت مگه اقای میرزاده ها کاری واسه گرمی انجام داده اندجز اینکه دردوران خودشون واسه جوانهای بااستعداد گرمی پرونده سازی می کردند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 32. حسن گفت:

  میرزاده واقعا مردی مدبر و روشنفکر است….حیف که خیلی دیر با ایشان آشنا شدم….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. قادر گفت:

  یاشاسین گرمی و گرمیلی لر یاشاسین میر حمایت میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مونا گفت:

   عزیزانم کار… اگر نصیری صلاحیت گرفت با رای ۲۷هزار برنده میدان است زیاد به این درواندر نزنید چونکه مردم ایشان را دوست دارند درضمن من طرفدارش نیستم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    مونا خانومتو با این نظرات تو، گرمی بهتر از این نمی شه.همه در حال مهاجرت هستند. نصیری هم مهره سوخته اصلاحات است. دولت تدبیر نیروی معتدل می خواهد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید