میرقسمت موسوی رئیس مجمع نمایندگان اردبیل شد

n1066303-1962850

آزادلو : نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: میرقسمت موسوی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل شد.

کمال‌الدین پیرموذن امروز اظهار داشت: در جلسه‌ای که امروز با حضور همه اعضای مجمع نمایندگان استان اردبیل برگزار شد با قدردانی از زحمات مصطفی افضلی‌فرد رئیس مجمع و جلیل جعفری بنه خلخال دبیر و سخنگوی مجمع در این دوره جدید حجت‌الاسلام میرقسمت موسوی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل انتخاب شد.

وی گفت‌: بنده نیز به عنوان نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس به عنوان دبیر و سخنگو انتخاب شدم تا در مدت هفت ماه در این مسئولیت در خدمت هم استانی‌ها باشم.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در دوره جدید تلاش خواهیم کرد تا کار مجمع با همدلی و همراهی بیشتر دنبال شود و در پیگیری امور بتوانیم اقدامات مناسب را انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پیرموذن در مورد نحوه انتخاب رئیس و دبیر مجمع اذعان داشت: برخلاف دوره‌های گذشته امروز با توافق اعضای مجمع نمایندگان استان اردبیل انجام شد و با رضایت کامل این انتخاب صورت گرفت.

نظر شما چیست؟

۵۶ نظر

 1. امیر گفت:

  درود بـــر موســــــوی اصـــل

  پیرو رهبر…….دردآشنای مغان…….چهره ملی

  از مردم……..بامردم………برای مردم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. لیلا گفت:

  مامعلمیم و از نمایندگان انتظار دفاع از حقوقمان را داریمکاری که تا به حال نکرده اند ، کارهای جانبی را رها کنید معلم وضعش بسیار خراب است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  در جواب موران+جوان=که یک نفر هستش
  در مورد ریس شدن اقای موسوی.اگر کامنتهای پایین رو میخوندی این جملات را نمی نوشتی که اشاره شده که ریاست مجمع دوره ای میباشد البته جای تعجب نداره تو این ۲سال نمایندگی ایشون تنها خبری که از ایشون شنیدیم همین بوده است و در خصوص اینکه با هر دولتی جور هست میتونین مثال بزنین ایشون در این رابطه چیکار کردن کدام وزیر را اوردن گرمی کجا مساحبشون را با یک مقام دولتی دیدیم اصلا کسی از دولتیها ایشون را میشناسن ایشون …اگه نمونه دارین عینا ذکر کنین.
  ازتون خواهش میکنم نقاب تعصب را بردارین و به دور ورتون خوب نگاه کنین و توانایهای اقای دکتر شکری را با ایشون مقایسه کنین و ببینین اقای دکتر چن نفر را استخدام کردن و اگه نماینده بودن چه کارهای که برا جوانهای شهرمون انجام میدادن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. موران ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  واقعاًآقای موسوی یک چهره ملی است وقابل مقایسه بادیگرکاندیدای احتمالی نیست وباسیاستهای خودباهردولتی جوراست وتوان و شخصیت ووجهه خودبرای شهرستان ارزانی کرده است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. جوان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  رئیس مجمع شدن کار آسانی نیست،بلاخره وجهه میخواهد،بقیه نمایندگان ختماًاین لیاقت رادرموسوی میبینندوانتخاب کرده اند،ما هم بایدبه این انتخاب افتخاربکنیم وقطعاًبرای شهرمامفیدخواهدبود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ع.. ق.. گفت:

  اقای قبادی کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی. برادر اشتغالزایی نفوذ سیاسی در کابینه میخواهد شکری کدام نفوذ را دارد من یکی از فامیل های ایشان بوده و فوق لیسانس دارم سه سال است امروز و فردا میکنند . آخر فهمیدم همه ی وعده ها دروغ است پس بفکر کسی در حد و انداره نماینده باشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. جعفری از اردبیل گفت:

  آیا شما می ترسید که کفشتان گم شود بغلتان گذاشته اید
  شما را بخدا کارتان را در قانونگذاری درست انجام دهید نیازی به پلکیدن بی مورد و دردسرساز شما در اینجا ها نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. قبادی UNITED STATES گفت:

  بنده یکی از هزاران جوان تحصیل کرده شهر گرمی هستم که از صدقه سر همین نمایندگان بی کفایت ۳دوره اخیر بالجبار خانه نشین شدیم.و فقط امیدمون به امدن شخصی هست که فکری برا جوانها بکند نه اینکه به فکر باند خودش و منافع اطرافیانش باشه همه ما میدونیم این کار از دست کسی جز حاج صمد شکری بر نمیاد پس ایندفعه به فکر ما باشین و بجز تبلیغ حاج اقا حرفی نزنید بابا دیگه پیر شدیم هیچ کس به فکر ما نیست .لاقل بزارین کسی بیاد که درد جوانهارو میفهمه .فقط فقط دکتر شکری

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قوجه خان UNITED STATES گفت:

   این دکتر … جانتان پرونده ورشکستگی ومشکل فنی فراوانی دارد صلاحیت کاندیدا شدن ندارد دماق سوخته خریداریم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. همشهری 2 گفت:

  در جواب دلسوز گرمی
  بنده به عنوان یک شهروند به تمام دوستان نظر دهنده احترام خاص قائلم بنده دوست نداشتم حضرتعالی رو ناراحت کنم اما میخواستم یک سنجشی داشته باشم از شخصیت حضرتعالی که چقدر شما انتقاد پذیر هستید و به خوبی مشاهده کردم که هیچ کس از تخریب و نقد غیر منصفانه خوشش نمیاد و همه دوست دارند که تشویق بشوند در صورتیکه حضرتعالی تو نظرات گفتین که نماینده نشسته تو مجلس و هیچ کاری نمیکنه و بنده به عنوان یک شهروند از نوع نگارش این مطلب خوشم نیومد و میدونم که شما ندانسته این مطلب رو نوشتین و بنده اگر توهینی به حضرتعالی کرده باشم عذر خواهی میکنم و فقط به خاطر توان ظرفیت انتقاد پذیری حضرتعالی بود و در ضمن بنده طرفدار سید حمایت میرزاده هستم و خواهم بود و با توجه به اینکه حاج آقا موسوی نماینده تمامی شهر گرمی هستند ما باید حمایت بکنیم این عزیز رو و نگذاریم در این مسئولیت سخت تنها بمونه و ناگفته نماند بنده تمام اصل قانون اساسی رو خونده ام @

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. خدایاری گفت:

  آقای دلسوز گرمی مگر دوره قبل ولی اسماعیلی سخنگویی بزرگترین فراکسییون سیاسی کشور یعنی اصواگرابان نبود مگر ایشان سخنگوی هیات نظارت مرکزی نظارات بر شوراهای کل کشور نبود مگر لفب نماینده ی همیشه سخنگو نگرفت و عملکردعالی هم ارایه کردند پس باید مظلومیتی که دوره قبل به وجود آوردند و حق ایشان ضایع شد را مجدد احیا کنیم. ضمنا صمد شکری هم باز در آخر به امیر کبیر مغان خواهد پیوست و در شان ایشان سخنرانی خواهد کرد شما خودتان را خراب نکنید. که قدما گفته اند سرکه نقد بهتر از حلوای نسیه نقدا حاج ولی را دریابید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. دلسوز گرمی گفت:

  در جواب همشهری۲
  اولا ما نه پالایشگاه اقای موسویو خواستیم نه کارخانهای کاغدی که حاج ولی وعده داده بودند.ما از نماینده حداقل ترین وظیفه نمایندگیو که دقت کنین فقظ حرف زدن{حرف زدن} اظهار نظر کردنومیخاهیم.ما نماینده نفرستادیم که اونجا سیاهی لشکر باشه ۴ سال اونجا بخوابه و کسیم اعتراض کرد بیاد بگه نمایندگان شهرهای کوچیک را بازی نمیدن مگه مجبورتون کردن نماینده بشین مردم چه گناهی دارن. جواب که ندارین تهدید میکنین یا تهمت میزنین .البته کمتر از ایناین… ضمنن کسیو که جایگاهش رو نمیدونین و شناختی ندارین قضاوت نکنین بنطر من شما گم شدین که رفتین طرف کسی گرفتین که حرف زدن بلد نیست من کاری به کار دیگران ندارم اصلا این چه حرفیه این حق اولیه یه شهروند که اظهار نظر بکنه ایشون با رای بنده نماینده شده سواد سیاسی ندارین لاقل بپرسین اصل۲۷ قانون اساسی در مورد این مسایل مفصل توضیح داده و اقای موسوی باید در برابر مردم به خاطر کم کاریاش جوابگو باشن .حتمااین توجیح که نمایندگان شهر کوچیک حق حرف زدن ندارن جواب اقای موسوی هستش من در جواب این حرفش به ایشون میگم برادر من کاروبسپار به کاردان.که بنظر بنده این شخص کسی نیست جز جناب اقای دکتر شکری بالاخره همه این عزیزانی که مدعی هستن امتحانشونو پس دادن و نماینده بودن ونشان دادن که این کاره نیستن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. خانقلی گفت:

  درتکمیل نظر خان آقا و جواب سید علی: … واقعا که دروغگوی قهاریه کجاست ۶میلیارد تصویب چهارراه شهرستان گرمی ک تو تلویزیون ویراژ میداد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. همشهری 2 گفت:

  در جواب دلسوز گرمی
  همشهری عزیزم این طور نیست که حضرتعالی اظهار نظر میکنین اما انصاف هم یک چیز خوبیه در سطح کلان اگه حساب کنیم نماینده شهر های کوچک در حد و اندازه خودش تلاش میکنه این طورنیست که بشینه اونجا و هیچ حرفی نزنه شما یا به دفتر ایشون مراجعه نکرده ای اگه مراجعه کرده بودین حتمآ لیست جلسات سخنرانی نماینده را بهت نشون میدادند و یا سی دی سخنرانی نماینده را میتونستید از مسئول دفتر دریافت کنید و درضمن نماینده شهر های کوچک نمیتونه به عنوان مثال در خواست احداث سایت هسته ای تو گرمی بکنه و یا احداث یک پالایشگاه بکنه در صورتیکه تواین کارها مواد اولیه لازم است ،بحث امنیتی توش می باشد و هزاران سوال دیگر و ناگفته نماند که حضرتعالی دلسوزنیستید بلکه اخلالگر نظم عمومی نیز هستید و به حضرتعالی توصیه میکنم در حد و اندازه خودت نظر بده و کاری به کاردیگران نداشته باش به نظرم تو سیاست خیلی چیزهاست که حضرتعالی خبر نداری اگر این طوری جلو بری ممکن است در وسط راه گم بشی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   ساغول ممی اوغلی بارات ؟!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   جناب همشهری ۲؛ چرا مردم رو تحقیر و تهدید میکنی؟ موقع رای دادن، این مردم سرور و بزرگوار و هزارتا چیز دیگه هستن ولی وقتی بخوان نمایندشون جوابگوی عملکردش باشه، واسشون حد و اندازه تعیین میکنین؟؟؟ یعنی چی که میفرمایی در حد و اندازه خودت نظر بده؟ تا کی اطرافیان نماینده محترم میخوان مردم رو تهدید کنن؟ کی میخواد بجای جواب دادن به انتقاد یه نفر، گم و گورش کنه؟
   بجای این همه تهدید، بگین این کار و اون کار رو کردیم و فلان گره رو از مشکلات گرمی باز کردیم. اگه هم به سخنرانی باشه، بیا من هر هفته یه بار برای شماها سخنرانی کنم، ولی آیا اینطوری مشکلات گرمی حل میشه؟ نشونم بده؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. دلسوز گرمی UNITED STATES گفت:

  بنده تعجب میکنم که این خبر را چرا اصلا منعکس کردن اینو همه میدونن که ریاست نمایندگان بصورت دوره ای میباشد.و هیج کاره خاصی اقای موسوی انجام نداده اند مثل بقیه کارهاشون…. ایشون در نمایندگی بر کسی از همشهریان عزیز پوشیده نیست کسی که در مجلس نه موافق هستن نه مخالف یک …. حسرت تو دلمان ماند تا صدای ایشونو به عنوان مخالف یا موافق در بحث های مجلس اعم از تایید صلاحیت وزرا تصویب مصوبات و قانونگذاری نشنیدیم … معلوم نیست نقش ایشون اونجا چی هست اگه کسی از طرفداراش برای دفاع حرفی دارن منتظر شنیدنم.که مطمعنم جوابی ندارن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 111 گفت:

   هله سن بلمزسن ای گوزل اوغلان موسوی مدرس زمان است بله تقوای انسان از خیلی چیزها جلو گیری میکند از جمله حیف و میل

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. برادر گفت:

  آقایان ولی اسماعیلی بت نیست که پرستش کنیم عملکرد ایشان در مقایسه با دیگران بهتر است اما نباید آن قدر تعریف کنیم که قابل نقد نباشد . ولی اسماعیلی هم آدمی است مثل من و شما .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. مورانلی گفت:

  برادر قاسمیان ، خواهشن نظری که سازنده باشد به درد مردم و جوانان وشهر بخوره ثبت کن … ولی تو دعوای سیاسی را به رسانه میکشی بنظرم کار خوبی نیست برادر…..

  پاسخ : رسانه محل بررسی تمام طیف های سیاسی می باشد. ازادلو همیشه بی طرف بوده و خواهد بود. اینجا محلی برای ابراز عقاید سیاسی می باشد دوست عزیز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمیلی گفت:

  این که چیز خاصی نیست این ریاست بصورت دوره ای بین نمایندگان تقسیم شده بعد از ۷ ماه یکی دیگه رئیس میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. محمد- مغان گفت:

  از سایت محترم آزادلو درخواست می کنم در صورتی که دسترسی به اطلاعات موثق دارند، لیستی از وعده های انتخاباتی داده شده و تعداد پروژه هایی که در دوره نمایندگی فعلی عملی شده و یا در حال انجام و پیشرفت است، به همراه لیستی از وعده های عملی شده نمایندگان گذشته گرمی و یا سوابق کاریشان در حوزه های دیگر که نشانگر توانمندیهایشان است، به اطلاع عموم برسانند تا مردم گرمی علاوه بر معیار قوم و طایفه ای (که به هر حال در انتخابات گرمی وجود خواهد داشت)، معیار مشخصی برای انتخاب دوره بعد نمایندگی داشته باشند. در سایت آزادلو هر کسی با هر دلیلی از شخص مورد نظر خودش دفاع میکند و این امر جز سردرگمی و حس تعصب ظاهری، هیچ منفعتی برای آینده شهرستانمان ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. گرمیلی گفت:

  بابانول خودتو مسخره کردی یا مارو مگه نظر ها را نمی خونی من که خوندم اسم حاج ولی ندیدم . در زبان مادری ما ضرب المثلی شده است که میگویند : سوغان یمیبسن ایچون نیه گوینیه….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. بابانوئل گفت:

  آقای صمیدی خسته نباشید برادر اینان که نظرهای تند ومغرضانه نسبت به الحاج ولی اسماعیلی میدهنداکثرا” کوردلانند کاری نداشته باش بگزاربگویند چون دروغهای آشکاری که میگویند وبه نظر خودشان که تخریب میکنند الحمدالله جواب عکس میدهد وبه نفع حاج آقا تمام میشود، دررابطه با رئیس مجمع نمایندگان استان شدن نیز باید بگویم هیچگونه ارزش ویا جایگاه خواصی در چارت تشکیلاتی ندارد فقط اسم خوبی است برای پوز دادن . در زبان مادری ما ضرب المثلی شده است که میگویند : قوی دئسینلر سدی قصبدی……
  ….!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 12303 گفت:

   بروید و سخنرانی انتخاباتی ولی اسماعیلی را در بازگشایی ستاد انگوت در دوره ای که نماینده شد را ببینید<<<<<<<<< خداییش چی گفته؟ میگه که
   "من قول میدم که فرمانداری انگوت را برقرار سازم و گمرک آزادلو را افتتاح کنم میگه که گوش وزیرو میکشمو میارم منطقه.و میگه که دروغ گفتنو حرام میدونم و قول میدم این کارارو بکنم .پس چی شد حاجی؟ دوران شما که بریزو بپاش بود هیچ کاری نکردی حالا که مملکت تو اقتصاد مقاومتی به سر میره دانسته هی نقد میکنین

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمی را دوست دارم گفت:

    برادر گرامی
    اینقدر با کلمات بازی نکنید.
    اقتصاد مقاومتی برای برگرداندن حقوق شهرستانهای ضعیفی مثل گرمی است نه اینکه شهر گرمی به فکر جبران نواقص کشور بزرگی به نام ایران باشد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • 69 گفت:

    این پست مربوط به میر قسمت نه حاج ولی لطفا در مورد عملکرد موسوی نظر بدین

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد- مغان گفت:

    زیاد جوش نخور ۱۲۳۰۳
    دوران شما رو هم داریم میبینیم!!!اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوالدوز به دیگران

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آره این پست هاالکی اند مثل پست های حاج ولی تون مثل فرمانداری ویژه تون مثل کارخانه سیمان ۲۵۰۰ نفریتون مثل سایر دروغ های شاخدارتون

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 6564857 گفت:

  لایک موسوی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. صمیدی گفت:

  در جواب خان آقا . برادر پروزه های امیر کبیر مغان محسوس و دیدنی است شرط آن نداشتن بغض و کینه شخصی و قبیله ای است. نمونه های را از انبوه داشته باش تا بعد/ سد کلاسر/ سد سامبور/ کارخانه قهرمان/ سیلوی گرمی/ نیروگاه ۲۳۰/ دانشگاه دولتی پرستاری/ رشته های ارشد/ دانشگاه علمی کاربردی/ تغییرپایاب سد عمارت/ گاز موران/ مصلی گرمی/ خ ساحلی و صدها مورد دیگر البته دارند خاک میخورند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمي را دوست دارم گفت:

   بیشتر این امور به این نماینده مربوط نیست و نمایندگان قبلی هم مستنداتی مبنی بر انجام و یا پیگیری امور فوق را ارائه کرده اند.
   پس اقدامات مورد اشاره شده شما توسط هر نماینده دیگری نیز انجام می گرفت.
   نمایندگان شهرستان گرمی آنجنان تاثیر مثبتی در مجلس ندارند و شاید برای برخی مسایل شخصی حتی باعث به تاخیر افتادن و یا توقف پروژه ها هم می شوند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • خان آقا گفت:

   تصویب پروژه یک حرف است تصویب بودجه سالانه یک حرف و تخصیص بودجه حرفی دیگر !پروژه نی یول دان کئجن ده تعریف ایلیه بیلر مثل پروژه ی فرمانداری ویژه! مثل کارخانه سیمان با ظرفیت ۲۵۰۰۰نفر مثل شیرآلات قهرمان که تا حالا از بودجه چیزی بهش نماسیده ویا مثل سد کلاسرو…
   مهم تخصیص بودجه است یعنی اینکه بیا این پول بزار تو جیبت وبرای پروژه هات خرج کن
   لاف از سخن چو در توان زد
   آن پروژه فرمانداری ویژه بود که پر توان زد
   اوشاق گئد آننامامیش بانناما
   موسوی لا اقل الکی پروژه تعریف نمیکنه !!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • 111 گفت:

   اخه دروغگو سیلو و علمی کاربردی مال نصیری وسد کلاسر مال حاج قاسم و… نبود خلاصه بگم یرآلمادان مربا اولار ولیدن نماینده اولماز

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. من ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ای بابا مگر موسوی وقت داره که به حوزه انتخابیه اش برسه رئیس مجمع نمایندگان هم که شده!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. انصاف گفت:

  واقعا این شخص تو این چند سال چه کاری انجام داده اند؟یجوری تیتر زدین انگار شاخ غول رو شکونده
  امیدوارم آقای دکتر شکری واسه انتخابات بعدی بیان تا مشخص شه نماینده واقعی یعنی چی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. نسیم گفت:

  خدا را شکر افضلی فرد رفت .آقای موسوی خیلی با وقار ومومن وحامی مردم است

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • پریسا گفت:

   حیف سید کاظم موسوی این نمایندگان این دوره باز هم اسم اردبیل رو. تو بهارستان خراب کردن واقعأ مایع ننگ اردبیل شدن یکیشون سنگ بابک زنجانی رو میزنه به سینش چون پول قلنبه ای گرفته ازش میدونین که کیه …

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. رئیس کمیته ضد دروغ ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  در این برهه که توامان دولت به وضع بد اقتصادی و برخی ها به بی انصافی دچار شده اند و عملکرد نماینده پیشین را که به مدد دولت وقت روی کاغذ هرروز یک پروژه تعریف می کرد (البته عنایت فرمایید روی کاغذ!) ملاک قرار می دهند آقای موسوی در راست گویی اسطوره است والا ایشان هم می توانست که دهیاری ویژه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!افتتاح کند بله دوستان اصاف هم خوب چیزیه هم اینکه موسوی وعده سر خرمن نداد کافیه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. خان آقا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  در این برهه که توامان دولت به وضع بد اقتصادی و برخی ها به بی انصافی دچار شده اند و عملکرد نماینده پیشین را که به مدد دولت وقت روی کاغذ هرروز یک پروژه تعریف می کرد (البته عنایت فرمایید روی کاغذ!) ملاک قرار می دهند آقای موسوی در راست گویی اسطوره است والا ایشان هم می توانست که دهیاری ویژه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!افتتاح کند بله دوستان اصاف هم خوب چیزیه هم اینکه موسوی وعده سر خرمن نداد کافیه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سید علی گفت:

   خوبه که اسمت خان آقاست اگه یه چیز دیگه بود به درکت شک میکردم،آخه خان آقا سیلوی گرمی،گاز موران،دانشکده پرستاری،مصلی،خیابان ساحلی،رشته های دانشگاه آزاد ارشدش شرالات قهرمان.غیره و غیره رو کاغذ هستن،؟؟شرم نمیکنی روز روشن دروغ میگی،لطف کنه موسوی دو سه تا از این طرخههای کاغذی رو بیاره دیگه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • خان آقا گفت:

    سی دی دروغ هایتان دنیا را پر کرده اونوقت من دروغ میگم هیهاتکی به کی میگه دروغ گو لابد شما رو هم به سمت نگهبانی درب فرمانداری ویژه نصب کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • جدووه قوربان گفت:

    جدووه قوربان یادت نره اسم یکی از وزراتون هم خا آقا بود که بعدا تغییر داد.مگه خان آقا بودن اشکالی داره ؟!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • مرتضی گفت:

    ما مردم گرمی چقدر بدبختیم که امثال خان آقا ها برامون تصمیم میگیرند.خان

    Thumb up 0 Thumb down 0

 28. افتخار گرمی گفت:

  به راستی که برازنده آقای موسوی هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید