نائب‌قهرمان کشتی ناشنوایان جهان در شهرداری به‌کار گرفته می‌شود

آزادلو : عضو شورای شهر گرمی از به‌کارگیری نائب‌قهرمان کشتی ناشنوایان جهان در شهرداری این شهر خبر داد.

بهمن قهرمان‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با شهرداری و اعضای شورا سعید یونسی نائب‌قهرمان کشتی ناشنوایان جهان که به شغل میوه فروشی مشغول است، فعلا در قسمت فضای سبز شهرداری گرمی فعالیت خواهد کرد.

وی اضافه کرد: این شغل در شأن این قهرمان ارزنده نبوده اما به دلیل نبود ردیف استخدامی در شهرداری و به جهت رهایی از دست‌فروشی، با هماهنگی شهرداری و رضایت شخصی وی فعلا درقسمت فضای سبز شهرداری مشغول به کار خواهد شد.

عضو شورای شهر گرمی بیان کرد: همچنین این قهرمان که توانسته در مسابقات جهانی نائب‌قهرمان شود، روز جمعه جهت شرکت در مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان عازم روسیه خواهد شد.

وی با بیان اینکه مجموعه شورا وشهرداری گرمی تا حد توان خود از ورزشکاران حمایت خواهند کرد، گفت: توجه به ورزش همگانی و قهرمانی و ترویج ورزش از اهمیت بالایی در جامعه برخوردار بوده و برای تحقق این مهم در تلاش خواهیم بود.

قهرمان‌زاده تصریح کرد: مسئولان ذی‌ربط و مقامات ارشد شهرستانی و استانی باید قدر چنین قهرمانانی را بدانند زیرا این عزیزان الگوی بسیاری از ورزشکاران هستند و موفقیت آن‌ها باعث دلگرمی همه ورزشکاران خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. شهروند گفت:

    امیدواریم آقای قهرمانزاده از این خدمات جهت منافع شخصی و حزبی استفاده نکند. چون زحمت این کار را دبگران کشیده اند .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید