میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی اردبیل راه‌اندازی می‌شود

آزادلو : استاندار اردبیل گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع، میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل از اول تابستان راه‌اندازی خواهد شد.

اکبر بهنام‌جو عصر امروز در شورای راهبری توسعه مدیریت استان اردبیل اظهار کرد: با هدف تکریم ارباب رجوع، بر اساس بخشنامه ریاست جمهوری میز خدمت از ابتدای تابستان در دستگاه‌های اجرایی اردبیل مستفر خواهد شد.

وی افزود: خدمات این بخش به دو صورت حضوری و الکترونیکی در دستگاه‌های مختلف اجرایی استان انجام خواهد شد و با هدف تحقق اهداف درنظر گرفته شده در دولت الکترونیک، میز خدمت برای حمایت بیشتر از مردم و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان و ایجاد نظام اداری برپا خواهد شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: نواقص و کمبودهای موجود در میز خدمت باید هر روز نسبت به روزهای گذشته بهبود یابد و با بهره‌گیری از کارشناسان و افراد دارای روابط عمومی بالا و روحیه کاری و مسؤولیت‌پذیری مناسب برای برطرف‌سازی مشکلات مراجعه‌کنندگان به دستگاه‌های اجرایی اقدام شود.

بهنام‌جو بر ضرورت اجرای مناسب اهداف درنظر گرفته شده در میز خدمت تأکید کرد و افزود: با قصورکنندگان در اجرای این طرح برخوردهای قانونی لازم انجام خواهد شد.

وی به تأکید دکتر روحانی در نشست با استانداران بر روی تمرکز و توجه به مسائل اشتغال و کارآفرینی در نقاط مختلف کشور اشاره کرد و یادآور شد:‌ در دولت تدبیر و امید تأکید ویژه‌ای برای احقاق حقوق شهروندان و بازآفرینی بافت‌های فرسوده در کنار مسئله کارآفرینی و توجه به مسائل مرتبط به اشتغال جوانان شده و در نشست با استانداران سراسر کشور نیز از سوی رئیس‌جمهوری کشورمان به شدت این موضوعات مورد تأکید قرار گرفته است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید